Ekipmanınızın performans süresini uzatın

Rekabetinizde bir adım önde olmak için, sürekli olarak çalışmalarınızı iyileştirmeye yönelik yeni yollar bulmanız çok önemlidir. Ekipmanınızın sizi bir adım önde tutarak en iyi şekilde çalışmasını garanti ediyoruz.

Çalışma zamanı, optimizasyon ve kullanılabilirlik

Alfa Laval 360° Servis Portföyü daha fazla çalışma süresi ve kullanılabilirlik sağlar, böylece ekipmanınızın yaşam döngüsü boyunca yatırım getirisini en üst düzeye çıkarabilirsiniz. Operasyonlarınız zaman içinde geliştikçe ve değiştikçe, uzmanlarımız gelişen ihtiyaçlarınızı karşılamak için ekipmanınızı optimize etmenize yardımcı olabilir. Alfa Laval orijinal yedek parçalarını kullanmak, tesisinizin operasyonel güvenilirliğini etkin bir şekilde korur ve mümkün olan en düşük toplam sahip olma maliyetini sağlar.

Alfa Laval 360° Servis Portföyü

İlk çalıştırma, bakım ve destekten iyileştirme ve izleme hizmetlerine kadar her aşamada size ortaklık ediyoruz. Şimdi ve gelecekte ürününüzün tasarlanmış olduğu seviyede performans göstermesini sağlamak için tüm parçalara ve servislere sahibiz.

Global servis ağımız

Nerede olursanız olun, global servis ağımıza, orijinal parçalarımıza ve uzmanlığımıza güvenebilirsiniz.

Size yakın servis merkezi bulun

Alfa Laval’i seçerek günlük operasyonlarınız için uzun vadeli mükemmel ortağınızı da seçmiş oluyorsunuz. Servis ağımız nerede olursanız olun size ulaşabilir. Ülkenizdeki Alfa Laval temsilcisini bulmak için haritaya tıklayınız.

Size nasıl yardımcı olabiliriz?

How can we help you?Herhangi bir sorunuz olursa lütfen bizimle iletişime geçin.

Bize ulaşın

Servis anlaşmaları İhtiyaçlarınıza özel hizmet

Alfa Laval Performance Agreements

Rahat etmeniz ve bakım bütçeniz üzerinde tam kontrol sağlamanız için ihtiyaçlarınıza yönelik özel olarak hazırlanan Performans Sözleşmesinde yer alan hizmetlerimizi bir araya getirmek amacıyla sizinle çalışabiliriz

Güvenlik veri listeleri – Kimyasal ürünler

Safety data sheetsAlfa Laval ekipmanınızın performansını iyileştirmek ve artırmak için aşağıdaki kategorilerde çok sayıda kimyasal ürün sunmaktadır:

Yağlayıcı maddeler, temizlik malzemeleri- dekantörler, korozyon önleyiciler, pH dengeleyiciler, separasyon için floklama maddeleri, yapıştırıcı maddeler, yüzey yükselticiler – elden geçirme malzemeleri.

En son güncellenen güvenlik veri listelerini burada bulabilirsiniz.

Güvenlik veri listeleri

BDT portalı

Hijyenik ürün modellerini Bağımsız veya Özgün BDT dosya formatlarında indirin.Ayrıca 3 boyutlu PDF dosyaları olarak indirmeniz de mümkündür.

BDT portalını görüntüleyin