Alfa Laval denizcilik ekipmanları için dijital servisler | Alfa Laval

digital-services-hero-banner

Bağlantıyı kurun

Alfa Laval denizcilik ekipmanları için dijital servisler

Veri ve değer arasındaki bağlantıyı kurun

Gemideki sistemlerinize ait bilgiye uzaktan erişerek işletme giderlerinizi düşüren ve güvenli bir operasyon sağlayan akıllı fırsatlar sunuyoruz. Bağlantı özelliği, Alfa Laval uzmanlarının sorun gidermeyi hızlandırmak ve servis ziyaretlerinin sayısını ve süresini azaltmak için diyagnostik verilerini kullanarak size uzaktan daha iyi hizmet vermesini sağlar. Bununla beraber dijital servislerimiz, ekipmanınızı optimize edebilmeniz ve filonuz genelinde en iyi uygulamaları oluşturabilmeniz için daha derin bilgileri parmaklarınızın ucuna getirir.


Bize ulaşın

digital services intro image

 

PB-Connect-flow-chart.png

Dijital servislerimiz nasıl çalışır?

Alfa Laval denizcilik ekipmanınız için bağlantı basit, güvenli ve akıllıdır. Gemideki sistemlerden gelen veriler buluta aktarılır ve ekiplerinize, amirlerinize ve kıyı ekiplerinize canlı ve geçmiş verileri izleme imkanı verir. Bir sorun ortaya çıkarsa, diyagnostik verilerinin mevcudiyeti, Alfa Laval servis uzmanlarının ekibinizi bir çözüme yönlendirmesini daha hızlı ve kolay hale getirir.

Bu sayede hem bizimle olan iletişiminizi hem de filonuz içerisindeki iletişimi hızlandırıyoruz. Ve iletişimin güvenli olmasını sağlamak için sürekli çalışıyoruz.

 


Ürün bazlı dijital servisler

Alfa Laval'ın sunduğu dijital servis hizmetleri sürekli olarak genişlemektedir. Bağlı sistemlerin sayısı arttıkça sunduğumuz hizmet türleri ve sağlayabileceğimiz avantajlar da artıyor. Aşağıda belirli Alfa Laval ürünleri için bugünün seçeneklerini keşfedebilirsiniz.

PureBallast Connect

Alfa Laval PureBallast için bağlanabilirlik, filo genelinde performans karşılaştırması yapmak ve optimize etmek için sistemlerinizi izlemenize olanak tanır. Ayrıca balast suyu arıtma yönetmeliklerine uygunluğunuzu destekleyen daha hızlı sorun giderme ve otomatik raporlar sunmamızı sağlar.

digital-services-pureballast-connect-v2

PureSOx Connect

En basit haliyle, Alfa Laval PureSOx için bağlanılabilirlik, SOx uyumluluğunu göstermeyi kolaylaştıran otomatik raporlar sağlar. Ek modüller, sorunları uzaktan çözmenize yardımcı olmamıza ve filonuzdaki PureSOx performansını karşılaştırmanız için size araçlar sunmamıza olanak tanır.

digital-services-puresox-connect-v2

Aalborg kazanları için Dijital Servisler

Alfa Laval Aalborg kazanları için bağlanılabilirlik, kazanın çalışma süresini güvence altına alır ve size performansı iyileştiren ve maliyetleri düşüren bilgiler verir. Uzaktan izleme ve desteğin yanı sıra aylık sağlık analizi sağlayabilir ve olası kazan sorunları hakkında sizi bilgilendirebiliriz.

digital-services-aalborg-connect-v2

Separator Connect

Alfa Laval yakıt ve madeni yağ separatörleriniz için bağlanılabilirlik sayesinde işletim maliyetlerini azaltabilir ve ekip rutinlerini optimize edebilirsiniz. Anahtar separatör verilerine uzaktan erişim, separatör performansı üzerinde kontrol sahibi olmanızı sağlar ve sorunlar ortaya çıkarsa ekipleri daha hızlı çözümlere yönlendirmemizi olanak tanır.

digital-services-separator-connect-v3

Daha fazlasını öğrenmek için bizimle iletişime geçin

Bilgileriniz, gizlilik politikamıza uygun olarak saklanır ve işlenir.