HVAC ısıtma | Alfa Laval

HVAC ısıtma

Alfa Laval, apartman daireleri, evler, ticari işletmeler, endüstriyel tesisler ya da kamu binalarının ihtiyaçlarına yönelik enerji tasarruflu çözümler sunmaktadır. Amacımız, konforlu, sıcak iç mekanlar ve keyifli yüzme havuzu suyu sıcaklıklarından ev kullanımı için sıcak musluk sularına kadar bütün koşulların optimizasyonunun sağlanmasıdır.

Heating general 640x360

Enerjinin akıllı bir şekilde kullanılması

Çözümlerimiz, sıcak su kaynağının ne olduğuna bakılmaksızın, enerjinin akıllı bir şekilde kullanılmasını desteklemektedir. Örneğin, binanın ısıtma sisteminin tam kapasitede kullanılmadığı yaz mevsimlerinde, fazla kapasite, açık yüzme havuzlarının ısıtılmasında kullanılabilmektedir. Üretim ve diğer süreçler sırasında binaların ısıtılması için ısı kazanımının kullanılması, masrafları azaltan başka bir enerji tasarruflu yöntemdir.

Yenilenebilir kaynaklardan sağlanan enerjinin kullanılması

Alfa Laval, enerji tasarruflu çözümlerinde, mümkün olan her zaman, yenilenebilir enerji kaynaklarının entegrasyonunu sağlamaktadır. Jeotermal enerji ya da güneş enerjisi gibi geri dönüştürülebilir ya da yenilenebilir kaynaklardan elde edilen enerjiler, sıklıkla ısıtma sistemlerinde alternatif ya da ilave enerji kaynağı olarak kullanılmaktadır. 

HVAC İçinde Geleceğe Yön Vermek

Alfa Laval 360 ° Servis Portföyü

 

Alfa Laval, ekipmanınızın en iyi çalışır halde tutulması için kapsamlı bir hizmetler portföyü sunmaktadır.

Ürünlerinizin performansının nasıl arttırılacağını keşfetmek için bizimle irtibata geçin.