near Haber Bülteni - Sürdürülebilir performans

Gıda, süt ürünleri, meşrubat, ilaç, kişisel ve ev bakım endüstrileri için hijyenik ekipmanlar.

Günümüzde, sürdürülebilir büyüme, bütün endüstrilerin gündeminde en üst sıradadır. Alfa Laval’de kendimizi, çevresel performansınızı arttırırken işletme masraflarınızı azaltmak için olanaklar sağlamak üzere, ürünlerimizi ve hizmetlerimizi sürekli olarak geliştirmeye adadık.

Endüstriniz ve süreçlerinizdeki önemli sürdürülebilirlik konuları ve fırsatları hakkında her zaman güncel bilgi sahibi olmanızı sağlamak için, enerji tasarrufu, verimlilik kazançları, su tasarrufu, süreç optimizasyonu ve daha fazlası hakkında ayrıntılı bilgilerin sunulacağı, aylık near haber bültenimizi sunuyoruz!

near – Pompalar

Yaptığımız her şeyin, çevre üzerinde bir etkisi bulunduğundan dolayı, sürdürülebilirlik, küresel anlamda en yüksek önceliğe sahiptir. Dünya, daha az enerji tüketmek, kirliliği azaltmak ve atık yönetimimizi geliştirmek için her zaman yeni yollar arıyor. 

Yaptığımız her şeyin, çevre üzerinde bir etkisi bulunduğundan dolayı, sürdürülebilirlik, küresel anlamda en yüksek önceliğe sahiptir. Dünya, daha az enerji tüketmek, kirliliği azaltmak ve atık yönetimimizi geliştirmek için her zaman yeni yollar arıyor.

near - Tank temizliği

Etkin tank temizliği, hijyenik üretimin, yüksek verimliliğin ve karlılığın sağlanması açısından en önemli konulardan biridir. Dahası, maliyetten tasarruf etmenize ve sürdürülebilir çevre performansınızı arttırmanıza yardımcı olabilir. 

Devamını oku: Sürdürülebilir tank temizliği, paradan, zamandan ve sudan tasarruf etmenizi sağlar.

near – Manyetik mikserler

Performansınızı arttırın; hammaddelerinizden en yüksek faydanın sağlanması ve güvenli ürünler üretilmesi, bütün hijyenik endüstriler ve uygulamalar açısından kaçınılmaz bir ihtiyaçtır. Böylelikle, paradan tasarruf edeceksiniz ve sürdürülebilir çevre performansınızı arttıracaksınız.


 Devamını oku: Ürün kayıplarını en aza indirmenin yolları

near - Toz karıştırma

Verimliliğinizi ve enerji tasarrufunuzu arttırın; verimliliğin ve enerji tasarrufunun arttırılması, birçok endüstride en önemli hedeflerdir. Dünya genelindeki iş ortaklarımızla, Alfa Laval, bu hedeflere ulaşıp aşmanızda size her zaman yardımcı olacaktır. 


Devamını oku: Enerji verimli toz karıştırma

near - Akışkan prosesleri

Bekleyebileceğiniz sonuçlar: Near haber bülteninin bu bölümünde, bütün uygulamalarda güvenle kullanabileceğiniz eşsiz bir teknoloji ve tasarım hakkında bilgiler vereceğiz. Süreçlerinizi, güvenilir ve çok basit bir şekilde kontrol etmenizi sağlayacak. 

near – Pompalar

Tasarruf sağlamak istiyorsanız, her bir uygulama için doğru uygulamayı seçmelisiniz. Enerji tüketimi, farklı süreçler içerisindeki pompalar arasında farklılık gösterebilecektir; bu, en yüksek verimlilikte çalışmanın kritik öneme sahip olduğu anlamına gelmektedir. 

Devamını oku: Yüksek verimli ve düşük enerji tüketimli pompa teknolojisi

near - Mixproof vanalar

Alfa Laval Unique Mixproof vanalarının modüler konsepti, size özel ihtiyaçlara kolaylıkla uyarlanabilecektir. Kanıtlanmış ve güvenilir teknolojiyle, hijyenik süreçlerinizde ürün kalitesi ve esnekliği sağlarsınız ve sürdürülebilir su tasarrufu fırsatları elde edersiniz.

Devamını oku: %70’e kadar su tasarrufu elde etmenin yolları

near – İçecek Endüstrisi

Sürdürülebilirlik, birçok endüstride günlük işler içinde en yüksek önceliğe sahiptir. Daha az enerjinin kullanılması, su tüketiminin azaltılması ve ürün kayıplarının en aza indirilmesinin amaçlandığı içecek üretimi de bu endüstrilerden biridir.

near - Süt Endüstrisi

Sürdürülebilirlik, birçok endüstride günlük işler içinde en yüksek önceliğe sahiptir. Daha az enerjinin kullanılması, su tüketiminin azaltılması ve ürün kayıplarının en aza indirilmesinin amaçlandığı süt ürünleri üretimi de bu endüstrilerden biridir.

near – Gıda Endüstrisi

Hassas malzemelerinizin korunmasında, su ve kimyasal tüketiminizi azaltarak, daha az enerji kullanmanızı ve ürün kayıplarınızı en aza indirmenizi sağlayarak, süreçlerinizin optimizasyonunda sizlere yardımcı olabiliriz. Devamını oku: Gıda süreç performansınızı arttırın

near - Ev ve Kişisel Bakım

Sürdürülebilirlik, birçok endüstride günlük işler içinde en yüksek önceliğe sahiptir. Daha az enerjinin kullanılması, su tüketiminin azaltılması ve ürün kayıpları ile seri kirlenmesi riskinin en aza indirilmesinin amaçlandığı ev ve kişisel bakım endüstrisi de, bunlardan biridir.

Devamını oku: Kişisel bakımda sürdürülebilir gelişmelerin elde edilmesi

near – İlaç

Sürdürülebilirlik, birçok endüstride günlük işler içinde en yüksek önceliğe sahiptir. Daha az enerjinin kullanılması, su tüketiminin azaltılması ve ürün kayıplarının en aza indirilmesinin amaçlandığı biyoteknoloji ve ilaç üretimi de, bu endüstrilerden biridir. 

Devamını oku: Biyoteknoloji ve ilaç endüstrisinde sürdürülebilir gelişmeler

near – Servis

Ekipmanlarınızın her zaman en üst seviyede çalışması için zamanında servis hizmetleri sağlanması, bütün işletmelerde kritik öneme sahip bir konudur. Sadece maksimum çalışma süresini sağlamakla kalmaz, aynı zamanda enerjiden tasarruf sağlayarak, verimliliği arttırarak ve su tüketimini azaltarak, ekonomik ve sürdürülebilir bir performans göstermenizi sağlar. 

Devamını oku: 360° servisle, ekipman performansınızın optimizasyonunu sağlayın