Alfa Laval - Mahal ısıtma

Mahal ısıtma

Alfa Laval plakalı ısı eşanjörleri ve sistemleri, bölgesel ısıtmada kilit bir rol oynamaktadır. Bu güvenilir ve çevre dostu ısıtma yöntemi, yenilenebilir ve geri dönüştürülmüş kaynaklardan sağlanan enerji dahil olmak üzere, çok çeşitli ısıtma kaynaklarından faydalanarak esneklik sağlamaktadır.

HVACbanner-640x360

Ekonomik, enerji tasarruflu çözümler

Bölgesel ısıtma, ısıtma substation merkezleri yoluyla merkezi bir ısıtma tesisinden ısı ve sıcak musluk suyu sağlamaktadır. Alfa Laval kompakt plakalı ısı eşanjörleri ve ısıtma sistemleri, bölgesel ısıtma şebekesi içerisinde yer alan kilit öneme sahip parçalardır. Bölgesel ısıtma sistemlerinde daha önceleri kullanılan huzme borulu ısı eşanjörlerine kıyasla, Alfa Laval’ın enerji tasarruflu plakalı ısı eşanjörleri, işletme masraflarının ve çevresel etkinin azaltılmasına yardımcı olur. Alfa Laval ısı eşanjörleri ve sistemleri, dünya genelinde yer alan bölgesel ısıtma sistemlerinde kullanılmaktadır.

Rahat ve esnek kullanım

Tüketiciler için, bölgesel ısıtma enerjinin sorunsuz bir şekilde elde edilmesi anlamına gelmektedir. Merkezi ısıtma sistemi içerisindeki merkezi kazan, birbirlerinden bağımsız küçük ev ısıtma sistemlerinden daha rahat ve daha verimlidir. Endüstriyel süreçler ve atık yakma tesisleri gibi yenilenebilir enerji ve geri dönüştürülmüş enerji kaynaklarının kullanılmasına yönelik sağladığı olanaklarla, bölgesel ısıtma esnek ve enerji tasarruflu bir seçimdir. 

HVAC İçinde Geleceğe Yön Vermek

Alfa Laval 360 ° Servis Portföyü

 

Alfa Laval, ekipmanınızın en iyi çalışır halde tutulması için kapsamlı bir hizmetler portföyü sunmaktadır.

Ürünlerinizin performansının nasıl arttırılacağını keşfetmek için bizimle irtibata geçin.