PureBallast
.
Herobanner 150minHT 640x360 final

Deballast without delay in US waters

Alfa Laval PureBallast 3 lets you deballast without delay in USCG-regulated waters

 

Alfa Laval PureBallast 3

Tüm sularda tam güven

Alfa Laval PureBallast 3 lider çevre koruma teknolojisinin üçüncü neslidir ve G8'e hazır olarak revize edilen ilk çözümdür. ABD Sahil Güvenlik ve IMO tarafından tip onaylı olup en zorlu sularda rakipsiz bir performans gösterir. Güçlendirme olarak monte edilen yüzlercesiyle birlikte bugüne kadar 2400'den fazla PureBallast sistemi satılmıştır.

Alfa Laval PureBallast 3 enerji verimli olup tüm sularda üstün performans sunar: tatlı su, tuzlu su, deniz suyu. UV geçirgenliğinin %42'ye kadar indiği durumlarda tam akışta çalıştığından berraklığı az sular için ideal bir sistemdir.

Ayrıca, Alfa Laval PureBallast 3 iyi hazırlanmış bir tedarikçinin desteğine de sahiptir. Büyük ölçekli üretim kaynakları, güçlü ortaklıklar ve iyi geliştirilmiş bir hizmet teklifi Alfa Laval'ı çevre koruma konusunda güvenilir bir seçim haline getirir.

 Çevre koruma alanında eksiksiz çözümler

Çevre korumanın asıl amacı çevreyi korumaktır. Ancak, bir çevre koruma sistemi edinmeyi ihtiyaçlarınız belirler: sorunsuz bir şekilde yol alabilmek, zamanında teslimatlar ve müşterilere verilen taahhütlerin tam olarak yerine getirilmesi.

Alfa Laval şimdi ve geminizin kullanım ömrü boyunca ihtiyaçlarınıza yönelik eksiksiz bir çözümdür.

PureBallast Family

İlgi odağı

Latest News

Bulk carriers can now benefit from an Alfa Laval PureBallast 3 bulker-fit configuration, which is specifically adapted to their flow needs. The bulker-fit configuration offers savings in footprint, installation, OPEX and especially CAPEX, yet it retains the high performance, easy operation and global service coverage PureBallast 3 is known for.

PureBallast 3 is a well-established success in the MSC fleet

“This is what we were expecting when we chose Alfa Laval,” Russo says. “We know that whatever they promise, they make it come true.”

Newsletter

Stay updated on ballast water treatment with our PureBallast newsletter.

Solutions for tankers

Being specialized for the transport of liquid cargo, tankers often lack a pump room and face highly specific challenges when it comes to installing and operating a ballast water treatment system. PureBallast 3 offers solutions.

Solutions for bulkers

Not only do bulkers differ from each other in size and operating profile, their own ballast water flows may differ between loading and unloading. PureBallast 3 offers the high flexibility to meet any bulker demand.

Select an approved system

Use our selection guide to find the right type-approved ballast water treatment system for your sailing profile.

Everything you need to know

Take advantage of our decade of experience with resources covering every aspect of ballast water management.

Güçlendirmeden tekrar satışa kadar güven

Çevre koruma sistemi seçiminiz geleceğe yönelik bir seçimdir. Sorunsuz bir güçlendirme sağlamanın yanı sıra, Alfa Laval, sisteminizin performansını ve uzun vadeli değerini korumaya yönelik servis çözümlerine sahiptir.

 

SSS

Ortak sorular ve akıllı öneri

Teknik

Belgeler, resimler ve daha fazlası

Bizimle iletişime geçin 

Bilgi ve yardım elinizin altında