Alfa Laval - İnert gaz üretimi

İnert gaz üretimi

Tanklarınız hem gelirinizin, hem de potansiyel tehlikenin kaynağını içlerinde tutmaktadır. Uçucu olan kargonun kontrol altında tutulması bu nedenle birinci öncelikli bir konudur. Alfa Laval, tanker nakliyeciliğiyle olan uzun çalışma geçmişiyle, istikrarlı ve güvenli bir tankercilik ortamı sağlamanın bilgilerine ve araçlarına sahiptir.

Inert gas production

Uçucu kargo için inert gaz

Alfa Laval, Aalborg adıyla kargo güvenliğini optimize etmek için onlarca yılını harcamıştır. Günümüzde gemilere yönelik inert gaz üretim sistemlerinin pazar lideriyiz. İnert gazları, farklı gemilerin yanma güvenliği ihtiyaçlarına göre uyarladığımız, farklı yöntemlerle üretebiliyoruz. Hemen tüm sistemler, yakıtı atomize ederek, inert gazı kısmi yüklerde bile kurumdan arındıran benzersiz Ultramizing özelliğine sahiptir.

LNG için ek çözümler

LNG gemileri için özel güvenlik endişeleri söz konusudur ve Alfa Laval’in onların özel ihtiyaçlarına vakfedilmiş, genişleyen bir ürün yelpazesi mevcuttur. Portföyümüze yeni giren, Gaz Yakma Ünitesi (GCU), buharlaşma yoluyla kargodan kaçan veya yakılmayan gazı çift yakıtlı veya düşük hızlı makinası olan gemilerde kullanımını sağlar. Kargo güvenlik ihtiyaçları daha da farklılaşarak artarken, daha fazla, gemiye özel çözümler ortaya çıkacaktır.