Marine-Service-24-7-hero-banner

Denizcilik Servis

Nereye yelken açarsanız açın, Alfa Laval Marine Service yanınızdadır. Deniz Hizmetleri uzmanlarımız 7/24 hizmetinizdedir ve bize ulaşmak için ihtiyacınız olan tek şey tek bir numaradır. Sadece anın ihtiyaçlarını değil, aynı zamanda çalışma süresini yüksek, maliyetleri düşük ve ekipmanınızın en iyi şekilde performans göstermesini sağlayan uzun vadeli çalışmaları da karşılamaya hazırız. 

Her zaman mevcut, her zaman çağrı üzerine 

 Servis merkezleri, saha servis mühendisleri ve dünya çapındaki dağıtım ile Alfa Laval Deniz Servis ağımız sizin için her zaman iş başındadır. 7/24 Hizmet ve Destek hizmetimizle iletişime geçtiğinizde, hizmet uzmanlarımız okyanuslar, kıtalar ve saat dilimleri arasında ihtiyacınızı çözmek için her şeyi koordine eder. Konumunuz veya günün saati ne olursa olsun, tek bir arama veya e-posta yeterlidir. 

7/24 Servis & Destek

Marine_Service_AL_640x360_6.jpg

Her zaman, her yerde bize ulaşın:

+46 4636 7700
marine.service@alfalaval.com


Marine-Service-offering-like-no-other.jpg

 

Eşi benzeri olmayan bir hizmet teklifi 

 Alfa Laval Denizcilik Hizmeti teklifimiz sadece parça ve desteği değil, aynı zamanda dijital ve fiziksel olmak üzere eksiksiz bir hizmet yelpazesini de içerir. Ekipmanınızın yaşam döngüsünün her aşaması ve geminizin daha geniş ihtiyaçları için çözümler bulacaksınız. Performansı optimize etmek, uyumluluğu korumak, verimliliği artırmak ve gönül rahatlığınızı sağlamak için bize başvurun. 

Marine-Service-Aalborg-boilers.jpg

Aalborg kazanları için servis  

Kazanlarımızın onlarca yıllık kullanım ömrü boyunca tedarik ettiğimiz tüm kazanlarda uygun maliyetli teknik servis ve desteği garanti ediyoruz. Servis mühendislerimiz, çevreye uyumlu teknolojileri dikkate alan ve tüm standartlara ve yönetmeliklere uygun çözümler üretir.  


Daha fazla bilgi için

Marine-Service-Performance-Audit.jpg

Performans denetimi  

Ekipmanınızın gerçek çalışma performansını bilmek, optimize edilmiş servis aralıklarına izin verir, bu da üretim güvenilirliğinin artmasına ve maliyetlerin en aza indirilmesine yol açar.

 

Daha fazla bilgi için

Marine-Service-Finding-ways.jpg

Denizcilik Hizmetinde Yollar Bulmak  

Alfa Laval denizcilik servis uzmanları, ihtiyaçlarınızı karşılamada her zamanki gibi aktiftir. Ancak günümüzün durumu kapalı sınırlar, sıkı kısıtlamalar ve insanların buluştuğu her yerde sağlık endişeleri ile farklı çalışma biçimleri gerektiriyor. Burada, bunu gerçekleştiren kararlı mühendisler tarafından anlatılan hizmet sunumunda ilham ve yenilik hikayeleri bulacaksınız. 


Daha fazla bilgi için

 Deniz ürünlerine yönelik hizmetlerimizi keşfedin

AALBORG KAZANLARI

  • Aalborg kazanları için servis
  • Kazan yedek parçaları
  • Onarım ve Güçlendirme
  • Aalborg kazanları için Dijital Hizmetleri