Alfa Laval - Pharmaceutical water systems

Pharmaceutical water systems

Su tüm tıbbi ürün üretimlerinde temel bir bileşendir. Tutarlı yüksek kaliteli suyun kullanım noktasına istenen akış ve sıcaklıkta tesliminin sağlanması temel gerekliliktir. Alfa Laval ekipmanları en aza indirilmiş işletme maliyetleri, arıza süresi ve çevresel etki ile sorunsuz bir çalışma sunar.

Make-up water 640x360px

Farmasötik su sisteminizi optimize edin

  • Optimize edilmiş bakteri kontrolü
  • Daha az enerji tüketimi
  • Paslanmayı önleme
  • Bakım ve sanitasyon işlemlerini azaltma
  • Sorunsuz kurulum ve validasyon

Sürdürülebilir, enerji tasarruflu çözümler arayan ya da tıbbi ürün sınıfı su sisteminizde paslanma, biyofilm oluşumu ya da diğer safsızlıkları önlemeyi hedefleyen bir ilaç üreticisiyseniz, Alfa Laval, sıkı hijyenik talepleri karşılamanıza yardımcı olmak için hazırdır. Alfa Laval ile farmasötik gerekliliklere -güvenlik, hijyen, ekonomi, enerji verimliliği ve atık azaltımı- uymak kolaydır. Engin tıbbi ürün prosesi uzmanlığımızdan, geniş ve kendini kanıtlamış hijyenik ekipmanlarımızdan ve küresel hizmet ağımızdan yararlanın.

Öne çıkan teknolojiler


.

Pharma_water_system_chart.png

Farmasötik Su Sistemleri Tablosu

Farmasötik su sistemleri alanında, Alfa Laval'ın sunduğu çözümlere genel bir tanıtım için proses şemasını görüntüleyin

.

Challenges in Pharmaceutical Water Systems

Improperly designed, operated and maintained pharmaceutical water systems can be much more expensive than investing in the right pharmaceutical water systems from the start. Learn about some of the challenges and how to solve them.

Pharmawatersys videos - screen capture

Farmasötik su sisteminizde Alfa Laval’ı tercih etmeniz için on neden

Proseslerinizde neden Alfa Laval’i tercih etmelisiniz? Toplam mülkiyet maliyetini en aza indirmek, enerji verimliliği ve emisyon uygunluğunu sağlamak; bunlar sadece nedenlerden birkaç tanesidir. Proseslerinizin en iyi haline ulaşmasına Alfa Laval'in, nasıl yardımcı olabileceği hakkında daha fazla bilgi edinmek için okumaya devam edin

Make-up water 640x360px
.

Ease of validation & maintenance: Alfa Laval Q-doc

For hassle-free qualification and validation, there's Alfa Laval Q-doc, our cutting-edge documentation package for the pharmaceutical industry. Q-doc encompasses every aspect of production, from raw material sourcing to the delivery of finished equipment. This provides full transparency and enables the slightest change in material or manufacture to be traced – even when it comes to spare parts.

Qdoc hand glove 560X415

Sorularınız? İletişimde kalın..

.

Bu bilgi gizlilik ilkelerimiz uyarınca saklanır ve işlenir.

.
180518 AlfaLaval-Pharma-Hero-banner-1920x480

İlaç Endüstrisine Özel

En zorlu en zorlu farmasötik ve biyoteknoloji uygulamaları için tasarlanmış pompalar