Alfa Laval - Yağ işleme

Yağ işleme

Alfa Laval mineral yağlarınızdaki potansiyelden en fazlasını elde etmenizde size yardımcı olur. Yakıtınızdan aldığınız enerjiyi en yükseğe çıkarmak olsun ya da yağlama yağınızın ömrünün uzatılması olsun, yağ işleme çözümlerimiz size uzun vadeli ekonomi getirirken, makinenizi ve diğer hassas ekipmanlarınızı korur.

Oil treatment

Separasyondan tam kapsama

Bugün çok yaygın olarak kullanılan yakıtların ilk denemelerini, Alfa Laval separatörler yapmıştır. Bu da bize yakıt ve yağ işlemede herhangi başka marine tedarikçisinden daha fazla deneyim sağlamaktadır. Yıllar boyunca, ekipmanlarımızın verimliliğini ve koruma seviyesini artırırken, aynı zamanda kullanımını da basitleştirdik.

Ekipmanlarımızın kapsamını da büyük ölçüde genişlettik. Separatör ile başladığımız yol, bugün bir çözümler portföyü olarak bunker tankından ana makineye kadar tüm hatta uzanmıştır.

Separator maliyet tasarrufu

Lifecycle cost tool ile ne kadar tasarruf edebileceğinizi kontrol edin!

Tam uyumlu teknoloji

Bugün hem yakıt hem de ana makineye uyum sağlıyoruz. Tüm yakıt hattı için, entegre bir sistem olarak optimize ediyoruz.

The Alfa Laval adaptive fuel line [Alfa Laval uyumlu yakıt hattı], makineyle senkronize besleme kontrolü olan sektörün en verimli separatörlerini ve CAT Fine seviyesi ve yakıt tüketimi gözetimini içeren, birçok yakıtın otomatik olarak kullanımını ayarlayan ve yakıt tortusundan geri kazanım sağlayan kapsamlı bir sistemdir. Kısacası yakıt tüketimini en aza indiren ve “cat fine” lara karşı korunmayı maksimize eden tek komple çözümdür. Bugünün yakıtlarını nasıl ele aldıysak, geleceğin yakıtlarını da kullanmanın yolunu da buluruz.