Alfa Laval Türkiye

İstanbul

1991’de İstanbul Çamlıca’da ana merkeze bağlı %100 yabancı sermayeli bir Limited Şirket olarak kurulan İsveç merkezli firmamız, 30 yıldır aynı felsefeyle endüstrinin her alanında hizmet vermektedir.

2009 yılında İstanbul Samandıra’da ki yerleşkeye taşınan firmamız, 65 personeli ile 5.000 m2 lik ofis, montaj atölyesi, yedek parça stoğu ve servis merkezi ile faaliyetlerine devam etmektedir.

Alfa Laval Türkiye’nin ana faaliyet alanları, Enerji, Denizcilik, Gıda&Su bölümleri adı altında Türkiye,  Azerbaycan, Gürcistan, Ermenistan ve Kuzey Kıbrıs’ta, uzman kadrosu ve 15’ten fazla bölgesel ve konusunda uzman distribütörleri ile endüstrinin ihtiyaç duyduğu her alanda her tür yüksek hızlı santrifuj separatör, her çeşitte ısı eşanjörü ve paslanmaz çelik endüstriyel ve hijyenik ekipmanların tasarım, üretim pazarlama, satış ve satış sonrası hizmetleri ile birlikte, mühendislik çözümleri sunmaktadır.  

Servis Merkezi

Satış operasyonlarıyla birlikte, aynı binada yer alan Alfa Laval Servis Merkezi, tüm Alfa Laval ekipmanlarını kapsayan servis hizmetlerini sunmaktadır. Servis ekibimiz, engin bilgi birikimi ve deneyimi ile müşterilerimize Alfa Laval ekipmanları için, destek vermeye kendilerini adamışlardır. Servis ekibimiz ve partnerlerimizle çalışmak, en iyi ekipman performansını sürekli ve yeniden elde etmenizi sağlamanın yanısıra, satış sonrası servis, yedek parça ve teknil destek hizmeti sağlar. 

Plakalı ısı eşanjörü montaj merkezi

Isı eşanjörü montajı, yedek parça stoğu ve bunun yanısıra distribütör ağı yönetimi ile üretim, satın alma ve lojistik fonksiyonlarının koordinasyonu aracılığıyla teslimat sağlar. 

 

Daha fazla bilgi

Alfa Laval Türkiye Satış Ofisi - İstanbul

Alfa Laval Türkiye Servis Merkezi - İstanbul

Fatih Mh. Yakacık Cd. No: 23 - TR 34885 Samandıra, Sancaktepeİstanbul

Telefon: +90 216 311 79 00

Fax: +90 216 561 95 89

Email: turkey@alfalaval.com