Yasal şartlar ve koşullar

Bu websitesini herkes ziyaret edebilir. Bununla birlikte, bu websitesine erişerek aşağıdaki Kullanım Şartlarının bağlayıcılığını kabul etmiş oluyorsunuz. AŞAĞIDAKİ KULLANIM ŞARTLARININ BAĞLAYICILIĞINI KABUL ETMİYORSANIZ LÜTFEN BU WEBSİTESİNİ TERK EDİNİZ.

ALFA LAVAL Corporate AB (ALFA LAVAL) adıyla anılacaktır World Wide Web (WWW) sayfalarına erişerek, aşağıdaki şartların bağlayıcılığını kabul etmiş oluyorsunuz:

Teklif hakkı

Bu websitesinin görüntüsü ve bu WWW sayfalarının (bunlarla sınırlı kalmamak kaydıyla metinleri, görselleri ve görsel-işitsel unsurları da dahil) içeriğinin telif hakları ALFA LAVAL’e (veya belirtildiği durumlarda iştiraklerine ve/veya lisans sahiplerine) ait olup İsveç’te telif hakları kanunuyla ve çeşitli yabancı kanun ve antlaşmalarla korunmaktadır. İçerik de tescil edilmemiş topluluk tasarımı koruması altındadır. Tüm hakları saklıdır.

Websitesindeki, bunlarla sınırlı kalmamak kaydıyla metin, görseller ve ses de dahil içerikler tamamen özel amaçlar veya başka türlüsünün belirtildiği durumlar haricinde ALFA LAVAL Corporate AB’nin yazılı ön izni olmadan çoğaltılamaz, aktarılamaz, dağıtılamaz veya kaydedilemez.

Websitesinin içeriklerinde değişiklikler yapılması açıkça yasaktır. Bu nedenle, örneğin (i) bu bileşenleri çevrimiçi veya çevrimdışı olarak dağıtamaz veya aktaramazsınız; (ii) bu içerikleri değiştiremez, tekrar kullanamaz veya tekrar yayınlayamazsınız; (iii) indirilen malzemelerde telif haklarına, ticari markaya, ticari görünüme, patentlere veya başka fikri mülkiyet haklarına dair uyarılar veya açıklamalar teşkil eden herhangi bir ibareyi kaldıramazsınız; (iv) bu içerikleri ticari olmasa dahi kamuya yönelik herhangi bir amaçla kullanamazsınız veya (v) bu websitesindeki herhangi bir yazılımı veya başka içeriği geri derleyemez, tersine mühendisliğe tabi tutamaz veya başka şekilde bileşenlerine ayıramazsınız.

Bilginin kaynağının belirtilmiş olması kaydıyla kamuya yönelik iletişimlerde basın bültenlerinin ve kamuya açık olarak sınıflandırılmış başka belgelerin kullanımına izin verilmektedir. Aksi halde, ALFA LAVAL’in yazılı ön izni olmadan içeriklerin kısmen veya tamamen herhangi bir biçimde çoğaltılması, aktarılması, dağıtılması veya kaydedilmesi, aşağıdaki şartlara uyulmadığı sürece yasaktır. ALFA LAVAL WWW sayfalarının içerikleri sadece bilgi amaçlı ve ALFA LAVAL’in itibarına zarar vermeyecek şekilde kullanılabilir. Bu WWW sitesinde sağlanan bilgiler ALFA LAVAL’in açık yazılı izni olmadan değiştirilemez. WWW sayfalarımızda bulunan tek tek belgeler, söz konusu belgelerde belirtilen ek şartlara tabi olabilir.

Websitesinin bazı kısımları, sağlayıcılarının telif haklarına tabi olan ve ALFA LAVAL tarafından izinle kullanılan görüntüler ve malzemeler içermektedir. Bu malzemeleri bu Şartlara uygun olmayacak şekilde kullanmanız söz konusu diğer tarafların haklarına yönelik bir ihlal teşkil edebilir.

ALFA LAVAL, bu sayfalardan yapılacak alıntıları sadece kişisel kullanımınız için bilgisayarınıza kaydetmenize veya bunların kopyalarını çıkarmanıza rıza göstermektedir.
Ticari marka hakları

ALFA LAVAL’in, iştiraklerinin ve bağlaşıklarının Şirket ve grup ismi, logosu ve ayrıca ALFA LAVAL’in, iştiraklerinin ve bağlaşıklarının marka isimleri, ürün isimleri ve ticari markaları ALFA LAVAL’e ve/veya iştirak ve bağlaşıklarına aittir.

