Yakıt olarak kullanılan LNG için denizcilik ekipmanları ve çözümleri

Gazdan sağlayacağınız avantajı güvence altına almanıza yardımcı olur

Giderek artan sayıda armatör, gemilerine LNG ile güç sağlıyor. Bu seçimi zaten yapmış olsanız da veya hala olasılıkları araştırıyor olsanız da, Alfa Laval size bu yolda yardımcı olabilir. Elli yılı aşkın bir süredir gazla uğraşırken, kargoyla başlayıp yakıt olarak kullanılan LNG ile devam ederek, size etkili çözümler sunmak için ekipman, bilgi ve hizmetler geliştirdik. Bu sayede güvenliği sağlamaktan, verimliliği artırmaya ve emisyonları daha da azaltmaya kadar, LNG'den maksimum fayda sağlamak için ihtiyacınız olan ne varsa bulabileceksiniz.


 

Ürünler ve çözümleri

 

Aalborg kazan çözümleri

Alfa Laval Aalborg çift yakıtlı kazanlar, buhar ve sıcak su ihtiyaçlarınız için verimli bir çözümden daha fazlasını sağlar. Hem normal yakıtı, hem de inert gazla karıştırılmış metanı kullanabilir, kaynama sonucu kaçak gazını (BOG) tasfiye etmek ve tank denetimi için kullanılan işlemleri basitleştirmek için güvenli ve etkili yollar sunar.

Boiler system 2

Isı eşanjörleri

Alfa Laval, ısıtma ekipmanlarından yüksek ısıtma talebi olabilen, yakıt olarak gaz besleme/şartlandırma sistemleri için kullanışlı ve sağlam çözümlere sahiptir. Yüksek basınçlı FCM LNG, difüzyon yöntemiyle yapılan, baskı devreli ısı eşanjörü (PCHE) teknolojisini kullanır.

Heat exchangers 3

Gaz Yakma Ünitesi

LNG taşıyıcılarında, kaçak kaynama gazı (BOG) geminin seyir tahrik/pervane sisteminde kullanılamadığında, Alfa Laval Gaz Yakma Ünitesi (GCU), bunu tasfiye etmek için güvenli, yüksek kapasiteli bir çözümdür. Basit ve dolayısıyla güvenilir tasarımı olan, internet üzerinden kullanım (connectivity) için donatılmış ve daha da uzun bir kullanım ömrüne sahip olan GCU 2.0'da geliştirilmiştir.

gcu3 newly enhanced 1

Smit LNG inert gaz sistemi

Alfa Laval Smit LNG sistemi, inert gaz tedarikinde elli yıllık deneyime dayanan yanmalı tip bir inert gaz jeneratörüdür. LNG taşıyıcılarında çok kuru ve yüksek kaliteli inert gaz gereksinimini karşılayan, düşük yoğuşma noktasına sahip inert gaz üretir.

Inert Gas System 3
. . . .
.

Servis ve destek

Servis

LNG ile çalışmanın yüksek talepleri, hizmeti bir öncelik haline getirmektedir. Alfa Laval'in küresel servis organizasyonu, hem fiziksel hem de dijital olarak 7/24 hizmetinizdedir. Servis uzmanlarımız, güvendiğiniz güvenlik ve güvenilirliğin yanı sıra uygun maliyetli gaz operasyonları için fark yaratabilecek verimliliği sağlamaya yardımcı olur.

Marine service 640x360

Alfa Laval Test ve Eğitim Merkezi

LNG kullanımına yönelik ekipmanlarda güvenilirlik her şeyden önemlidir. Alfa Laval bunu sadece yılların deneyimiyle değil, aynı zamanda Alfa Laval Test ve Eğitim Merkezi'ndeki kapsamlı testlerle de başarıyor. Bu eşsiz tesis, güvenli ve verimli gaz operasyonları sağlamak üzere kurgulanmış bir bölüme sahiptir.

TTC gas 2
.

İletişime geçin

Bu bilgiler, gizlilik politikamıza uygun olarak saklanır ve işlenir.

Size yardım etmek için buradayız

Yakıt olarak LNG için ekipman ve çözümler veya geminiz için fiyat teklifi hakkında daha fazla bilgi edinmek isterseniz, lütfen bizimle iletişime geçin.

 

Contact boiler3 2020 640x360.jpg

 

 

Daha fazla bilgi