Hayvansal ve bitkisel yağ prosesleri

Alfa Laval her türlü yağlı mahsulden sıvı ve katı yağ çıkarmak için ihtiyaç duyduğunuz herşeyi sağlamaktadır. Alfa Laval bitkisel ve hayvansal yağların işlenmesi için gerekli olan sistem ve ekipmanlar alanında oldukça uzmanlaşmış bir dünya lideridir. Tüm sektör için yeni kıstaslar koyacak şekilde gelişmiş, çoğu zaman patentli teknolojiler uygulamaktayız ve üretim yapılandırmalarınızı değişen piyasa şartları ile uyumlu hale getirmenizi sağlıyoruz.

fat and oil processing 640x360

Katı ve sıvı yağ işleme

Gumların  giderilmesi (Degumming), nötralizasyon, Wax giderme (Dewaxing), Gum kurutma, Ağartma,  koku giderme (Deodorization), hidrojenleme, asit alma ve sabun parçalama (soapstock splitting) konusunda çözümler sunmaktayız.

Çözümlerimizin sunduğu avantajları keşfetmek ve süreç ile ilgili teknik bilgilerimizden faydalanmak, şirketinizin mevsimsel taleplerin etkileri, münferit pazar dalgalanmaları ve temel tarım ürünlerinin dünya genelinde ticari meta haline gelmesi ile başa çıkma yeteneğini güçlendirir.

Alfa Laval yaklaşımı, müşterilerinizin gereksinimleri ve şartları değişip geliştikçe bunları karşılamanız için üretiminizi hızlı, etkili ve güvenli bir şekilde uyarlayabilmenizi sağlayan esnek çözümler sunar.

TocoBoost - Nominated for Danish Industry's Product Award 2015

Alfa Laval TocoBoost has been nominated for Danish Industry's Product Award 2015. A new technology that can extract valuable nutrients such as Vitamin E in the production of edible oil - nutrients that otherwise would be lost.