Sorumluluk ve garanti yokluğu

ALFA LAVAL’in WWW sayfalarının içerikleri “olduğu gibi” ve “erişilebildiği şekilde” sunulmaktadır. İlgili kanunun öngördüğü durumlar haricinde, bu sayfaların doğruluğu, kesinliği, güvenilirliği veya başka nitelikleriyle ilgili olarak bunlarla sınırlı kalmamak kaydıyla zımni ticarete uygunluk, belli bir amaca uygunluk veya ihlale yol açmama garantileri de dahil olmak üzere hiçbir açık veya zımni garanti verilmemektedir. ALFA LAVAL, sayfalarının veya bu sayfaları erişilebilir kılan sunucunun virüs veya başka zararlı bileşenler içermediğine dair garanti vermemektedir. Herhangi bir ALFA LAVAL belgesi teknik hatalar veya yazım hataları içerebilir. Burada bulunan herhangi bir bilgide ALFA LAVAL tarafından değişiklikler ve eklemeler yapılabilir. ALFA LAVAL herhangi bir zamanda sayfaları düzeltme veya bunlara erişimi engelleme hakkını saklı tutmaktadır.

ALFA LAVAL, ALFA LAVAL WWW sayfalarına veya bunların bağlantı sağladığı başka herhangi bir siteye erişmenizden veya bu sayfaların içeriklerinin kullanılamamasından veya söz konusu sayfalarda bulunan bilgilerin kullanılmasından veya kullanılmaya teşebbüs edilmesinden ya da herhangi bir performans hatası, hata, ihmal, kesinti, kusur, işlem veya iletim gecikmesi, bilgisayar virüsü ya da hat veya sistem arızasından kaynaklanabilecek, bunlarla sınırlı kalmamak kaydıyla doğrudan, arızi, netice kabilinden, dolaylı, ikinci, özel veya cezai zararlar, kayıplar veya giderler ya da kar kaybı da dahil herhangi bir zarardan, ALFA LAVAL’ın veya temsilcilerinin bu zararlardan, kayıplardan veya giderlerden haberdar edilmesi durumunda dahi sorumlu olmayacaktır. ALFA LAVAL’ın tazminatı hiçbir durumda, varsa bu siteye erişmek için yaptığınız masrafı aşmayacaktır.

ALFA LAVAL, WWW sayfalarının kendilerine bir bağlantı içerdiği üçüncü tarafların sahip olduğu, oluşturduğu veya yayınladığı malzemeler hakkında herhangi bir sorumluluk almamaktadır. Bu şekildeki üçüncü taraf sitelerine bağlandığınızda, bu siteleri kullanmadan önce sitelerin kullanım kurallarını inceleyecek ve kabul edeceksiniz. ALFA LAVAL dışı bir siteye bir bağlantı sağlanması ALFA LAVAL’ın siteyi ve söz konusu üçüncü taraf sitesinde atıfta bulunulan ürün ve hizmetleri onayladığı anlamına gelmemektedir.

Malzeme sunma

ALFA LAVAL, ürünleriyle ilgili gizli olmayan yorumlarınızı bu websitesine iletmenizden memnuniyet duyacaktır. ALFA LAVAL’ın ödeme karşılığında kullanmayı düşünmesini isteyeceğiniz bir düşüncenizin bulunması durumunda bu bilgiyi bu websitesine veya başka şekilde internet üzerinden iletmeyiniz. Bize örneğin e-posta veya WWW sayfaları aracılığıyla malzeme sunduğunuzda, malzemenin sağlayıcısı olarak aşağıdaki şartları kabul etmiş olursunuz: (1) Malzemeyi, yayınlayabileceğimizi bilerek sunuyorsunuz; (2) Malzemenin yasa dışı veya başka şekilde yayın için uygunsuz herhangi bir unsur içermeyeceğini taahhüt ediyorsunuz; (3) Herhangi bir malzeme sunmadan önce bir tarama gerçekleştirip her tür virüsü veya başka kirletici ya da zarar verici özelliği yok etmek için makul çaba göstereceksiniz; (4) Sunduğunuz malzemeyle ilgili olarak herhangi bir üçüncü tarafın hakkımızda hukuki işlem başlatması durumunda bizi tazmin etmeyi kabul ediyorsunuz; (5) Söz konusu malzemeyle ilgili olarak hakkımızda hukuki işlem başlatmamayı kabul ediyorsunuz ve (6) Malzemenin sahibisiniz veya malzemeyi bize sağlama konusunda kısıtlamalara tabi olmayan bir hakka sahipsiniz ve ALFA LAVAL malzemeyi, hesap vermek zorunda olmadan veya tazminat yükümlülüğü altına girmeden yayınlayabilecek ve/veya ürünlerimize içinde tarif edilen her tür konseptle birlikte dahil edebilecektir.

Tüm hakları saklıdır

Bu belgeyle açıkça tanınmayan tüm hakları saklıdır. ALFA LAVAL, bu metni güncellemek suretiyle bu Şartları herhangi bir zamanda değiştirme hakkını saklı tutmaktadır. Bu değişiklikler sizin için bağlayıcıdır ve bu nedenle bu Şartlar beyanını düzenli olarak kontrol etmelisiniz.

Sitenin sahibi

Bu web sitesinin sahibi ve yayını:
Alfa Laval Corporate AB
SE-221 00 LUND
Sweden
Phone: +46 46 36 65 00
Fax: +46 46 32 35 79

İletişim

Yukarıdaki bölümlerle ilgili sorularınız varsa,  ALFA LAVAL (yayın) ile iletişime geçmekten çekinmeyin.