Yeni standartları keşfedin
GPHE 4 newgeneration latestrelease 640x360

En yeni ürünümüz

Artık tam kapsamlı bir şekilde sunulan Alfa Laval T25 contalı plakalı ısı eşanjörü, hem kamu hizmetlerinin hem özel sektörün uygulama talepleri için mükemmeldir. T25 üniteleri; verimliliği yükseltmek, güvenilirliği artırmak ve servisi kolaylaştırmak için gelişmiş özellikler ile birlikte standart bir şekilde sunulur.

Alfa Laval T25; yüksek termal verimlilik, az basınç düşümü ve en aza indirilmiş tortu oluşumu riski sayesinde geniş bir uygulama ve sektör yelpazesi için ideal ısı transferi çözümüdür. Ayrıca daha önceki modellere göre daha kompakt ve daha hafif bir ünitede sunulan gelişmiş performansı ile işletimsel gereksinimlerden ödün vermeden sürdürülebilirlik hedeflerinizi karşılamanıza yardımcı olabilir.

Alfa Laval T25

The T25'in faaliyet alanları

Alfa Laval T25-B en yakın sıcaklık yaklaşımını gerektiren yüksek basınç uygulamaları için özel olarak geliştirilmiştir. Örnek uygulamalar:

  • Veri merkezi soğutmayı da kapsayan genel HVAC soğutma uygulamaları 
  • Bölgesel soğutma ağlarındaki enerji aktarım istasyonları
  • Yüksek binalardaki basınç kırıcılar
  • Bölgesel ısıtma ağlarındaki basınç kırıcılar

Alfa Laval T25-P endüstriyel prosesler için dayanıklı ve esnek bir ısı transferi çözümü sunar. Bu yapılandırma, eş zamanlı olarak enerji verimliliğini artırıp çevresel etkiyi en aza düşürürken en zorlu koşullarda güvenilir performans göstermek üzere tasarlanmıştır. Örnek uygulamalar:

  • Amin değiştirici gibi ısı geri kazanım görevleri
  • Ham petrol ısıtıcı gibi yoğun servise ihtiyaç duyan görevler
  • Açık deniz ham petrol dehidrasyonu gibi güvenilirliğin önemli olduğu görevler

Tüm Alfa Laval T25 üniteleri, aşağıdakiler dahil olmak üzere verimlilik, güvenilirlik ve servis olanağında yeni standartlar belirleyen yeni nesil teknolojilere sahiptir:

  • OmegaPort™ dairesel olmayan giriş ve çıkış: Dairesel port tasarımlarına kıyasla basınç düşüşünü %25'e kadar azaltır ve bu da pompa enerji tüketimini azaltarak genel işletme maliyetlerinin düşmesini sağlar.
  • CurveFlow dağıtım alanı: Ana ısı transferi için daha fazla alan bırakarak daha küçük bir alanda üstün verimlilik sağlar. Plaka başına daha yüksek termal verimlilik, ömür boyu bakım maliyetlerinin düşürülmesine ek olarak ünite ağırlığı ve çevresel etkinin azaltılması için daha küçük bir plaka paketine olanak tanır.  
  • PowerArc plaka düzeni bölücü: Hem kurulum hem çalışma sürecinde plaka performansını artırır, böylece daha ince plakalar ile çalışmak mümkün olur. Bu da daha yüksek termal verimliliğe, daha düşük ağırlığa ve daha da iyileştirilmiş çevresel etkiye imkan tanır.

Yeni verimlilik standardını tercih edin

Hali hazırda Alfa Laval T25'in bir önceki modeli MX25'i kullanan işletmeler, artık tüm ünitelerini değiştirmek zorunda kalmadan termal verimliliklerini artırma imkanına sahipler. Tüm yapılması gereken, yeni nesil plaka paketine geçiş yapmaları. 

Yeni plakalara geçiş yapmak, enerji verimliliğini artırır ve önemli derecede uzun vadeli enerji tasarrufu sağlar. Elektrik giderlerinizi azaltmanın yanı sıra hem kullanım alanından hem de parça maliyetlerinden tasarruf edebilirsiniz, çünkü ısı eşanjörünüzün daha az plaka ve conta ile çalışması mümkün.

Yeni verimli plaka paketi, tortu oluşumu riskini en aza indirir ve servis kolaylığı sağlar; bu da ürün kullanım ömrü boyunca bakım maliyetlerinde bir düşüş anlamına gelir.

Bir üst pakete geçiş hakkında daha fazla bilgi için lütfen buraya tıklayın.

HVAC uygulamaları için aynı zamanda AHRI performans sertifikalı Alfa Laval AQ10T modelini de sunuyoruz.

AHRI certified logo

Yeni ürün lansmanımız

Yeni nesil Alfa Laval T10, 2018'in yılı içerisinde hazır olacak. Kısa bir zaman içerisinde, bugün piyasadaki en çok yönlü ve en çok kopyalanan plakalı ısı eşanjörü Alfa Laval M10'un yerine geçecek.

T10, geleceğe doğru atılan başka bir adımı temsil ediyor. Çünkü Alfa Laval için, sektörün en iyisi olmak bile yeterli değil. Bu yeni nesil ürün, bir önceki model olan M10'un çok yönlülüğünü korurken daha fazla verimlilik, güvenilirlik ve servis olanağına yönelik yeni gelişmiş özelliklere sahip olacak.

Yakın zamanda uygulamanız fark etmeksizin gerçek anlamda yeni standartlar talep edebileceksiniz. Daha fazla bilgi için bu alanı takip edin.