Yedek Parça

Akıllı tercih

Alfa Laval’e ait kaliteli orijinal parçalar ile üretkenliği canlandırın ve çalışma süresini en yüksek düzeye çıkarın. Çok sayıda uzun süreli yüksek kalite parçalara kolay erişim ile mülkiyete ilişkin toplam maliyetinizi azaltabilir, ekipmanın tüm ömrü boyunca değerini koruyabilirsiniz.

Benzersiz kalite

Dayanıklılık, güvenilirlik ve üretkenlik için tasarlanan parçalarımız tekrar tekrar üstün performans sunar. Belirli teknik şartlar için imal edilen Alfa Laval parçaları malzeme ve test laboratuvarlarımızda ve dünya çapında işlem hatlarında performansını kanıtlamıştır.

İzlenebilirlik ve belgeleme

En yüksek standartları karşılamak ve REACH gibi çeşitli belgeleme gereksinimleri ile yönergelere uyum sağlamak için parçalar sürekli olarak iyileştirilmektedir. Gerekli olduğu durumda, Alfa Laval gıda, biyoteknoloji, eczacılık, kıyı ve nükleer enerji sektörlerine ilişkin önemli yedek parçalar için tam izlenebilirlik belgesi sağlayabilir.

Her yerde bulunabilirlik

Küresel hizmet ağımız sayesinde başlıca 11 Alfa Laval dağtım merkezimiz ile kapsamlı orijinal yedek parça stoğumuza kolayca erişebilirsiniz. Alfa Laval İş Ortakları özellikle pompa ve valf yedek parçaları için ülkelerinde yer alan yedek parça stoğuna hızlı erişim sağlayabilmektedir. Alfa Laval mevcut ürün aralığımızın yanı sıra en fazla 100 yıllık eskiden kalan parçaları destekleyen kapsamlı yedek parça stoğunu elinde bulundurmaktadır. Parça stok sistemimizde, 450.000’den fazla parçaya ilişkin teknik detay ve bulunurluk gibi belirli bilgiler bulunurken, stokta 50.000’den fazla farklı kalem yer alır.

spare parts 640x360

Size nasıl yardımcı olabiliriz?

How can we help you?Herhangi bir sorunuz olursa lütfen bizimle iletişime geçin.

Bize ulaşın

Güvenlik veri listeleri – Kimyasal ürünler

Safety data sheetsAlfa Laval ekipmanınızın performansını iyileştirmek ve artırmak için aşağıdaki kategorilerde çok sayıda kimyasal ürün sunmaktadır:

Yağlayıcı maddeler, temizlik malzemeleri- dekantörler, korozyon önleyiciler, pH dengeleyiciler, separasyon için floklama maddeleri, yapıştırıcı maddeler, yüzey yükselticiler – elden geçirme malzemeleri.

En son güncellenen güvenlik veri listelerini burada bulabilirsiniz.

Güvenlik veri listeleri

Diğer Yedek parça hizmetleri

  • Servis Kitleri. Kullanımı kolay hale getirmek üzere özel olarak tasarlanan servis kitlerimizde, spesifik hizmet için gerekli olan ve bakım süresini azaltan tümü güncel orijinal yedek parçalar bulunur.
  • Değiştirme. Tümü Alfa Laval standartlarına uygun olarak yenilenen, elden geçirilen önemli tamamlayıcı parçalar ve yedek parçalar.
  • Size Özel Stok. İhtiyaç halinde daha hızlı teslimat için küresel dağıtım merkezlerimizden birinde şirketinizin adı altında saklı tutulan önemli yedek parçaları muhafaza ederek çalışma süresini en yüksek düzeye çıkarın.

Sıkça sorulan sorular

Where are Alfa Laval distribution centres located? What parts do you keep on stock? 

Sıkça sorulan sorular

Ten top tips to keep your Alfa Laval equipment in tip top condition