Biyoteknoloji

Kompleks protein esaslı ilaçların üretimi, biyofarmasötik endüstrisi için önemli ve hızlı büyüyen bir sektördür. Viral aşıların, monoklonal antikorların, glikoproteinlerin, terapötiklerin üretilmesi için, hassas ancak etkin fermantasyon, hasat ve saflaştırma sağlamak amacıyla özel olarak tasarlanmış sistemler gereklidir. Başarılı üretim süreci için, hücrelerin hassas bir şekilde işlenmesi sağlayan hijyenik ekipmanlar kullanılmalı, kirlenme riski ortadan kaldırılmalıdır.

Biotechnology with pipette and beaker

Biyoteknoloji üretimi alanında faaliyet gösteren biyofarmasötik şirketleri, verimin sürekli olarak yenilenmesi ve en üst seviyeye çıkarılması amacıyla geliştirilen düzenlemeler ve talepler dahil olmak üzere, çok sayıda zorluklarla karşı karşıya kalmaktadırlar. Alfa Laval, son teknoloji biyoteknoloji proses bilgisi ve hijyenik, düşük sahip olma maliyeti ve minimal kirlenme risklerini sağlayan ekipmanlarıyla bütün bu zorlukların üstesinden gelinmesine yardımcı olur. Ekipmanlarımız, pilot ölçeğe kolaylıkla uyarlanabilmeleri ve ticari üretim için ölçeklendirilebilmeleri sayesinde, güvenli, sürekli ve uygun maliyetli üretim sağlarken aynı zamanda üretim veriminin artmasına katkıda bulunurlar. 

Neden Alfa Laval ürünlerini seçmelisiniz?

  • Pilot ünitelerden ticari boyutlu üretim tesislerine kadar kolaylıkla ölçeklendirilebilen hassas işlemler için eksiksiz proses ekipman çeşitleri.
  • cGMP uyumlu üretim için, mühendislik deneyimi, uygulama bilgisi, talebe yönelik kurulum ve kapsamlı dökümantasyon ile desteklenen hijyenik ve güvenilir ekipmanlar.
  • Hijyenik hücre kültürü prosesleri için kapsamlı, kolay yerinde temizlenebilir ve kolay sterilize edilebilir ekipmanlar. 

Brochure: Equipped for success

Broşür: İşletmeniz için sağlıklı bir enjeksiyon

360° Hizmet PortföyüAlfa Laval hijyenik ekipmanları, performansı artırmak için Alfa Laval 360° Hizmet Portföyü tarafından desteklenmektedir.  Bize Ulaşın

near Haber Bülteni

Sektörünüz ve prosesleriniz ile ilgili önemli sürdürülebilirlik konuları ve fırsatlar hakkında bilgilerinizi güncel tutmak için

Daha fazla bilgi edinin