PureBallast
.
PureBallast Service 1920x480 hero banner
PureBallast service edited
 

Derin ve geniş kapsamlı destek

Alfa Laval PureBallast 3'ü tercih ettiğinizde, lider çevre koruma teknolojisinden daha fazlasını elde edersiniz. Bugün ve gelecekteki ihtiyaçlarınızı destekleyecek beceriler, kaynaklar ve gelişmiş hizmet teklifi ile birlikte toplam bir çözüm sunan bir tedarikçiyi tercih etmiş olursunuz.

Training brings peace of mind in ballast water treatment and more

British Antarctic Survey (BAS) operates in some of the world’s harshest and most remote environments. When installing Alfa Laval systems on its new research vessel, the organization sent crew members for in-depth training at Alfa Laval training centres.

Pinguin 640x360

PureBallast training

PureBallast 3 is designed for ease of use so crews can quickly learn how to operate and maintain the system. However, ballast water treatment is still a relatively new application and a training course can ensure the crew runs the system with low operational cost and in a way that maximizes the lifetime of the system. Investing in PureBallast trainings means the crew attains competence about the application area and about how to best operate your PureBallast system. Our trainings are available on board your vessel, at our training facilities around the world and digitally.

Marine 2 640x360 large

Uyum Hizmeti Paketi

Çevre koruma sistemi seçiminde son tarihler yaklaştıkça, daha fazla gemi sahibi bu tek seferlik yatırımın uzun vadeli etkilerini farkına varıyor. Teknoloji seçiminin ötesinde, tedarikçi hizmet becerileri odak noktası haline geliyor.

Balast suyu yönetmelikleri yürürlüğe girmeden önce, piyasadaki tartışma büyük ölçüde arıtma yöntemleri arasındaki farklılıklara odaklandı. Ancak bugün, daha çok tedarikçiler arasındaki farklılıklara odaklanılmaktadır. Çevre koruma sistemlerinin geminin kullanım ömrü boyunca uyumlu olması gerektiği göz önünde bulundurulduğunda, gemi sahipleri, özellikle parçalara erişim söz konusu olduğunda, tedarikçinin istikrarı ve teknik destek konularında endişe duymaktadır.

PureBallast Uyumluluk Hizmet Paketi

Bu yıllık paket, sisteminizin tip onayına göre çalıştığını doğrulamak için ihtiyacınız olan her şeyi içerir.

  • Tam sistem kontrolü ve testi
  • Kalibrasyon - Tüm sensörlerin ve vericilerin kontrol sistemine doğru değerleri ilettiğinden emin olun.
  • Sistem optimizasyonu
  • Mürettebat rehberliğice

Güçlendirme PureBallast 3

Alfa Laval, bir geminin çevre koruma için güçlendirilmesindeki teknik ve lojistik zorluklara yönelik olarak iyi bir şekilde hazırlanmıştır.

Uyarlanmış güçlendirme çözümleri

Çoğu gemide, çevre koruma için mevcut bir alan veya bu yönde bir düşünce yoktur. PureBallast 3 Compact Flex'in kompaktlığı ve esnekliği güçlendirmeyi kolaylaştıracaktır ancak, Alfa Laval’ın uygulamalı bilgileri ve kanıtlanmış çalışma prosedürleri daha da önemlidir.

Alfa Laval on yıldır güçlendirme montajlarında çalışmıştır. Becerilerimiz, bilgi birikimimiz ve esnek proje yönetimimiz, güçlendirme ihtiyaçlarınız için bizi en donanımlı tedarikçi haline getiriyor. Her projeyi gereksinimlerinizi karşılayacak şekilde, bütçeleme desteği ve finansman seçenekleri de sunarak özelleştiriyoruz.

İşbirliği ve esneklik

Güçlendirmeler, genellikle küresel düzeyde ortaklıklar içerir. Mühendislik bölümünüz ve tercih ettiğiniz tersane ile çalışabilir veya mühendislik desteği, 3D lazer tarama, sınıf onayı ve daha fazlası için kendi ağımızdan yetkinlikler sağlayabiliriz.

Benzer şekilde, mevcut havuzlama planınıza uyabilir veya seyahatiniz sırasında montajın yapılmasını planlayabiliriz. Güçlü lojistiğe sahip küresel organizasyon olarak, havuzlama öncesinde ticaret rotalarınız değişirse projeniz ile birlikte hareket edebiliriz. Dünya çapında varlığımız ve becerilerimiz, büyük değişiklikler meydana gelse bile projenin sorunsuz ve başarılı bir şekilde yapılmasını sağlamaktadır.

