İlaç üretimi

Bir ilaç ya da aşının piyasaya sürülebilmesi için, en son teknolojilerin kullanılması gerekir. İlaç üreticileri, başarılı olmak için, pilot üretimden tam ölçekli üretime kadar ölçeklendirilebilir - sürekli süreç kontrolü ve sürdürülebilir performans sağlayan, verimli hijyenik ekipmanlara ihtiyaç duyarlar.

Pharmaceutical 640x360

İlaç endüstrisinde kusursuz performans

  • Düşük maliyetli operasyonlar
  • Yüksek hijyen seviyesi ile daha fazla çalışma süresi ve daha iyi verim
  • Ürün özelliklerini ve kalitesini, parti içi ve partiden partiye tutarlılık ile koruma
  • Sorunsuz devreye alma, kalifikasyon ve validasyon için uygun dizaynlar
  • İlgili standartlarla uyumlu

Ekipmanlarımız ve küresel satış ve servis temsilcileri ağımızın çeşitliliği ile en zorlu talepleri karşılayan sürdürülebilir çözümler sağlıyoruz.

Mühendislik deneyimi, uygulama bilgisi, özelleştirilmiş kurulum ve tam validasyon desteği ile desteklenen daha iyi operasyonel verimlilik ve yüksek kaliteli son ürünler vasıtası ile müşterilerimizin rekabet gücünü geliştirmek için gayret ediyoruz.

 

.

Alfa Laval’da, İlaç ve Biyoteknoloji endüstrisi için daha iyi günlük koşullar yaratma inancını taşıyoruz, böylece birlikte daha fazla insana daha sağlıklı ve mutlu bir yaşam için yardımcı olabiliriz. Alfa Laval'ın ilaç ve biyoteknoloji proseslerinize nasıl katkıda bulunabileceği hakkında daha fazla bilgi edinmek için bu videoyu izleyinizİlaç uygulamaları için doğru eşanjörler

Isıtma, soğutma ve yoğuşturma uygulamaları birçok ilaç prosesinde kritik rol oynar. Doğru teknoloji, hem hasta güvenliği hem de karlılığınız üzerinde büyük bir etki yaratabilir. Onlarca yıllık ilaç endüstrisi hizmetine dayanan deneyimi ile Alfa Laval, günümüzün taleplerini karşılamak için tasarlanmış eksiksiz bir eşanjör ürün grubuna sahiptir.

hex pharma vignette production640x360
.

Öne çıkan teknolojiler

.

Sorularınız için yerel satış ofisimizle iletişime geçebilir veya bu formu doldurabilirsiniz.

Sorunuz ne ile ilgili?

Bu bilgiler, gizlilik politikamıza uygun olarak saklanır ve işlenir.

İlaç endüstrisi için Alfa Laval pompaları

Alfa Laval'in ilaç endüstrisi için ürettiği santrifüj pompa ve döner loblu pompa portföyünü tanımak için videoyu izleyin.

 

 

 

Kompakt bir yoğuşturucu ile yeni olanaklar

Alfa Laval Compabloc alanın sadece beşte birini kaplayarak proseste tasarruf sağlayan yenilikçi bir tasarıma sahiptir.

 

 

Alfa Laval Tri-clover tüpler ve bağlantı parçaları

Tipik bir farmasötik sistemdeki ürün temas yüzeylerinin %90'ının borular ve bağlantı parçalarından oluştuğunu biliyor muydunuz? Bu videodan borularımızın ve bağlantı elemanlarımızın nasıl maksimum hijyen sağlayabileceğini öğrenin.

İyi üretim uygulamaları

GMP’ler üzerine düşünceler

Biyoteknoloji ve ilaç endüstrisinde performans, dökümantasyon ve hijyen etrafında Alfa Laval düşüncelerinin tanıtılması.

İyi üretim uygulamaları

GMP’ler üzerine düşünceler

Biyoteknoloji ve ilaç endüstrisinde performans, dökümantasyon ve hijyen etrafında Alfa Laval düşüncelerinin tanıtılması.

Tek kullanımlık ilk yüksek kaliteli biyofarmösatik proses separatörleri

Yüksek kaliteli hücre kültürü ayırma proseslerinde endüstri standartlarını uzun süredir Alfa Laval separatörleri belirlemektedir. Yeni Alfa Laval CultureOne ile hassas işlem ve yüksek verim sağlayan tüm eşsiz yeniliklerimiz tek kullanımlık biyofarma proses çözümleri için artık mevcuttur.

Alfa-Laval-CultureONE-640x360

near Haber Bülteni

Sektörünüz ve prosesleriniz ile ilgili önemli sürdürülebilirlik konuları ve fırsatlar hakkında bilgilerinizi güncel tutmak için

Daha fazla bilgi edinin

360° Service Portfolio


Alfa Laval hygienic equipment is backed by the Alfa Laval 360° Service Portfolio to extend performance. Contact us

Teknik makaleler