Akış ekipmanlarınızda sürdürülebilir optimizasyon ile üretkenliği ve çevresel sonuçları iyileştirin

Enerji ve su maliyetlerini azaltmak mı istiyorsunuz? Proses ekipmanınızı optimize etmek, insanları, gezegenimizi ve karlılığı desteklemenin mantıklı ve sürdürülebilir bir yoludur.

Karlılığı artırırken tesisinizin performansını optimize etmek istiyorsanız Yerinde Temizlik (CIP) sistemlerinize bir göz atın.

Ortalama olarak bir tesisin enerji kullanımının %20'si CIP prosesinde harcanır. Temel CIP teknolojilerini optimize etmek, içecek üretim tesisinizde sürdürülebilirliği ve karlılığı artırmanın kanıtlanmış bir yoludur.

Süt ürünleri, yiyecek ve içecek endüstrilerinde CIP proseslerinizi optimize edin. İsrafı en aza indirirken daha fazla çalışma süresi ve önemli ölçüde enerji ve su tasarrufu elde edin.

 

Daha enerji-verimli CIP

  • Alfa Laval karıştırıcıları, geleneksel karıştırıcılardan %80 daha az enerji kullanır
  • Alfa Laval pompaları enerjiyi %30 oranında azaltır

 

Daha kaynak-verimli CIP

  • Otomatik temizleme özelliğine sahip Alfa Laval vanaları %90'a kadar daha az su ve CIP akışkanı kullanır
  • Alfa Laval tank temizleme sistemleri su tüketimini %70 oranında azaltır

Sürdürülebilir Optimizasyon ile Alfa Laval, sürdürülebilirlik hedeflerinize ulaşmanıza yardımcı olacak yollar bulabilir.

        

.

Sürdürülebilirlik ve maliyet tasarrufu hedeflerinizi karşılayın e-Kitap

Yeni etkileşimli Alfa Laval e-Kitabı, Yerinde Temizlik optimizasyonu ile sürdürülebilirlik ve maliyet tasarrufu hedeflerinizi karşılamayı, teknoloji yeniliklerini keşfetmeyi ve maliyet tasarruflarını belirlemeyi kolaylaştırır. Gerçek hayattaki müşteri uygulama örnekleri, vanalar, pompalar, tank temizleme makineleri ve karıştırıcılar gibi temel CIP ekipmanlarını yükseltmek için ihtiyaç duyduğunuz kanıtı sağlar.

CIP Sustainability Optimization Brochure 640x360
.

Mutlu Müşteriler

Yörükoğlu Süt case story 640x360
Dabur case story 640x360
Alfa Laval LKH pumps Dairy case story 640x360

Yörükoğlu Süt, Turkey

"Learning about how Alfa Laval and Tetra Pak could further our sustainability agenda with water and energy savings was eye-opening."

 Burak Aksoy, Factory Manager, Yörükoğlu Süt. 

 

Read the case story about Yörükoğlu Süt, Turkey

Dabur Naturelle, Dubai

"We firmly believe that environmental sustainability serves as the essential element that underpins business success." 

Subba Rao, Head of International Operations, Dabur International.

 

Read the case story about Dabur Naturelle, Dubai

Joint Alfa Laval - Tetra Pak audit

"I wanted to be sure the new pumps would do the job, but the LKH pumps exceeded my expectations."

The dairy’s maintenance manager, Major Dairy Company, Denmark.

 

Read the case story about the joint audit

        

.

Temel CIP teknolojileriniz için en verimli ürünleri seçin

Alfa Laval LKH Prime Pompa

Gelişmiş havalı vida teknolojisi, optimize edilmiş çark ve gövde geometrisinin birleşimini kullanan Alfa Laval LKH Prime Pompa, sessiz, verimli çalışma, azaltılmış enerji tüketimi ve CO2 ayak izi için endüstri beklentilerini aşmaktadır. Alfa Laval LKH Prime, en katı standartları ve hijyenik gereksinimleri karşılayacak şekilde tasarlanmıştır.

LKH 高效自吸泵-LKH high-efficiency self-priming pump

Alfa Laval ThinkTop® V70

Alfa Laval ThinkTop® V70, Alfa Laval'ın hijyenik vanalar için önde gelen algılama ve kontrol ünitelerinin yeni neslidir. Eşsiz Mixproof vana serimize montaj için tasarlanmıştır. Düşük yağ içerikli ürünü vanadan temizlemeye yetecek bir "burst seat clean" özelliği le sektördeki şimdiye kadarki en hızlı temizliği sağlar. Rakipsiz performansı, su ve atık su tüketimini %90'a kadar azaltabilir.

阿法拉伐自动阀门控制器

Alfa Laval TJ Rotary Jet Başıklar

Alfa Laval'ın Rotary Jet Head tank temizleme cihazları serisi, olağanüstü temizlenebilirlik, daha iyi nihai ürün kalitesi, daha fazla toplam çıktı ve işletme maliyetlerinde %70'e varan azalma sağlar. 360° tekrarlanabilir temizleme modeliyle kontaminasyonu önleyin ve su ve kimyasal gereksinimlerini azaltın.

rotary jet head tj 640x360

Alfa Laval Rotary Jet Mikser

Alfa Laval'ın Rotary Jet Mikseri çift görev yapar. Tek bir ünite, her bir işlem için ayrı ekipman gerektirmeden sıvı karıştırma, gaz dağıtma ve toz dağıtma uygulamalarını gerçekleştirebilir ve böylece önemli tasarruflar sağlar. Karıştırma işleminin tamamlanmasından sonra tank yüzeylerini etkili bir şekilde temizlemek için tanktaki temizleme sıvılarını püskürtmek amacıyla mikserin jet nozulları kullanılabilir.

rotary jet mixer right side 640x360
.

Bir ekipman denetimi hizmeti talep etmek veya sürdürülebilirlik iyileştirmelerine nasıl başlayacağınız hakkında daha fazla bilgi edinmek için bizimle iletişime geçin.

Would you like to receive our near newsletter to stay updated on products, services and sustainability topics?
Privacy consent
.

Sürdürülebilirlik stratejinizi hayata geçirin

Hijyenik proses hatlarınızdan daha fazla enerji ve su tasarrufu elde edin ve emisyonları azaltın. Aylık bültenimiz, size Alfa Laval müşterilerinin süt, yiyecek, içecek, evde kişisel bakım ve ilaç endüstrilerinde çevresel performansı nasıl iyileştirdiği hakkında hikayeler getiriyor. İnsanlar ve gezegen için iyi olan, işiniz için de iyidir.

near subscribtion