Temizlik

Ekipmanınızın ömrünü uzatın

Ekipmanı temiz tutmak operasyonel işlem verimliliği için hayati öneme sahip olabilir. Temizlik hizmetlerimiz ile işlem yüzeyleri bakım maliyetlerini düşüren ve ekipmanın ömrünü uzatan uygun kondisyon için restore edilir. Enerji tasarrufu sayesinde çalışma maliyetlerini de düşürebilirsiniz.

Her ihtiyaca yönelik temizlik hizmetleri

Alfa Laval, ısı aktarımı, separasyon ve temiz su üretici ekipmanında biriken tortuları etkili şekilde ortadan kaldırmak için özel olarak tasarlanmış ve formüle edilmiş çeşitli Yerinde Temizlik (CIP) hizmetleri ve temizlik malzemeleri sunar. Yalnızca özenle geliştirilen ve çevreye uyumlu kimyasalları kullanıyoruz.

Yerinde Temizlik sistemleri

En küçük modüller için paslanmaz çelik veya polietilenden imal edilen çok sayıda Alfa Laval CIP modül ve sistemi arasından size uygun olanı seçin.

Alternatif olarak, çok büyük ısı değiştiricileriniz için veya patlamaya karşı dayanıklı ekipman gerektiren tehlikeli alanlar için CIP sistemleri tasarlamaktayız.

Temizlik Kimyasalları

İstenmeyen kontaminantlarının ekipman yüzeylerinden emniyetli şekilde kaldırılmasını sağlamak amacıyla Alfa Laval düşük çevresel etkiye sahip özel olarak geliştirilen, toksik olmayan temizlik malzemelerini önerir. Bu malzemeler, conta ve ısıtma yüzey malzemelerinin etkilenmediğini teyit etmek için laboratuvarlarımızda derinlemesine test edilmiştir. 

Diğer kimyasallar

Kimyasal temizlik malzemelerine ek olarak Alfa Laval separatör verimliliğini yükseltmek için içme suyunu kullanım amacıyla başka kimyasallara da sahiptir. Bu kimyasallar yüksek hızlı separatörlerimiz ve su arıtma tesislerimiz ile kullanılmak amacıyla özel olarak geliştirilmiştir.

Nasıl çalışır

Uzmanlarımız: 

  • Ekipmana ve uygulamaya bağlı olarak temizlik çözümleri önerir
  • Alfa Laval’e ait olmayan ekipmanlar için temizlik hizmetleri sağlar
  • Gemide veya yerinde temizlik hizmetlerini yürütür
cleaning services 320x180

Size nasıl yardımcı olabiliriz?

How can we help you?Herhangi bir sorunuz olursa lütfen bizimle iletişime geçin.

Bize ulaşın

Cleaning Services for:

Part of Alfa Laval Maintenance Services

Ten top tips to keep your Alfa Laval equipment in tip top condition