Temizlik kimyasalları

Cleaning chemicalsİstenmeyen kontaminantlarının ekipman yüzeylerinden emniyetli şekilde kaldırılmasını sağlamak amacıyla Alfa Laval düşük çevresel etkiye sahip özel olarak geliştirilen, toksik olmayan temizlik malzemelerini önerir. Bu malzemeler, conta ve ısıtma yüzey malzemelerinin etkilenmediğini teyit etmek için laboratuvarlarımızda derinlemesine test edilmiştir.

Çeşitlerimiz arasında, yumuşak ve güçlü tortular dahil olmak üzere çok sayıda kirlenme tipini ortadan kaldıran yüksek seviyede etkili asit ve kostik madde bazlı ürünler bulunurken, taşıma kolaylığı açısından toz ilaçlar da kullanılmaktadır.

Alpacon temizlik ürünleri

Yüksek performanslı ve özellikli çevreye etkisi minimum olan bir temizlik yelpazesi.

  • Alpacon Multi CIP II - Alpacon Multi CIP II, Alfa Laval yağlama yağı ve ağır yakıt Separatörlerinin Yerinde Temizliği (CIP) için tasarlanmıştır. Ayırıcı disk grubu temiz tutularak, separasyon etkinliğinin korunması ve böylece ana makineye daha temiz yağlama yağı gönderilmesi sağlanır. Açmadan temizleme yöntemi olan CIP aynı zamanda personelin iş yükünü de azaltır.
  • Alpacon Degreaser II - Alfa Laval Alpacon Degreaser II, makinelerin dış yüzeylerinden ve tanklardan veya diğer bileşenlerden yağ, gres ve yağ bazlı kontaminantların manuel uzaklaştırılması için tasarlanmış konsantre sıvı temizlik maddesidir. Aynı zamanda yağ ve yağ bazlı ürünlerin kullanıldığı işlemlerde, ısı değiştiricilerin ve boru sistemlerinin iç yüzeylerinin temizliğinde de kullanılabilir.
  • Alpacon Descalant II - Alfa Laval Alpacon Descalant II, borulamalar, ısı değiştiriciler, santrifüj pompalar ve Separatörler için işletme suyu sistemlerindeki tartar, manyetit, yosun, humus, midye gibi kabuklu deniz hayvanları, kireç, pas ve diğer birikimlerin uzaklaştırılması için tasarlanmış konsantre sıvı temizlik maddesidir.

AlfaPhos

Metalik oksitler, toz, kalsiyum karbonat ve diğer organik olmayan kazantaşını temizlemek için özel olarak tasarlanan fosforlu asit bazlı asidik temizlik sıvısı.

AlfaNeutra

Atıktan önce kullanılan AlfaPhos’un nötralizasyonu için özel olarak tasarlanan kuvvetli alkalin temizlik sıvısı.

AlfaCaus

Biyolojik madde, yağ, yakıt ve diğer organik tortuları ısı değiştiriciler ve ilgili ekipmandan temizlemek için özel olarak tasarlanan kostik soda bazlı kuvvetli alkalin temizlik sıvısı.

Alfa P-Scale

Kalsiyum karbonat ve diğer organik olmayan kazantaşını temizlemek için özel olarak etkili, sülfamik asit bazlı ve korozyon önleyici asidik temizlik tozu.

Alfa P-Neutra

Atıktan önce kullanılan Alfa P-Scale nötralizasyonu için özel olarak tasarlanan alkalin tozu.

AlfaAdd

Farklı yüzey etkin malzemelerin gelişmiş formülüyle hazırlanan nötr temizlik güçlendirici. AlfaPhos, AlfaCaus ve Alfa P-Scale ile kullanım için tasarlanmıştır.

   

Size nasıl yardımcı olabiliriz?

How can we help you?Herhangi bir sorunuz olursa lütfen bizimle iletişime geçin.

Bize ulaşın

Güvenlik veri listeleri – Kimyasal ürünler

Safety data sheetsAlfa Laval ekipmanınızın performansını iyileştirmek ve artırmak için aşağıdaki kategorilerde çok sayıda kimyasal ürün sunmaktadır:

Yağlayıcı maddeler, temizlik malzemeleri- dekantörler, korozyon önleyiciler, pH dengeleyiciler, separasyon için floklama maddeleri, yapıştırıcı maddeler, yüzey yükselticiler – elden geçirme malzemeleri.

En son güncellenen güvenlik veri listelerini burada bulabilirsiniz.

Güvenlik veri listeleri