Başarınız için servisler

Rekabetinizde bir adım önde olmak için, sürekli olarak çalışmalarınızı iyileştirmeye yönelik yeni yollar bulmanız çok önemlidir. Ekipmanınızın sizi bir adım önde tutarak en iyi şekilde çalışmasını garanti ediyoruz.

Servis ve yedek parça talepleriniz için Alfa Laval'a başvurduğunuzda, güvenlik ve çevre için sorumlu bir seçim yaparken, zamandan ve maliyetten de tasarruf sağlarsınız. Eşsiz ürün ve uygulama bilgimiz sayesinde pek çok firma servis partneri olarak Alfa Laval'ı seçiyor. Uzmanlarımız, size performans ve kolaylık sağlamak için yorulmadan çalışmaya devam ediyor. 

Belirli bir servis hizmeti mi arıyorsunuz?

service-960x480.jpg

.

Teknik dokümantasyon

Doğru teknik dokümantasyon ile günlük operasyonlarınızda ekipmanın uygun şekilde kullanılmasını sağlayabilir ve bakım prosedürlerini doğru bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz. Doğru dokümanlara sahip olmak, gerektiğinde belgelendirmeyi ve denetimi kolaylaştırır ve yedek parça siparişi verirken teslim süresini kısaltır.

Teknik dokümanlar için tıklayın

.

Arıza tespiti

Yetkin ve deneyimli teknik personelimiz, ekipmanınızla ilgili herhangi bir sorunu çözmenin en kısa yoludur. Sahada veya uzaktan çalışarak, planlanmamış duruşların nedenini bulurlar ve ekipmanınızdan mümkün olan en iyi çalışmayı elde etmenize yardımcı olurlar. Acil durum hizmetleri için şimdi bizimle iletişime geçin. 

Sorun giderme hakkında daha fazlası

.

Eğitim

Alfa Laval ekipmanı satın aldığınızda güvenilirlik de satın alırsınız. Ancak içinizin rahat etmesi, ekipmanınızın operatörlerine de bağlıdır. Bilgili eğitmenlerimiz daha fazlasını başarabilmeniz için operatörlerinizin yetkinliklerini geliştirir ve artırır.

Eğitim konularını inceleyin

PB training

.

Yedek parçalar

Alfa Laval orijinal yedek parçalarını kullandığınızda üretkenliği ön planda tutarsınız. OEM bilgisi ve hassasiyeti ile üretilen parçalarımız, ekipman ömrünü uzatan ve sahip olma maliyetinizi düşüren işlev ve çalışma süresi sunar. Güçlü lojistik ağımız aracılığıyla bunları dünya çapında zamanında teslim ediyoruz.

Yedek parça için bize ulaşın

Spare parts banner 640x360.jpg

.

Servis hizmetlerimiz

 Alfa Laval 360°Servis Portföyü

Alfa Laval 360° Servis Portföyümüzdeki servis hizmetleri ve çözümler, ekipman yatırımınızdan kullanım ömrü boyunca en iyi getiriyi elde etmenize yardımcı olur. Devreye alma, bakım ve destekten iyileştirmelere ve zaman içindeki izleme hizmetlerine kadar her açıdan sizinle iş birliği yapıyoruz.

Hazırlık, güvenilirlik ve sorumluluk

Bize ihtiyacınız olduğunda hazır olmak ve ekipmanınızı çalışır halde tutmak için üstün bir çaba harcıyoruz. Sözlerimizi yerine getiriyor ve ekipmanınızın vaat edilen performansı sunmasını sağlıyoruz. İnsanları ve çevreyi korumayı ciddiye alıyoruz ve sizin de aynısını yapmanızı kolaylaştırıyoruz.

Servis anlaşmaları

Alfa Laval Servis Anlaşmaları, özel ihtiyaçlarınıza göre servis hizmetlerimizden herhangi birini birleştiren özel olarak hazırlanmış servis çözümleridir. Performansınızı en üst düzeye çıkarmak ve işletme maliyetlerinizi azaltmak için bu anlaşmalar, beklenmedik arıza riskini en aza indirerek içinizin rahat etmesini sağlar. Ayrıca bakım bütçeniz üzerinde tam kontrol sağlarlar.

Servis anlaşmalarıyla ilgili daha fazlası

Alfa Laval Servis Anlaşmaları size şunları sağlar:

  • Maksimum çalışma süresi
  • Kısa geri ödeme süresi
  • Bakım bütçesi üzerinde tam kontrol