Bira ve elma suyu üretimi

Bira üretimi, zanaatkarlık, teknoloji ve sanatkarlığın bir harmanıdır. Güçlü tarihi ve kültürel geleneklere dayanır, yeni ve yenilikçi ürün türleri için, doğal bir yetenek ile birleşir ve en gelişmiş proses teknolojilerinin kullanımı için zemin hazırlar.

Beer and cider production 640x360

Bu bira imalatı ve fermantasyon süreçlerinin verimliliği, son derece rekabetçi ve kapsamlı olan iş hayatında ticari başarı elde etmek için çok önemlidir.

Aynı zamanda, üreticilerin gittikçe daha sıkı hale gelen yasal şartlara uyum sağlaması ve sürekli olarak yükselen enerji maliyetleri ile başa çıkabilmeleri hayati önem taşımaktadır.

Ayrıca, değişen talep modelleri ve güçlü küresel markalara olan müşteri tercihlerinin yanı sıra, mevsimsel ürün tekliflerine yanıt verebilmek için bira imalatı süreçlerinin yeterince çevik olması gerekir.

Alfa Laval dünyanın en büyük uzman proses ekipmanları üreticilerinden biridir. Biz bira üretiminde yaygın olarak kullanılan en gelişmiş teknolojilerle çalışıyoruz. Bizim sunmuş olduğumuz çözümler şu anda mevcut olan, tamamı yüksek kaliteli sonuçlar elde etmek üzere ayarlanmış, en gelişmiş teknolojilere ve işletme uygulamalarına dayanmaktadır.

Daha az kullanarak daha çok üretim

Bira üretimi sade, doğal maddeler ve girdiler kullanarak olağanüstü sonuçlar elde eder. Tabi ki, farklı üreticiler farklı bunu farklı yollardan gerçekleştirir. Ve çok geniş bir farklı ekipman yelpazesinden yararlanırlar.

Alfa Laval bira üretim tesisatını daha temiz ve daha sürdürülebilir hale getirmek için tasarlanmış, kaynakları verimli şekilde kullanan geniş bir sistem ve teknoloji portföyü sunmaktadır.

Daha az su, daha az enerji ve her türlü kaynağı daha az kullanırken, verim ve ürün kalitesinin artmasını mümkün kılan, bira üreticilerinin hassas üretim dengelerine ince ayar yapabilmelerini sağlayan sistem ve teknolojilerimiz hakkında bilgi edinebillirsiniz.

Iso-Mix rotary jet mixing technology -- Brewmasters experiences (Carlsberg + Royal Unibrew)