2016-06-02 Ürün Haberleri

Alfa Laval'in mühendislik ortakları için tasarladıgı egitim, balast suyu arıtma donanımlarını iyilestirme amacıyla becerileri ve kapasiteleri gelistirmeyi amaçlıyor

Balast suyu arıtma sistemlerini iyileştirme pazarı, önümüzdeki yıllarda büyüyecektir. Alfa Laval, talebi karşılayacak gerekli tasarım ve montaj yeteneklerini temin etmek için Alfa Laval PureBallast'ın mühendislik ortakları ağını aktif bir şekilde eğitmektedir.

Balast suyu arıtma sistemlerini iyileştirme pazarı büyümeye başladığında, müşteriler, sadece bir arıtma sisteminin kurulmasıyla yetinmeyecek, bunun çok daha fazlasını isteyeceklerdir. Tasarım ve montaj ortaklarının da özel bilgi ve ustalığa sahip olması gerekecektir. Alfa Laval, bu nedenle PureBallast ile çalışmaya hazırlanan mühendislik şirketleri için kapsamlı bir eğitim programı geliştirmiştir. 

PureBallast İşletme Müdürü Stephen Westerling Greer, “Alfa Laval yenileştirme (retrofit) pazarındaki talep patlamasını karşılamak için kaynaklarını güçlendiriyor,” dedi. Buna ek olarak “Alfa Laval, yalnızca teknik çözümlerle değil, aynı zamanda iyi eğitimli mühendislerden oluşan bir kurum içi ağı ile mühendislik ortaklarından oluşan güçlü bir kurum dışı ağı ile bu talep artışına hazır olacaktır.” dedi. 

Bilgi geliştirmek ve işbirlikleri kurmak

Alfa Laval’in bir günden uzun süren eğitim kurslarında, PureBallast tasarım ve montajını etkileyen tüm teknik konular işleniyor. Kurslarda sorunsuz bir süreç sonunda teknik bakımdan doğru bir sonuç elde etmek için gerekli olan işbirliği, iş akışı ve belge yönetimi de öğretiliyor. 

Westerling Greer, “Mühendislik şirketleri geleceğe hazırlanmaya hevesliler ve Alfa Laval’in uzun yıllar sonucunda balast suyu arıtımında yenileştirme çözümleriyle ilgili olarak kazandığı derin deneyimlere erişmek istiyorlar,” dedi ve sadece Şubat ve Mart aylarındaki kurslarda dünya genelinde 11 ülkeyi temsilen 14 şirketten 40 katılımcının hazır bulunacağını belirtti. Greer, sözlerini şöyle sürdürdü: “Katılımcılar, küresel retrofit kapasitemizi güçlendirdiğimizi görerek Alfa Laval ile güçlü bir çalışma ilişkisi kurmaya odaklandılar. Bu, geleceğe dair, ballast suyu arıtımı alanında müşterilerimizin içinin rahat olmasını sağlayacak, önemli bir yatırım.”

martin-melin 640x360

İlgili içerik