PureBallast
Compliance Navigator 1920x480 notext

Kuralları karşılarken ticaretinizle uyumlu ürünü seçin

Tip onayı, uyumluluk anlamına gelmez. Bir balast suyu arıtma sistemi sertifikalı olsa bile, geminizin gittiği yerle uyumlu olmayabilir. Compliance Navigator uygulamamız, seçtiğiniz sistemin yalnızca kağıt üzerinde değil, aynı zamanda sefer yaptığınız yerle de uyumlu olmasını sağlayacak yeni bir araçtır.

Compliance Navigator ile Balast Arıtma ve İş alanlarınızı aynı noktada buluşturun

Balast suyu arıtma işleminde istenmeyen bir şey var ki o da ticaret alanınızı sınırlandırmasıdır. Tip onay sertifikaları Sistem Tasarım Limitlerini tanımlasa da bunların sizi nasıl etkilediğini görmek zor olabilir. Compliance Navigator, potansiyel sistemleri geminizin ticaret rotalarındaki koşullar ve sınırlamalarla karşılaştırarak seçimin bilinmeyenlerini ortadan kaldırır.

Compliance Navigator neler yapar

Compliance Navigator, bir balast suyu arıtma sistemi seçerken önemli parametreler ve kararlar konusunda size rehberlik eder. Uygulama size aşağıdaki konularda yardımcı olacaktır:

  • Ana kriterleri bulma ve anlama
  • Gereksinimlerinizi karşılayacak bir sistem belirleme
  • Alfa Laval PureBallast 3 çözümünü ayrıntılı olarak keşfetme
  • Servis ve desteğin önemini değerlendirme

Compliance Navigator nasıl çalışır

Compliance Navigator ihtiyaçlarınızı belirlemek ve potansiyel bir çözüm bulmak için basit ve adım adım bir yaklaşım kullanır. Uygulamanın iki ana bölümü vardır:

Geminizi ve ticaret rotanızı tanımlayın

Gemi tipinizi seçtikten sonra, ki bu seçiminiz ihtiyaç duyduğunuz çözümü ve konfigürasyonu etkileyebilir, Compliance Navigator sizden interaktif bir harita üzerinden uğrama limanlarını işaretlemenizi ister. Seçtiğiniz her limanın, şartlarını* -ki bu sistem seçiminizi etkileyebilir- ve ayrıca PureBallast 3 ile ilgili bilgileri görebileceksiniz.


* Tüm parametreler ve şartlar, güvenilir üçüncü taraf kaynaklardan alınmaktadır.

Potansiyel çözümünüzü keşfedin ve geliştirin

Geminize ve rotanıza bağlı olarak Compliance Navigator, ihtiyaçlarınızı karşılayacak bir PureBallast 3 sistemi önerir. Ardından, bileşenlerini inceleyebilir ya da akışı ve diğer parametrelerini ayarlayarak öneriyi iyileştirebilirsiniz. Son adım olarak, ticaret rotanızdaki sorunların bir özetini ve bunları karşılayan PureBallast 3 sistemini indirebilirsiniz.


Compliance Navigator uygulamasını bugün deneyin

Compliance Navigator ile çalışmak kolaydır. Uygulamayı bu bağlantıda bulabilir ve hemen kullanmaya başlayabilirsiniz: pureballast-compliancenavigator.com

 

 

Balast Arıtma ile ilgili düzenlemeleri kolaylıkla karşılayın

Birçok filo için yeni balast suyu düzenlemeleri inanılmaz derecede karmaşık görünebilir. Doğru ekipmanı seçme, kurulum planlama gibi hızla ilgilenilmesi gereken çok konu olabilir, ancak ille de karmaşık olması gerekmez! Alfa Laval, balast suyu arıtma konusunda yirmi yıllık tecrübeye sahiptir. Hizmetinize sunduğu bilgisi sayesinde her zaman olduğu gibi seferlerinize devam edebilirsiniz.

ballast treatment

Let’s Talk Ballast!

Yeni balast suyu tahliye kuralları ile ilgilenirken dikkate almanız gereken çok konu var ve uzmanlarımız yardım için burada. ”Let’s Talk Ballast! ”Alfa Laval Marine Talks’un yeni bir canlı yayın serisidir. Her bölümde balast suyu arıtma dünyasından farklı ve önemli bir konu hakkında bilgi edinebilirsiniz. Kurulumunuzu ve daha fazlasını planlamak için yararlı ipuçları ve uzman önerilerini alın!

Lets talk ballast 640x360