2023-05-04 Ürün Haberleri

Enerji geçişini hızlandırmaya nasıl yardımcı olabileceğimizi öğrenmek için Alfa Laval 4. Net-zero lansman etkinliğine katılın!

Alfa Laval proses uygulamalarında sürdürülebilirliği desteklemek için tasarlanmış ürünlerini ve yenilikleri tanıtmak için 15 Haziran'da 4. Net-zero lansman etkinliğini düzenliyor. Sürdürülebilirliği destekleyen çözümlerimizi merak ediyorsanız, Alfa Laval Net-zero lansman etkinliğini kaçırmayın. Bu etkinlikte Alfa Laval üç temel konuda yenilikleri paylaşacak: enerji verimliliği, temiz enerji ve döngüsel ekonomi
Sürdürülebilir çözümler söz konusu olduğunda 2023'te dünya endüstrileriyle paylaşacak çok şeyimiz var, bu yüzden fantastik uzman kadromuzun ölçeklendirmek ve geçişi hızlandırmak zorunda olduğumuz birçok yeni lansman hakkında konuşmak için geri döneceğini duyurmaktan heyecan duyuyorum. Heyecan verici yeni bir ortaklığı görüşmek üzere bize katılan bir konuğumuz bile olacak," diyor Alfa Laval Enerji Bölümü Pazarlama ve İletişim Başkan Yardımcısı Tomas Bäckefjord.

Sürdürülebilirlik, Alfa Laval'in enerji piyasasına yönelik iş teklifinin merkezinde yer alır ve enerji verimliliği, temiz enerji ve döngüsellik, Alfa Laval'in tüm dünyadaki müşterilerini nasıl destekleyebileceğinin merkezinde yer alır. "Kalıcı ortaklıklar kurmanın önemli olduğunu düşünüyoruz," diye devam ediyor Bäckefjord, "çünkü müşterilerimizin işlerini anlamanın, karbon ekonomisinden uzaklaşmalarına ve daha fazla termal verimliliğe geçmelerine yardımcı olurken hayati önem taşıdığını biliyoruz. Onların zorluklarını çözmeye çalışmak, hayal gücümüzü harekete geçiren ve bizi daha fazla yeniliğe iten şeydir."

Alfa Laval, kârı artıran, maliyetleri düşüren ve sürdürülebilirliği geliştiren yenilikçi teknolojiler hakkındaki en son düşüncelere ev sahipliği yapmaktadır. Bu etkinlik, tüm enerji piyasasındaki endüstrilere fayda sağlayan yedi temel örneği özetlemek üzere hazırlanmıştır.

Bu nedenle, daha parlak bir gelecek inşa etmenin bir parçası olmak istiyorsanız, Alfa Laval'in 15 Haziran 2023'te saat 14.00'te (CET) Net-zero lansman etkinliğini kaçırmak istemeyeceksiniz.

Daha fazla bilgi edinin ve etkinliğe buradan kaydolun.

Program

Açılış: Thomas Møller, Enerji Bölümü Başkanı, Alfa Laval

Enerji verimliliği

 • Karşınızda Alfa Laval AC900                                                                                                                 Yeni nesil, tek devreli lehimli plakalı ısı eşanjörü, klima ve endüstriyel ısı pompası uygulamalarında doğal, düşük yoğunluklu soğutucu akışkanlar için özel olarak tasarlanmıştır.
 • Spirallerde 1 numara                                                                                                                               Alfa Laval, spiral teknolojisini ısı transferi dünyasına getiren ilk şirketti ve bugün hala bir numarayız. Bu teknolojinin bizi yarın nereye götüreceğini öğrenin.
 • Alfa Laval GHR ile olağanüstü ısı geri kazanımı                                                                           Yaklaşık olarak, motorlardan ve gaz türbinlerinden gelen egzoz gazlarından gelen ısının %22'si, geri kazanmazsak boşa harcanıyor. Nasıl yapılacağını öğrenmek için bizi takip edin.

