Alfa Laval UltraPure Pompaları keşfedin

Alfa Laval UltraPure pompaları, en zorlu uygulamalar için özel olarak tasarlanmıştır. Her saniyenin önemli olduğu yüksek değerli, yüksek riskli proseslerde güvenilirlik ve süreklilik süreçlerine dayalı üretimlere, zorluklarınız ne olursa olsun, ihtiyaçlarınızı karşılamak için bir Alfa Laval UltraPure çözümü vardır.

Alfa Laval UltraPure Pompaları keşfedin:

Emniyet

Alfa Laval UltraPure pompaları, kirlenme riskini azaltmak için hijyene ve sürekliliğe büyük önem verir.

 

Güvenilirlik

Zamanında test edilmiş ve kanıtlanmış tasarımlar, ürününüzün sürekliliğini ve kalitesini garanti eder.

Verimlilik

Alfa Laval UltraPure pompaları, maksimum enerji verimliliği, düşük C02 ayak izi, daha yüksek verim ve daha fazla çalışma süresi sağlayan uygun maliyetli pompalardır.

 

Yerel varlık ve global kapsam

Geniş Alfa Laval UltraPure pompa ürün yelpazemiz proses sorunlarınızdan herhangi birini karşılayabilir. Nerede olursanız olun, Alfa Laval’in servis ve destek uzmanları her zaman yakınınızda ve yardıma hazırdır, ihtiyacınız olan her şey elinizin altında.

Biyoteknoloji ve farmasötik ihtiyaçları için belgeler

Alfa Laval UltraPure ekipmanları için standart Alfa Laval Q-doc belge paketi, çelik, conta, vs. gibi bütün ürün temas parçalarının detaylı bir şekilde izlenebilmelerini sağlamaktadır. Böylece, her zaman mükemmel eşleştirme sağlanarak yeniden doğrulama işlemi yapılmasını gerektirebilecek potansiyel ihmallerin önüne geçilmektedir.

Alfa Laval Q-doc, uygunluk beyanları, malzeme sertifikaları, ilgili test sertifikaları ve standart parçalar için gerekli Alfa Laval yedek parça kitleri hakkında bilgilerden oluşmaktadır. Ayırma sistemlerimiz için fabrika kabul testleri (FAT) gibi, Q-doc belge paketi de, sorunsuz bir kalifikasyon ve validasyon sürecini desteklemekte ve uzun süreli kullanım rahatlığı sağlamaktadır.

Q-doc belge paketinin indirilmesi

Bütün Q-doc belgeleri, bu siteden indirilebilir.

Bir Q-doc sertifikasının yerini bulmak için:

  • Bu sayfanın üzerindeki arama alanına seri/Kimlik numarasını girin.
  • Ara tuşuna basın.
  • Girmiş olduğunuz ürün için Q-doc, arama sonuçlarında görülecektir; PDF formatında indirebilirsiniz.

Örnek Q-doc indirin:

Alfa Laval UltraPure pompanız için dokümantasyona mı ihtiyacınız var?

Tüm Alfa Laval UltraPure pompaları, çelik, contalar, vb. gibi tüm ürün temas parçalarının tam izlenebilirliğini sağlayan dokümantasyon paketimiz olan Alfa Laval Q-doc ile birlikte tedarik edilmektedir. Alfa Laval Q-doc her zaman mükemmel bir uyum sağlar ve olası muhtemel sorunları önler, yeniden onaylama gerektirmektedir.

Qdoc validaton