Yeni standartları keşfedin
GPHE 4 newgeneration 1920x480
GPHE 4 newgeneration 640x360

Yeni nesil contalı plakalı ısı eşanjörleri

Yıllar süren araştırma ve testlerden sonra Alfa Laval bugün, endüstriyel uygulamalar için dünyanın en modern contalı plakalı ısı eşanjörlerini sunuyor. Alfa Laval'e özgü özellikler ile donatılmış bu yeni tasarımlar, termal çözümlerde dünya lideri olarak edinilen onlarca yıllık deneyimin sonucunda geliştirilmiş en iyi teknoloji ile en son yeniliklerimizi birleştirmektedir.

Bu yeni nesil, endüstriyel ısı aktarımında verimliliği, güvenilirliği ve servis kolaylığını yeniden tanımlamayı vadeder.

Yeni nesil contalı plakalı ısı eşanjörleri serisi; termal verimlilik, mekanik güvenilirlik ve servis kolaylığı konularında yeni standartlar belirleyen, fark yaratan çözümler sunar.

Yüksek performanslı aileye en son ilave

Alfa Laval Endüstriyel serisi, her tür sektöre ve uygulamaya uygun sayısız seçeneği ile geniş ve çok yönlü bir contalı plakalı ısı eşanjörleri serisidir. Boyut, plaka yapılandırması ve conta materyali çeşidi çok yüksektir, bu da taleplerinize mükemmel şekilde uyacak bir seçeneğin mutlaka olacağı anlamına gelir. Ve eğer ihtiyaçlarınız değişirse esnek tasarım, yeni görevlerin gerekliliklerini karşılamak için plaka paketini genişletmeyi veya azaltmayı kolay hale getirir. Her detay, özel ihtiyaçlara dayalı özel uygulamalarda ideal performansı sağlayacak şekilde özenle tasarlanmıştır.

Yeni nesil contalı plakalı ısı eşanjörlerinin lansmanı ile bu yüksek performanslı aileyi endüstriyel uygulamalarda daha fazla fırsat yaratmak için özel olarak mühendisliği yapılmış yeni modeller ve özellikler ile genişletiyor ve güncelliyoruz.

En yeni ürünümüz hakkında bilgi almak için lütfen buraya tıklayın

Yeni standartlar belirleyen özellikler

Yeni nesil contalı plakalı ısı eşanjörleri serisi; termal verimlilik, mekanik güvenilirlik ve servis kolaylığı alanlarında yeni standartlar belirleyen ve fark yaratan çözümler sunar. Bu özellikler, Alfa Laval'i farklı kılan özelliklerin bir kısmı olmakla birlikte sadece Alfa Laval'e aittir.

Üretim sürecinizde size sağlayabileceği avantajlar hakkında ayrıntılı bilgi almak için bir özellik seçin.

OmegaPort™ dairesel olmayan giriş ve çıkış

T çubuğu silindir tasarımı

The PowerArc™ optimize plaka düzeni bölücü

Geniş bir contalı plakalı ısı eşanjörleri serisi

Alfa Laval, özel uygulama alanları ve sektörler için özel üretilmiş geniş bir contalı plakalı ısı eşanjörleri serisi sunar.

Alfa Laval Endüstriyel serisi çok yönlülüğü ve esnekliği, bu ısı eşanjörlerini nispeten kolay görevlerin yanı sıra en yüksek performans ve belgelendirme gerekliliklerine sahip zorlu görevlere de uygun kılar.

AHRI sertifikalı AlfaQ™ ısı eşanjörleri; şehir soğutma trafoları, buz depolama sistemleri, veri merkezleri ve ücretsiz soğutma sistemleri gibi HVAC uygulamaları için kullanılır.

The Alfa Laval Industrial semi-welded line is used when gaskets are not suitable for one of the media or when higher design pressures are needed.

Alfa Laval Endüstriyel yarı kaynaklı seri, contalar ortamlardan biri için uygun değilken veya daha yüksek tasarım basınçlarına ihtiyaç varken kullanılır.

Alfa Laval WideGap plakalı ısı eşanjörleri şeker, biyoetanol, kağıt hamuru ve kağıt işleme uygulamalarındakiler gibi büyük parçalar içeren sıvılar ve lifli sıvılar için uygundur.

Alfa Laval AlfaVap yarı kaynaklı ısı eşanjörleri, yüksek konsantrasyonlu ve viskoziteli ortamlara uygun özel üretim, yükselen film plakalı evaporatörlerdir.

Alfa Laval AlfaCond kondenserleri, vakum altında su buharını yoğuşturmak için özel olarak tasarlanmıştır.

Alfa Laval  Diabon ® grafit plaka ısı eşanjörleri, sert ve yıpratıcı ortamlar için kullanılır.

Süt ürünleri, yiyecek, içecek ve diğer hijyenik uygulamalar için Alfa Laval, özel taleplere bağlı olarak farklı olanaklar sunan geniş bir ısı eşanjörleri serisi tedarik edebilir. BaseLine, ClipLineFrontLine  ve M line ısı eşanjörlerimiz hakkında daha fazla bilgi alabilirsiniz.