Mahal ısıtma

Alfa Laval plakalı ısı eşanjörleri ve sistemleri, bölgesel ısıtmada kilit bir rol oynamaktadır. Bu güvenilir ve çevre dostu ısıtma yöntemi, yenilenebilir ve geri dönüştürülmüş kaynaklardan sağlanan enerji dahil olmak üzere, çok çeşitli ısıtma kaynaklarından faydalanarak esneklik sağlamaktadır.

district-heating-banner 640

Ekonomik, enerji tasarruflu çözümler

Bölgesel ısıtma, ısıtma substation merkezleri yoluyla merkezi bir ısıtma tesisinden ısı ve sıcak musluk suyu sağlamaktadır. Alfa Laval kompakt plakalı ısı eşanjörleri ve ısıtma sistemleri, bölgesel ısıtma şebekesi içerisinde yer alan kilit öneme sahip parçalardır. Bölgesel ısıtma sistemlerinde daha önceleri kullanılan huzme borulu ısı eşanjörlerine kıyasla, Alfa Laval’ın enerji tasarruflu plakalı ısı eşanjörleri, işletme masraflarının ve çevresel etkinin azaltılmasına yardımcı olur. Alfa Laval ısı eşanjörleri ve sistemleri, dünya genelinde yer alan bölgesel ısıtma sistemlerinde kullanılmaktadır.

Rahat ve esnek kullanım

Tüketiciler için, bölgesel ısıtma enerjinin sorunsuz bir şekilde elde edilmesi anlamına gelmektedir. Merkezi ısıtma sistemi içerisindeki merkezi kazan, birbirlerinden bağımsız küçük ev ısıtma sistemlerinden daha rahat ve daha verimlidir. Endüstriyel süreçler ve atık yakma tesisleri gibi yenilenebilir enerji ve geri dönüştürülmüş enerji kaynaklarının kullanılmasına yönelik sağladığı olanaklarla, bölgesel ısıtma esnek ve enerji tasarruflu bir seçimdir. 

Musluk suyu ısıtma uygulamaları

Alfa Laval 360 ° Servis Portföyü

 

Alfa Laval global servis ağı, tüm sektörler özelinde bilgi sahibi tecrübeli uzmanlara sahiptir. Her türlü ihtiyaç noktasında ve her zaman yedek parça ve uzmanlık alt yapısıyla ihtiyaç sahiplerini desteklemeye hazır bulunan Alfa Laval 360° Servis Portföyü, maksimum çalışma süresi, kullanılabilirlik ve optimizasyon için ekipman kullanım ömrü boyunca start-up, bakım, destek ve geliştirme hizmetlerinden izleme hizmetlerine kadar - tüm kullanıcı ihtiyaçlarını karşılamaktadır.

Bu hizmetler ile toplam işletme maliyetlerii en aza indirerek, kullanıcıların rekabette bir adım önde olması sağlanmaktadır.

 

Bize ulaşarak hizmet teklifimiz hakkında daha fazla bilgi edinebilirsiniz.