Yeni standartları keşfedin
GPHE 0 start 1920x480 v2
GPHE 0 start 640x360 v2

Yeni standartları keşfedin

Eşanjörlerinizi yeni standartlara göre talep edin

Dünyanın en modern contalı plakalı ısı eşanjörleri

Contalı plakalı ısı eşanjörleri, günümüzde standartlaşmış olduğu için çok az kişi plaka tasarımlarında bir değişim hayal edebiliyor. Ama konu sizlerin karşılaştığı zorlukları aşmak olduğunda durumu kabullenmenin yeterli olmadığının farkındayız.

Müşteri ihtiyaçlarına göre tasarım

Contalı plakalı ısı eşanjörlerimizi yeniden tasarlarken geliştirme süreci, tamamen müşterilerimizin ihtiyaçları ve geribildirimleri doğrultusunda şekillendirildi. Yeni nesil serinin arkasındaki amaç, projenin başlangıcından beri netti: daha iyi termal verimlilik, ödün verilmeyen güvenilirlik ve daha kolay servis olanağı sunan yenilikler ile mevcut zorlukları çözmek.

Enerji kullanımını en verimli hale getirirken ve çevresel etkiyi azaltırken rakipsiz termal performans avantajını nasıl elde edebileceğinizi keşfedin.

Daha yüksek verim elde edin

Birinci sınıf mekanik direnç ve güvenilir performans için yeni inovasyonlar ile gerçek dayanıklılıkla tanışın. 

Daha güvenilir bir deneyim ile tanışın  

Daha verimli işletim sağlayan, temizliği ve plaka kullanımını kolaylaştıran gelişmeler ile güvenli, stressiz ve düşük maliyetli bakımın avantajlarından yararlanın.

Daha kolay servis avantajından yararlanın

Yeni standartlar belirleyen uzmanlık

Verimlilik...

Güvenilirlik...

Servis kolaylığı...

Yüksek performanslı bir ailenin parçası

Alfa Laval'in Endüstriyel ısı eşanjörleri serisi, neredeyse tüm sektörlerde kullanım için geniş bir çözümler dizisi içerir. Şimdi yeni performans olanakları ve daha fazla esneklik için seriyi genişletiyor ve güncelliyoruz. 2020'ye kadar yeni nesil özellikler, tüm Alfa Laval Endüstriyel serisi için standart hale gelecek.

Yeni nesil eşanjörleri keşfedin

Sorunsuz bir servis operasyonunun yeni standartları

Dünya’nın en modern contalı plakalı ısı eşanjörleri serisini seçtiğinizde her zaman ve her adımda size yardımcı olacak deneyim ve kararlılığa sahip bir iş ortağına sahip olursunuz. Sadece kapsamlı servis tekliflerimizin avantajlarından yararlanmakla kalmazsınız, özel proses koşullarınıza mükemmel uyum sağlayan uzun vadeli ve sorunsuz operasyon için uzmanlığımız ile sizi destekleyebiliriz.

Alfa Laval Servis ile ilgili bilgi almak için lütfen tıklayın

Modern standartları tercih edin

Hali hazırda bir Alfa Laval contalı plakalı ısı eşanjörünüz varsa mevcut üniteniz ile yeni bir performans standardı deneyimleyebilirsiniz. Yeni plaka özelliklerinden tam anlamıyla yararlanabilmek için elinizdeki plakaları yeni nesil plaka paketleri ile değiştirebilirsiniz. Elinizdeki ekipman için bu seçeneğin olup olmadığını öğrenmek isterseniz doğrudan bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Hemen iletişime geçmek için lütfen buraya tıklayın

Contalarınızın kullanım süresini öğrenin

GPredict™ symbolContalarınızın beklenen kullanım süresini bilmek, conta arızalarının neden olduğu öngörülemeyen aksama riskini önlemek için önemlidir. Alfa Laval'in yeni GPredict™ aracı, her kurulumun kendine özgü özelliklerine dayalı olarak beklenen conta kullanım ömrünü öngörmenize yardımcı olabilir.

GPredict™'in uygulamalarınızda sunabileceği potansiyeli görün - deneme sürümünü buraya tıklayarak test edebilirsiniz