Sürdürülebilir çözümleri hızlandırıyoruz

Sürdürülebilir bir dünya hayal edin. Daha fazlasını üretmenin daha az zaman aldığı bir dünya. Artan enerji taleplerimizi verimli bir şekilde karşıladığımız ve aynı zamanda CO2 emisyonlarını azalttığımız bir dünya. Doğal kaynakları korurken aynı zamanda gücünden yararlanabileceğimiz bir dünya hayal edin.

Alfa Laval olarak, bu dünyayı sadece hayal etmiyoruz. Bunu müşterilerimiz ve iş ortaklarımızla birlikte inşa ediyoruz. Durmak bilmeyen yeniliklerle, daha verimli, daha temiz enerji çözümlerine geçişi hızlandırıyor ve döngüsel ekonomiyi ileriye taşıyoruz. Derin endüstri bilgilerimiz, müşterilerimizin proseslerini optimize etmemize, en çetin zorlukların üstesinden gelmemize ve dünyayı her gün daha iyi hale getirmeye devam etmemize olanak tanır.

Birlikte çalışarak, sürdürülebilir çözümlere geçişi hızlandırıyoruz. Her şey daha iyi ilerlemekle ilgili - işimiz, insanlık ve hepimizin paylaştığı gezegen için.

cleantech_symbol_640x360.png

Sürdürülebilir çözümlerinizi hızlandıran iş ortaklığı

Onlarca yıllık tecrübeye dayalı bir temele sahip olan Alfa Laval, mevcut proses uygulamalarından daha fazlasını elde etmek için benzersiz yetkinliklere sahiptir. Çözümlerimizin ve ortağınız olarak sunabileceğimiz desteğin, sürdürülebilirlik potansiyelinizi ortaya çıkararak işletmenizin doğru şekilde büyümesine nasıl yardımcı olabileceğini öğrenin. 

Uzmanlarımız size yol gösterir

Alfa Laval’ın Temiz Teknolojiler İş Geliştirme Müdürü Madeleine Gilborne'dan temiz enerji, enerji verimliliği ve döngüsel ekonomi alanındaki çalışmalarımız hakkında bilgi alın. Alfa Laval ile ortak olmak, operasyonunuzun sürdürülebilirliğinin hızlanmasını destekleyen, Madeleine gibi önde gelen endüstri uzmanlarıyla iletişim kurmanızı sağlar.

Global sorunumuz: dekarbonizasyon

Karbondan arındırmanın zorluğu iki yönlüdür: Paris İklim Anlaşması'nın hedeflerine ulaşmak için CO2 emisyonlarını azaltırken aynı anda hızla artan enerji taleplerini desteklemeliyiz.

Bu çizelgenin gösterdiği gibi, mevcut rotamız olması gereken yerden çok uzak. Paris anlaşmasının küresel sıcaklık artışını 2050'ye kadar 1,5 °C ile sınırlandırma hedefine ulaşmak için bir "Sürdürülebilir Kalkınma" senaryosu gerektirecektir. Bununla birlikte aynı dönemde enerji ihtiyaçlarının %54'e varan oranda artmasının beklendiğini belirtmekte fayda var. Bu nedenle basit bir çözümle küresel enerji sistemi dönüştürülemez. Çözüm için teknolojinin ve yeni yakıtların bir kombinasyonu gereklidir.

Alfa Laval olarak, enerji verimliliği, temiz enerji ve döngüsel ekonomi sağlayan çözümlerle geçişinizi destekleyecek deneyim ve bilgiye sahibiz. Aşağıda daha fazlasını okuyun veya bugün bizimle iletişime geçin.


Bize ulaşın

 

 

cleantech-WHE-chart-final.png

Enerji verimliliği

Alfa Laval enerji verimliliğinizi nasıl en üst düzeye çıkarabilir? Çözümlerimizin yılda 50 GW enerji tasarrufu sağlayarak CO2 emisyonlarını 25 milyon tona kadar nasıl düşürdüğünü öğrenin. Bu rakam Alfa Laval’ın kendi karbon ayak izinin 550 katıdır.

Alfa Laval Sustainable solutions Energy efficiency

Temiz enerji

Yeşil hidrojen üretimi, yakıt hücreleri, karbon yakalama ve enerji depolamaya yönelik yarının çözümlerini keşfetmeye hazır mısınız? Alfa Laval’ın temiz enerjiye geçişi hızlandırmaya yönelik çözümleri hakkında bilgi edinmek için burayı tıklayın.

Sustainable solutions Clean energy

Döngüsel ekonomi

Alfa Laval'ın her doğal kaynağın mümkün olan en verimli şekilde kullanıldığından ve yeniden kullanılabildiğinden emin olmak için ortakları ve müşterileriyle nasıl çalıştığını görmek ister misiniz? Döngüselliği ilerletmek için en son çözümlerimizi keşfedin.

Sustainable solutions Circular economy

Sürdürülebilir iş ortaklığı

Merakınız bizim merakımızdır. Tutkunuz bizim tutkumuzdur. Alfa Laval, işbirliğinin ve güçlü ortaklıkların yarının çözümlerini hızlandırmanın anahtarı olduğuna inanıyor. Bir asırdan fazladır, durmak bilmeyen yeniliğimizin arkasındaki itici güç bu olmuştur. Bugün de enerji verimliliği, temiz enerji ve döngüsel ekonomi alanındaki yeni gelişmelerimizi yönlendiriyor. Çözümlerimizin ve ortağınız olarak sunabileceğimiz desteğin, sürdürülebilirlik potansiyelinizi ortaya çıkararak işletmenizin doğru şekilde büyümesine nasıl yardımcı olabileceğini öğrenin.

Alfa Laval Sustainable solutions Sustainable partnership
.
Cleantech Herobanner 1920x480-final

Sürdürülebilir çözümleri hızlandırıyoruz

sürdürülebilir bir dünya hayal edin

.

Daha iyi bir dünya için sürdürülebilir çözümler

Alfa Laval'ın 17 BM Sürdürülebilirlik Hedefinden 15'ine katkıda bulunduğunu biliyor muydunuz? Sadece müşterilerimizin değil, gezegenimizin ihtiyaçlarına da cevap veren çözümler sunuyoruz. Son yayılanan sürdürülebilirlik raporumuz, herkes için daha iyi günlük koşullar yaratmaya yardımcı olmak için yaptığımız çalışmaları belgeliyor.

Alfa Laval Sustainable solutions Sustainable solutions

Ödüllü HERE dergimiz

HERE, 2019 İsveç Yayıncılık Ödülü sahibi Alfa Laval’ın online dergisidir. Size dünyamızdan ve ötesinden en son içgörüleri, analizleri ve yenilikleri getiriyor. Enerji tasarrufu yapmak ve çevreyi korumak için proseslerin nasıl iyileştirilebileceğine odaklanan HERE, küresel ve yerel zorlukları bunlara hitap edebilecek yenilikler ve çözümlerle birlikte araştırıyor.

Alfa Laval Sustainable solutions HERE magazine

Daha fazla bilgi edinmek için bize ulaşın

Sürdürülebilir çözümlerimiz hakkında daha fazla bilgi edinmek için formu doldurabilirsiniz

İletişime geçin

Bu bilgiler, gizlilik politikamıza uygun olarak saklanır ve işlenir.