Alfa Laval - Diğer kimyasallar

Diğer kimyasallar

Kimyasal temizlik malzemelerine ek olarak Alfa Laval separatör verimliliğini yükseltmek için içme suyunu kullanım amacıyla başka kimyasallara da sahiptir. Bu kimyasallar yüksek hızlı separatörlerimiz ve su arıtma tesislerimiz ile kullanılmak amacıyla özel olarak geliştirilmiştir.

Emülsiyon kırıcılar

Alfa Laval, yağ, su ve kirli motor yağının ayırıcı emülsiyonlarında kullanım amacıyla bu emülsiyon kırıcıları tedarik eder.

  • Alpacon 009 - Su bazlı yağ temizleyici, temizlik ve soğutma işlemi sıvıları için emülsiyon kırıcı.
  • Alpacon 204 - Emülsiyonları yağ, su ve kirli motor yağından ayırma amacıyla kullanılan su bazlı emülsiyon çözücü formül.
  • Alpacon 207 - Emülsiyonları yağ, su ve kirli motor yağından ayırma amacıyla kullanılan, kuru yağ ve temiz su fazı üreten su bazlı emülsiyon çözücü formül.
  • Alpacon 300 - 15 ppm’den az mineral yağa sahip temiz suya ulaşmak için su emülsiyonlarından yağı ayırma amacıyla kullanılan su bazlı ön işlem katkı maddesi. Her durumda Alpacon 302 ile birlikte kullanılır.
  • Alpacon 302 - 15 ppm’den az mineral yağa sahip temiz suya ulaşmak için su emülsiyonlarında yağı ayırma amacıyla kullanılan su bazlı pıhtılaştırıcı/çökeltici katkı maddesi. Her durumda Alpacon 300 ile birlikte kullanılır.

Çökelticiler

  • Alpacon 017 - Geri dönüştürülmüş araba yıkama suyundaki partiküller ile kontamine olan temizlik suyu için etkili çökeltici. Alpacon 029 ile birlikte uygun performans göstermek üzere hazırlanmıştır.
  • Alpacon 029 - Devridaim araba yukama suyundaki ağır metallerin çöküntüler için korozif olmayan alkalin pH-düzenleyici. Alpacon 017 ile birlikte uygun performans göstermek üzere hazırlanmıştır.

Su arıtma için antiskalantlar

İçme suyu uygulamaları için geliştirilmiştir

  • Alpacon Altreat 400 - Kalsiyum karbonat ve magnezyum hidroksit oluşumu gibi organik olmayan kazantaşı oluşumları kontrol eden deniz suyu arıtma sistemlerine yönelik kazantaşı önleyici. KIWA ve NSF tarafından içme suyu olarak onaylanmıştır.

Size nasıl yardımcı olabiliriz?

How can we help you?Herhangi bir sorunuz olursa lütfen bizimle iletişime geçin.

Bize ulaşın

Güvenlik veri listeleri – Kimyasal ürünler

Safety data sheetsAlfa Laval ekipmanınızın performansını iyileştirmek ve artırmak için aşağıdaki kategorilerde çok sayıda kimyasal ürün sunmaktadır:

Yağlayıcı maddeler, temizlik malzemeleri- dekantörler, korozyon önleyiciler, pH dengeleyiciler, separasyon için floklama maddeleri, yapıştırıcı maddeler, yüzey yükselticiler – elden geçirme malzemeleri.

En son güncellenen güvenlik veri listelerini burada bulabilirsiniz.

Güvenlik veri listeleri