PureBallast hizmetleri

PureBallast 3 kalıcı performansın güvence altına alınması için güvenilir hizmet seçenekleriyle desteklenen akıllıca bir uyum teknolojisidir.

Uyum ortağınız

Alfa Laval çevre koruma sistemleri konusunda en deneyimli tedarikçi olmasının yanında küresel hizmet ağı ve yüz yıllık sicili ile gerçek bir denizcilik tedarikçisidir. Tüm bu uzmanlık PureBallast sistemi ve onu destekleyen kapsamlı hizmetlerin bir parçasıdır.

Alfa Laval 360° Hizmet Portföyümüz, aşağıdakiler dahil olmak üzere çok sayıda PureBallast hizmetini içerir:

 • Montaj Gözlemciliği
  En iyi uygulamalara ve derecelendirme topluluğu kriterlerine göre doğru montaj yapılmasını sağlar.
 • Kalibrasyon
  Tüm sensörlerin ve vericilerin kontrol sistemine doğru değerleri ilettiğinden emin olun.
 • Ekipman Operasyon Tespiti
  Sistem güncellemeleri ve tüm işlevlerin dikkatli bir şekilde değerlendirilmesiyle sisteminizin tip onayının doğru olduğundan emin olun.
 • Tekrar devreye alım
  Sistem uzun bir süre çalışmadıktan sonra performansı geri kazanın ve çalıştırma sırasındaki olası hasarların önüne geçin.

Bu hizmetler ve diğerleri kendi başlarına veya özel bir Alfa Laval Performans Anlaşması ile birlikte kullanılabilir.

PureBallast Performans Anlaşmaları

Bir Alfa Laval Performans Anlaşması ile hizmet maliyetlerinizi önceden bilerek gerçek güvenliği tecrübe edersiniz.

En iyi performans - şimdi ve gelecekte

Alfa Laval 360° Hizmet Portföyü, PureBallast sisteminizin en iyi şekilde çalışmasını sağlamak için çok sayıda hizmet sunar. Tek başlarına kullanılabilecekleri gibi, en iyi performansı özel olarak hazırlanmış bir Alfa Laval Performans Anlaşması ile bunları birleştirerek elde edersiniz.

Bu esnek çözüm, sabit, bütçelenmiş maliyetle ihtiyaçlarınıza yönelik ideal bir hizmet sunar.

Düzgünce paketlenmiş optimum hizmet

Bir Performans Anlaşması akıllıca olduğu kadar kolay bir şekilde oluşturulabilir. Alfa Laval bilgi ve deneyimlerine dayanarak, uzmanlarımız en iyi fiyata size optimum performans sunan, kullanışlı, önceden tanımlanmış bir hizmet paketi hazırladılar:

PureBallast Uyumluluk Hizmet Paketi

Bu yıllık paket, sisteminizin tip onayına göre çalıştığını doğrulamak için ihtiyacınız olan her şeyi içerir.

  • Tam sistem kontrolü ve testi
  • Kalibrasyon
  • Sistem optimizasyonu
  • Mürettebat rehberliği

alfa-laval-service.jpg


service-star.jpg

Küresel hizmet ağımız

Alfa Laval, PureBallast ve diğer ekipmanlardan en iyi şekilde yararlanmanıza yardımcı olacak kapsamlı bir küresel hizmet ağına sahiptir.

Performansı artırma

Alfa Laval nereye giderseniz gidin 7/24 yakınınızda. En önemli denizcilik limanlarında, telefonla, çevrimiçi olarak veya gemide, servis uzmanlarımız maksimum çalışma süresine ve en yüksek düzeyde optimizasyona ulaşmanıza yardımcı olur.

Küresel servis ağımız, maliyetleri en aza indirerek ve ekipman yatırımınızın getirisini en üst düzeye çıkararak rekabetçi olmanızı sağlar. Beceri ve desteğimizden yararlanarak, geminizin kullanım ömrü boyunca uygun maliyetli uyumluluk konusunda PureBallast'a gtüvenebilirsiniz.

Uzmanlık hizmetinizde

Servis ekibimizin bilgi birikimi balast suyu arıtmadaki on yıldan fazla deneyimle birlikte uzun yıllara dayanan denizcilik deneyimine dayanmaktadır. Uzun yıllara dayanan çözüm üretme geleneği ve dünya çapında bilinen en iyi uygulamalardan yararlanırsınız.

Parçaların güvence altına alınması ve bakım yapılmasının yanı sıra, servis mühendislerimiz mürettebatınızı eğitebilir, karmaşık sorunları giderebilir veya ekipmanınızı değerlendirerek uzman önerilerde bulunabilir. Limanda veya denizde, amaçları içinizin her daim rahat etmesini sağlamaktır.