Dünya çapında uzmanlar

Dünya çapında uzmanlar

130 yılı aşkın süredir, yaklaşık 100 ülke ve başlıca limanlarda servis merkezleri ve bayiler ile küresel bir oluşum yarattık. Bu oluşum size Alfa Laval’in küresel genişliği ve derinliği ile desteklenen yerel uzmanlığını sunmaktadır.

Doğru uzmanlık ile her zaman hizmetinizde 

Servis uzmanları ihtiyacınıza bağlı olarak telefon veya yerinde servis ile size yardım etmeye hazırdır. Operasyonlarınızda ihtiyaç duyduğunuz zaman, Alfa Laval servisleri ve yedek parçalarına kolaylıkla erişebilirsiniz.

İster operasyonlarınızda ciddi değişiklikler yapmak isteyin, isterseniz yalnızca küçük bir bölüme yönelik servis ihtiyacınız olsun, basit bir tavsiyeden karmaşık sorun giderme analizine kadar size yardımcı olmak için buradayız.

Stratejik olarak yakınınızda bulunan servis merkezleri

Alfa Laval servis merkezleri dünyanın her yerinde statejik olarak konumlanmıştır. Bu modern tesislerde ekipmanınızın ömrünü uzatmak için gerekli olan her şeyi bulabilirsiniz.

Alfa Laval aşağıda uzmanlık alanları verilen servis merkezlerine sahiptir:

  • Isı değiştiriciler
  • Dekantörler
  • Separatörler
  • Gemi kazanları, egzos gazı temizleme ve atıl gaz sistemleri

Uzman malzemeler ve kimya bilgisi hizmetinizde

Malzemelerimiz ve kimya laboratuvarı konusunda Alfa Laval’in kendi uzmanları, ister kimyasal ürünler üzerinde medya veya uygulama testi ya da tavsiyesi, ister Alfa Laval ekipmanınız için malzeme seçimi olsun, malzeme ve kimya bilgisi sağlayarak rekabet içinde kalmanıza yardımcı olur. Yerel ve küresel standartlara ilişkin gereksinimler ile hijyen ve çevre hususunda talepleri karşılamanıza da yardımcı olmaktayız. Sorun yaşandığında, uzmanlarımız yetkili test ve analiz ile sorunun bir daha yaşanmasını önlemek üzere sorunun asıl nedenini tanımlamaya yardımcı olacaktır.

Size yakın servis merkezini bulun

Alfa Laval’i seçerek günlük operasyonlarınız için uzun vadeli mükemmel ortağınızı da seçmiş oluyorsunuz. Servis ağımız nerede olursanız olun size ulaşabilir. Ülkenizdeki Alfa Laval temsilcisini bulmak için haritaya tıklayınız. 

Find your Alfa Laval service centre