HVAC soğutma | Alfa Laval

HVAC soğutma

Bir soğutma sisteminin planlamasını yapmak, başarılı bir çözümde yer alması gereken çok sayıda faktör göz önüne alındığında, karmaşık bir iş olabilir. Alfa Laval, soğutma uygulamalarına yönelik, yüksek kaliteli ısı eşanjörleri ve parçalarından oluşan geniş kapsamlı bir ürün grubu temin etmekte olup dünya genelinde tamamlanan sayısız projelerden edindiği bilgi ve deneyimi uygulamaktadır.

cooling general 640x360

Kapsamlı ürün grubu, güvenilir performans

Soğutma çözümlerinin büyük bir çoğunluğunda, bir ya da daha fazla sayıda ısı eşanjörü bulunmaktadır. Alfa Laval, özel soğutma ihtiyaçları için, kapsamlı ısı eşanjör ürün grubundan elde edilen çözümler temin eder. Performans sertifikalı ısı değiştiricilerimiz, güvenilir bir performans sağlar.

Basınç altında çalışan çözümler

Alfa Laval, gökdelenlerdeki konfor soğutması gibi, büyük ölçekli projeler için çözümler sağlar. Büyük miktardaki suların, yüksek katlı binalar boyunca sabit yüksek basınç altında büyük mesafelerde pompalanması gerekmektedir. Alfa Laval’ın yüksek katlı binalara yönelik eksiksiz soğutma portföyü arasında, soğutucuları ve iklimlendirme ünitelerini aşırı basınçtan korumak üzere basınç kırıcı rol üstlenen ısı eşanjörleri bulunmaktadır.

HVAC İçinde Geleceğe Yön Vermek

Alfa Laval 360 ° Servis Portföyü

 

Alfa Laval, ekipmanınızın en iyi çalışır halde tutulması için kapsamlı bir hizmetler portföyü sunmaktadır.

Ürünlerinizin performansının nasıl arttırılacağını keşfetmek için bizimle irtibata geçin.