Alfa Laval uzaktan destek

Uzaktan yönlendirilen servis adımlarıyla sürekli çalışma süresini güvence altına alın

Alfa Laval uzmanları, en zorlu zamanlarda bile servis ihtiyaçlarınıza hızla yanıt verir. Alfa Laval Uzaktan Destek ile ekibinizi bir çözüme uzaktan yönlendiren uzmanlarımızdan doğrudan destek alabilirsiniz. Bu sayede fiziksel bir ziyarete gerek kalmadan arıza süresini en aza indirmenize veya tamamen önlemenize yardımcı olur.

Alfa Laval Uzaktan Destek kullanmak aynı zamanda karbon ayak izimizi azaltmaya yardımcı olarak sürdürülebilirlik hedeflerinize katkıda bulunur. Verilerinizin platform aracılığıyla güvenli ve güvenli bir şekilde korunmasını sağlıyoruz.

Belirli bir servis hizmeti mi arıyorsunuz?

Remote guidance 640x360.jpg

Nasıl çalışır

Alfa Laval Uzaktan Destek aracı, farklı konumlarda olmalarına rağmen kullanıcıların gerçek zamanlı olarak etkileşime girmesine ve işbirliği yapmasına olanak tanır. Diyalog, el hareketleri, hareketsiz görüntüler, telestrating (dijital çizim) ve görünüme eklenen gerçek nesnelerin tümünün servis eylemlerini yönlendirmek için kullanılabileceği bir artırılmış gerçeklik ortamı yaratır.

Servis kapsamı

Alfa Laval uzaktan yönlendirme, Alfa Laval ekipmanlarının çoğuyla kullanılabilir. Bu hizmeti, yönetim maliyetini azaltmanıza yardımcı olan bir abonelikle alabilirsiniz. Alternatif olarak, talep üzerine size uzaktan destek sağlayabiliriz. Hangi paketlerin ihtiyaçlarınıza en uygun olduğunu öğrenmek için lütfen yerel ofisinizle iletişime geçin.