Alfa Laval Servis Anlaşmaları: Daha fazla çalışma süresiyle daha fazla hayat kurtarır

Büyük bir biyofarma şirketi, yüksek hızlı separatörlerinde yaşadığı plansız duruşun ardından maliyetli üretim kayıplarını önlemek için Alfa Laval ile Servis Anlaşması imzaladı. Sonuç? Plansız duruşların olmaması hasta güvenliğini sağlarken aynı zamanda daha fazla çalışma süresi sağlayarak ürün eldesi sırasında operasyonel güvenilirliği ve verimi artırdı.

TARİH 2023-11-28

Alfa Laval service agreement helps india biopharma company secure cancer treatment production.jpg

Milyonlarca yaşamın tedavisi için %100 çalışma süresi ve yüksek verim 

Alfa Laval Servis Anlaşması imzaladığından beri bu biyofarma şirketi %100 arızasız çalışma süresinin keyfini çıkardı. Her ay 12 parti üretildiğini ve parti başına 1.900 litre ürün hacmi olduğunu düşünün. Her bir arındırılmış uygun şartlardaki ürün grubu, FDA onaylı referans ürünlerden klinik olarak fonksiyonel bir farkı olmayan bir milyondan fazla biyobenzer ilaç dozunun ve biyolojik ürünün içeriğini oluşturur. Biyobenzer üretim için uygun ürünün kesintisiz olarak arındırılmasını garanti eden bir servis anlaşmasından yararlanan milyonlarca kanser hastasını hayal edin. 

Güvenilir biyobenzer ilaçların arındırılması ve öngörülebilir ürün kalitesi

Alfa Laval servis anlaşması yöneticisi, sahadaki parça envanterini analiz edip tahminlerde bulunarak ve yöneterek üretim çalışma süresini optimize etmek için biyofarma meslektaşlarıyla yakın bir şekilde çalışır. Servis anlaşması, separatörlerin başlangıçta doğrulandığı kondisyonda olduğunu tasdikleyerek ürün arındırılması sırasında operasyonel güvenilirlik sağlar.

"Müşterimiz operasyonları iyileştirmek için sürekli çalıştığımızı biliyor," diyor Alfa Laval, Servis Operasyonları Güney Hindistan, Bölge Servis Müdürü Bay Sathyamurthy. "İster düzenli aşınan parça değişimi yoluyla ekipman hizmet ömrünü uzatalım, ister gelişmiş bağlantılı hizmetlerimizden faydalanmaları için personel eğitelim, her zaman elimizden gelenin en iyisini yapmaya çalışıyoruz."

Önleyici bakım zihniyetini teşvik etme

Şirket, ana üretim tesisinde, hücre kültürü fermantasyonu için gereken süre olan 14 günlük bir döngüde kanser biyobenzerleri üretmektedir. Sıvı daha sonra BTPX yüksek hızlı separatörlerden haftada dört ila sekiz saat boyunca geçer ve fermantasyon sıvısı hücre kalıntılarıve diğer kirleticilerden ayrıştırılır. Separatörlerin düzenli aralıklarla (her üç ayda bir ara bakım ve yılda bir kez majör bakım) bakımı, ürün kalitesini ve hasta venliğini sağlar. 

Bakım bütçesi üzerinde tam kontrol 

Servis anlaşması şirketin bakım bütçesi üzerinde tam kontrol sahibi olmasını sağlar. Alfa Laval, rutin bakım yapar, servis kitleri ve eksenel contalar gibi orijinal yedek parçalara yerinde erişim, dikey mil ve sonsuz dişli çark gibi kritik yedek parçalara kolay erişim sağlayarak şirketin parça envanterini yönetir. Şirket ayrıca parça değişimi için gerekli tüm belgeleri alarak yeniden doğrulama ihtiyacı ortadan kalkar. 

Daha fazla sağlık eşitliği için ortaklık

Uygun fiyatlı kanser tedavisine erişimin artırılması güven ve şeffaflık gerektirir. Ölçülebilir tasarruflara, optimize edilmiş bakım rutinlerine ve maksimum çalışma süresine dayanarak, küresel biyofarma şirketi Alfa Laval'a tüm planlı bakım faaliyetleri, parça ve envanter yönetimi konusunda güvenmeye devam ediyor. BTPX separatör servis sözleşmesini her yıl yenilemenin yanı sıra, şirketin farklı proses hatlarındaki iki separatörü için daha servis anlaşma bulunmaktadır.

Servis anlaşmaları

Alfa Laval Servis Anlaşmaları, özel ihtiyaçlarınıza göre servis hizmetlerimizden herhangi birini birleştiren özel olarak hazırlanmış servis çözümleridir. Performansınızı en üst düzeye çıkarmak ve işletme maliyetlerinizi azaltmak için bu anlaşmalar, beklenmedik arıza riskini en aza indirerek içinizin rahat etmesini sağlar. Ayrıca bakım bütçeniz üzerinde tam kontrol sağlarlar.

Servis anlaşmalarıyla ilgili daha fazlası

İlgili Ürünler

İlgili başarı hikayeleri