Yerinde Temizlik | Alfa Laval

Yerinde Temizlik kendi masrafını karşılar

Cleaning-in-Place CIPTortu oluşumu meydana geldiğinde, Alfa Laval CIP sistemi, ısı değiştiriciler ve yüksek hızlı separatörler için ekipmanınızı sökmeden hızlı ve kolay hat temizliği sağlar. Buna ek olarak Alfa Laval, çok büyük ısı değiştiriciler veya patlamaya karşı dayanıklı ekipman gereksinimi olan tehlikeli alanlar için spesifik gereksinimlerinizi karşılamak amacıyla özel CIP çözümü planlayıp düzenleyebilir.

Azalan çalışma maliyetleri

Tekrarlayan ve gereksiz ekipman açılışını ortadan kaldırarak, hem yedek parça tüketimini hem de temizlik için gerekli işgücü saatini önemli ölçüde azaltırsınız.

Cleaning-in-Place CIP

Hızlı ve etkili temizlik

Alfa Laval CIP sistemleri ısı değiştirici veya separatör bağlantılarınıza doğrudan bağlanır ve  kazan taşı, ürün tortuları ve biyolojik kirliliği etkili bir şekilde ortadan kaldıran ısıtılmış, toksik olmayan temizlik malzemelerinin karışımının dolaşımını sağlayarak işlem yüzeylerini temiz bırakır ve ekipmanınızın performansını restore eder.

Modüler CIP sistemleri

En küçük modüller için paslanmaz çelik veya polietilenden imal edilen çok sayıda Alfa Laval CIP modül ve sistemi arasından size uygun olanı seçin. Ayrı ayrı tasarlanan CIP sistemleri, münferit CIP çözümlerine ilişkin mühendislik gerektiren çok büyük ısı değiştiriciler için uygundur.