Temiz enerji

 • AlfaLaval HyDuo'nun Lansmanı - Tek seferde soğutma ve su arıtma                                              Çığır açan yeşil hidrojen çözümü ile geleneksel tuzdan arındırma ve soğutma ihtiyacını ortadan kaldırın.
   
 • Enerji ve yeşil hidrojen değerlidir – Hadi onları sayalım                                                                  Enerji verimliliğini en üst düzeye çıkarmak için elektrolizör OEM'leri ve yeşil hidrojen bazlı endüstriler için en verimli ve ölçeklenebilir ısı transferi çözümünü sunuyoruz.

Döngüsellik

 • Sıfır Sıvı Deşarjı – Suyu yeniden kullanın, değeri geri kazanın
  Alfa Laval, özelleştirilebilir sıfır sıvı deşarj çözümleri ile sektöre öncülük etmektedir. Şimdi daha da erişilebilir hale getirmek için bir sonraki adımı attık.
   
 • Fosilsiz çelik, SSAB ve Concept Zero
  Concept Zero, Alfa Laval'in 2030 yılına kadar dünyanın ilk karbon nötr ısı eşanjörünü üretmeye yönelik yeni girişimidir. SSAB, nasıl yardımcı olabileceklerini açıklamak için stüdyoda bize katılacak.

 

Daha fazla bilgi için lütfen iletişime geçin:

Tomas Bäckefjord

Pazarlama ve İletişimden Sorumlu Başkan Yardımcısı, Enerji Bölümü

Mobile: +46725554458
tomas.backefjord@alfalaval.com

Editör notu

Alfa Laval hakkında

Alfa Laval, ısı transferi, santrifüj separasyon ve akış ekipmanları teknolojilerinde dünya lideridir ve Enerji, Denizcilik ve Gıda ve Su alanlarında faaliyet göstermekte olup, uzmanlığını, ürünlerini ve ervis hizmetlerini yaklaşık 100 ülkede çok çeşitli endüstrilere sunmaktadır. Şirket, müşterilerin iş hedeflerine ve sürdürülebilirlik hedeflerine ulaşmalarını desteklemek için prosesleri optimize etmeye, sorumlu büyüme yaratmaya ve ilerlemeyi sürdürmeye kendini adamıştır.

Alfa Laval'ın yenilikçi teknolojileri, doğal kaynakların daha sorumlu kullanımını teşvik ederek malzemelerin saflaştırılmasına, rafine edilmesine ve yeniden kullanılmasına adanmıştır. İyileştirilmiş enerji verimliliğine ve ısı geri kazanımına, daha iyi su arıtımına ve azaltılmış emisyonlara katkıda bulunurlar. Böylece Alfa Laval, sadece müşterileri için değil, aynı zamanda insanlar ve gezegen için de başarıyı hızlandırıyor. Her gün dünyayı daha iyi hale getirmek mottosuyla çalışıyor.

Alfa Laval'ın 20,300 çalışanı bulunmaktadır. 2023 yılında yıllık satışlar 52,1 milyar SEK (yaklaşık 4,9 milyar EUR) idi. Şirket, Nasdaq Stockholm'de işlem görmektedir.

 www.alfalaval.com

cleantech symbol 640x360

Sürdürülebilir çözümlerin hızlandırılması

Alfa Laval, müşterilerimiz ve ortaklarımızla birlikte daha verimli, daha temiz enerji çözümlerine geçişi hızlandırıyor ve döngüsel ekonomiyi ileriye taşıyor. Derin endüstri bilgilerimiz, müşteri proseslerini optimize etmemizi, en zorlu zorlukların üstesinden gelmemizi ve dünyayı her geçen gün daha iyi hale getirmeye devam etmemizi sağlar.

 

Geçişinizi buradan başlatın !

İlgili içerik