digital-services-hero-banner

Bağlantıyı kurun

Alfa Laval denizcilik ekipmanları için dijital servisler

Veri ve değer arasındaki bağlantıyı kurma

Yerleşik sistemlerinizdeki bilgilere uzaktan erişim sayesinde, işletme maliyetini düşürmek ve kafanızın rahat olmasını sağlamak için pratik imkanlara sahip olursunuz. “Connectivity” opsiyonu, Alfa Laval uzmanlarının, sorunları daha hızlı gidermesi ve servis ziyaretlerinin sayısını ve uzunluğunu azaltmak için teşhise yönelik verileri kullanarak size uzaktan daha iyi hizmet vermesini sağlar. Daha da iyisi, dijital hizmetlerimiz daha derinlikli tespitleri parmaklarınızın ucuna getirir, böylece ekipmanlarınızı optimize edebilir ve filonuz için en iyi uygulamaları oluşturabilirsiniz.


Bize ulaşın

digital services intro image

 

PB-Connect-flow-chart.png

Dijital hizmetlerimiz nasıl çalışır? 

“Connectivity” opsiyonu, Alfa Laval denizcilik ekipmanınız için basit, güvenli ve akıllıdır çözümdür. Yerleşik sistemlerden gelen veriler buluta aktarılarak mürettebatınıza, denetçilerinize ve kıyıdaki ekiplerinize canlı ve geçmiş verileri izleme imkanı verilir. Bir sorun ortaya çıkarsa, teşhis verilerinin kullanılabilirliği, Alfa Laval servis uzmanlarının mürettebatınızı bir çözüme yönlendirmesini daha hızlı ve kolay hale getirir. Tüm bu bilgi akışı, bizimle olan ve filonuz kendi içindeki iletişimi hızlandırır. Ve iletişimin güvenli olmasını sağlamak için sürekli çalışmaktayız.


Ürüne göre dijital hizmetler

Alfa Laval'in sunulan dijital hizmet yelpazesi sürekli genişlemektedir. Bağlı sistemlerin sayısı arttıkça, sunduğumuz hizmet türleri ve sağlayabileceğimiz faydalar da artmaktadır. Burada belirli Alfa Laval ürünleri için günümüzdeki seçenekleri keşfedebilirsiniz.

PureBallast için Bağlantı

Alfa Laval PureBallast için "Connectivity” opsiyonu, filo genelinde performansı karşılaştırmak ve optimize etmek için sistemlerinizi izlemenizi sağlar. Buna ek olarak, balast suyu arıtma yönetmeliklerine uygunluğunuzu destekleyen daha hızlı sorun giderme ve otomatik raporlar sunmamızı sağlar.

digital-services-pureballast-connect-v2

PureSOx için Bağlantı

En basit haliyle, Alfa Laval PureSOx için “Connectivity” opsiyonu, SOx uyumluluğunu göstermeyi kolaylaştıran otomatik raporlar sağlar. Ek modüller, sorunları uzaktan çözmenize yardımcı olmamıza ve filonuzdaki PureSOx performansını karşılaştırmanıza yardımcı olacak araçlar sunmamıza olanak tanır.

digital-services-puresox-connect-v2

Aalborg kazanları için Dijital Hizmetler

Alfa Laval Aalborg kazanları için “Connectivity” opsiyonu, kazanın daha uzun aktif çalışma süresini güvence altına alır ve size performansı artıran ve maliyetleri düşüren bilgiler sunar. Uzaktan izleme ve desteğin yanı sıra, aylık bir sağlık analizi sağlayabilir ve potansiyel kazan sorunları hakkında sizi bilgilendirebiliriz.

digital-services-aalborg-connect-v2

Separatör için Bağlantı

Alfa Laval yakıt ve yağlama yağı separatörleri için “Connectivity” imkanı sayesinde işletme maliyetlerini azaltabilir ve mürettebat alışkanlıklarını optimize edebilirsiniz. Anahtar separatör verilerine uzaktan erişim, separatör performansı üzerinde kontrol sahibi olmanızı sağlar ve sorun çıkması durumunda ekipleri daha hızlı çözümlere yönlendirmemizi sağlar.

digital-services-separator-connect-v3

Daha fazlasını öğrenmek için bizimle iletişime geçin

Bilgileriniz, gizlilik politikamıza uygun olarak saklanır ve işlenir.