Alfa Laval iş ortağı programı

İşlerimizi birlikte büyütüyoruz

İş ortaklarımızdan her biri bizim için önemlidir. Onlar, pazarda küresel bir yer elde etmemize yardımcı olurken işi nasıl yaptığımızın temel parçasını oluştururlar. Bu nedenle bizler iş ortaklarımızdan her birinin büyümesine yardımcı olmak amacıyla hizmet veriyoruz.

Yetkili, Onaylı veya Uzman Alfa Laval iş ortağı olmak size yeni ve mevcut müşterileriniz ile işinizi büyütmeye yardım edecek araçları ve desteği sağlar.

Karşılıklı Büyüme

İş ortağı programımız, uzun vadede kârlılığı sürdüren istikrarlı ortaklıklar oluşturmak amacıyla hazırlanmıştır. Somut iş sonuçları ile bu ortaklıkları oluşturuyoruz!

Alfa Laval Authorized IntegratorYetkili

Yetkili Partner düzeyi işinizi daha etkin bir şekilde yapmanıza yardımcı olan yeni araçlara erişim sağlayıp çalışanlarınıza yeni beceriler sunarken, zaman ve kaynaklarınız konusunda talepleri sınırlıdır.

Alfa Laval Certified Service PartnerOnaylı

Onaylı Partner olmak üzere atılan adım karşılıklı büyümeye yönelik yeni fırsatlar oluşturmak için işlerimizi bir araya getirmemiz anlamına gelir. Onaylı Partner olduğunuzda, gelecek büyüme hedefleri ve gelişim faaliyetlerini detaylandıran bir iş planı tasarlarız.

Alfa Laval Master DistributorUzman

Uzman Partner olmak yüksek düzeyde karşılıklı bağlılık anlamına gelir. Bu bağlılık, yalnızca küresel pazar liderlerinin sağlayabileceği fırsatlar yaratır. Uzmanlarımız pazar konumunuzu güçlendirmek için Uzman Partnerler ile yakın işbirliği kurar. Bu işbirliği, personelinizi Alfa Laval ürünleri ve hizmetleri hakkında oldukça bilgili hale getirerek satış çabalarınızı destekleyen, size özel hazırlanmış ve detaylı eğitimi kapsar.  

Yeni iş fırsatlarınızı keşfedin

Alfa Laval iş ortağı programı hakkında daha fazla bilgi edinmek için distribütör yöneticilerimiz ile temasa geçmek isterseniz, lütfen bizimle iletişime geçin sayfasını ziyaret edin.

İşlerinizi büyütün

Satış kanallarımızdan her biri, bizim için önemlidir. İş yapma yöntemimizin çekirdek parçasıdırlar ve piyasada küresel bir konum elde etmemize yardımcı olurlar. İşte bu yüzden, kendimizi, bütün satış kanallarımızın büyümesine yardımcı olmaya adadık. 

Daha fazlasını mı öğrenmek istiyorsunuz?

Bizimle iletişime geçin

Alfa Laval Anytime - eBusiness

Alfa Laval Anytime, Alfa Laval’in iş ortaklarımız için bilgi ve araçlar ile birlikte sağladığı e-ticaret portalıdır. 

Çevrimiçi araca bağlı iş ortaklarımız tüm teslim zinciri boyunca müşterilerinin siparişleri üzerinde kontrol sağlar. Sipariş bilgileri gerçek zamanlı olarak kontrol edilebilirken, yeni siparişler saniyeler içinde tesise ulaşır.

Alfa Laval Anytime, ağ üzerinden aynı satın alım oturumu süresince sipariş edilecek olan madde sayısına bağlı ürünlere ve yapılandırılan parçalara izin verir ve kolayca çalıştırılan yapılandırma aracını da kapsar. 

Henüz bağlı olmayan iş ortakları için, lütfen Alfa Laval Türkiye ile iletişime geçin.

Alfa Laval Anytime

Alfa Laval iş ortağı olun

Alfa Laval, üstün kalite ve servis anlayışını benimseyen, müşteri odaklı global bir organizasyondur. Taahhüdümüzün bir parçası olarak ortak büyümeyi ve müşterilerimize başarılı çözümler sunmayı hedefleyen özel bir partnerlik programı geliştirdik.

People talking