Ekipmanınızın performans süresini uzatın

Rekabetinizde bir adım önde olmak için, sürekli olarak çalışmalarınızı iyileştirmeye yönelik yeni yollar bulmanız çok önemlidir. Ekipmanınızın sizi bir adım önde tutarak en iyi şekilde çalışmasını garanti ediyoruz.

Çalışma süresi, optimizasyon ve bulunurluk

Alfa Laval 360° Servis Portföyü daha fazla çalışma süresi ve bulunurluk ile ekipmanınızın ömrü boyunca yatırım kârlılığını en yüksek düzeye çıkarmanızı sağlar. Çalışmalarınızın zamanla gelişmesi ve değişmesiyle, uzmanlarımız değişen ihtiyaçlarınızı karşılamak için ekipmanınızı optimize etmenize yardımcı olur. Orijinal Alfa Laval yedek parçaları ile tesisinizin çalışma güvenilirliğini verimli bir şekilde korur ve mülkiyete ilişkin olası toplam maliyetin en düşük seviyede kalmasını sağlarsınız.

Alfa Laval 360° Servis Portföyü

İlk çalıştırma, bakım ve destekten, iyileştirmeler ve görüntüleme hizmetlerine kadar her aşamada size ortaklık ediyoruz. Şimdi ve gelecekte ürününüzün tasarlanmış olduğu seviyede performans göstermesini sağlamak için tüm parçalara ve hizmetlere sahibiz.

Devreye alma  |   Bakım  |   Destek  |   Geliştirmeler  |   İzleme

Size nasıl yardımcı olabiliriz?

How can we help you?Herhangi bir sorunuz olursa lütfen bizimle iletişime geçin.

Bize ulaşın

Servis anlaşmaları İhtiyaçlarınıza özel hizmet

Alfa Laval Performance Agreements

Rahat etmeniz ve bakım bütçeniz üzerinde tam kontrol sağlamanız için ihtiyaçlarınıza yönelik özel olarak hazırlanan Performans Sözleşmesinde yer alan hizmetlerimizi bir araya getirmek amacıyla sizinle çalışabiliriz

İlk devreye alım servisleri

Ekipmanınızı üretim hattınızın içine mümkün olan en düzgün ve güvenli şekilde taşıyın. Başlangıç hizmetlerimiz sayesinde kurulumun küresel ilkeler ve yönergeleri karşılayacağından emin olabilirsiniz. Prosesiniz başlayıp amaçlandığı şekilde çalışana dek yanınızdan ayrılmayacağız.

Bakım servisleri

Ekipmanınızın verimli bir şekilde çalışmaya devam etmesi için bakım hayati önem taşır. Bakım hizmetleri, performans seviyesini belirli bir düzeyde koruyarak ve ekipmanınızın ömrünü uzatarak toplam çalışma maliyetinizi azaltır.

Destek servisleri

Alfa Laval ile çalışmak her zaman sizi destekleyecek bir ortağa sahip olduğunuz anlamına gelir. İhtiyacınız olan yardıma telefon veya yerinde hizmet ile erişmenizi garanti ederken, ekibinizi güçlendirmenin yolunu aradığınızda, eğitim kurslarımız ekibinizin başarılı olmak için ihtiyaç duyduğu araçları ve motivasyonu sağlar.

Gözlemsel sevisler

Beklenmeyen bir durum gerçekleşmeden önce harekete geçin. Ekipmanınızı düzenli olarak kontrol edip bakımını yaparak daha fazla çalışma süresi elde eder, güvenliği iyileştirir ve maddi yönden tasarruf edersiniz. Denetim veya kontrollerimiz ve sürekli görüntülemelerimiz, problemler meydana gelmeden önce onları saptamanıza yardımcı olur.

Geliştirici servisler

Çalışmanızı bir üst düzeye çıkarmak için ne zaman hazır olursanız, size yardımcı olmak için orada olacağız. Uzmanlarımız mevcut ihtiyaçlarınızı karşılamak için ekipmanınızı yeniden tasarlamaya ve en son teknolojik gelişmeleri bünyenizde barındırmak için ekipmanınızı güncellemeye yardımcı olur.

Global servis ağımız

Nerede olursanız olun, global servis ağımıza, orijinal parçalarımıza ve uzmanlığımıza güvenebilirsiniz.

Size yakın servis merkezi bulun

Alfa Laval’i seçerek günlük operasyonlarınız için uzun vadeli mükemmel ortağınızı da seçmiş oluyorsunuz. Servis ağımız nerede olursanız olun size ulaşabilir. Ülkenizdeki Alfa Laval temsilcisini bulmak için haritaya tıklayınız.

Güvenlik veri listeleri – Kimyasal ürünler

Safety data sheetsAlfa Laval ekipmanınızın performansını iyileştirmek ve artırmak için aşağıdaki kategorilerde çok sayıda kimyasal ürün sunmaktadır:

Yağlayıcı maddeler, temizlik malzemeleri- dekantörler, korozyon önleyiciler, pH dengeleyiciler, separasyon için floklama maddeleri, yapıştırıcı maddeler, yüzey yükselticiler – elden geçirme malzemeleri.

En son güncellenen güvenlik veri listelerini burada bulabilirsiniz.

Güvenlik veri listeleri

BDT portalı

Hijyenik ürün modellerini Bağımsız veya Özgün BDT dosya formatlarında indirin.Ayrıca 3 boyutlu PDF dosyaları olarak indirmeniz de mümkündür.

BDT portalını görüntüleyin