2024-06-11 Ürün Haberleri

Alfa Laval'ın 140 yıllık tecrübesinden beslenin: Gıda ve içecek sektöründe sürdürülebilir çözümler

Gıda ve içecek sektöründe 140 yılı aşkın deneyimlerimizinden edindiğimiz içgörülerimizi paylaşıyoruz! Üretiminizi geleceğe taşımanızı sağlayacak su tasarrufu teknolojileri ve sürdürülebilir uygulamalarla tanışın. Uzmanlarımızdan, üretim ihtiyaçlarınızı, sürdürülebilir su yönetimiyle nasıl daha verimli hale getireceğinizi öğrenin. 

14 Haziran'da Alfa Laval'ın düzenleyeceği online etkinliğe şimdi kayıt olun!
  • Su stresi yaşanan bölgelerde faaliyet izninizin güçlenmesini sağlayın: Tüketiciler ve düzenleyiciler giderek daha fazla sürdürülebilir uygulama talep ediyorlar. Sürdürülebilir su kullanımı sağlayan şirketler, kazanç sağlarken geleceğin kaynaklarına ve piyasalara uzun vadeli erişim sağlayacaktır.
  • Su kıtlığına ilişkin riskleri azaltmak için üretimlerinizde su tasarrufu stratejileri uygulayarak, üretimi geleceğe ve öngörülemeyen kesintilere karşı güvence altına almak için dayanıklılık oluşturun.
  • Su yönetiminde, geleceğe önceden hazırlıklı olmak için ne gibi çözümler sunduğumuzu öğrenin. 

Gelişen uygulamalara ve yeni düzenlemelere nasıl uyum sağlayabileceğinizi ve sektörünüzde geleceğinizi güvence altına almak için uzun vadeli sürdürülebilir su kullanımını nasıl üretiminizle uyumlu hale getireceğinizi uzmanlarımızdan öğrenmek için bu fırsatı kaçırmayın.

 Alfa Laval ile Su Yönetimi Hakkında Daha Fazla Bilgi

Gündem 

Alfa Laval, Alfa Laval BU Gıda Sistemleri Başkanı Lars Dithmer ve Alfa Laval BU Dekantör Başkanı Carl Rehncrona ile canlı etkinliğe ev sahipliği yapacak.

Alfa Laval'ın halihazırda gıda ve içecek üreticileriyle nasıl çalıştığına dair somut örnekler uzmanlar tarafından paylaşılacaktır

1 saat sürecek olan etkinlik, katılımcıların soru sorma fırsatına sahip olacağı 20 dakikalık bir oturumla sona erecek ve bu sorular stüdyodaki uzman panelistler tarafından cevaplandırılacaktır.

 

Panelistler

Lars Dithmer - Alfa Laval BU Gıda Sistemleri Başkanı

Carl Rehncrona - Alfa Laval BU Dekantörler Başkanı

Maria Lindmark – İş Geliştirme Direktörü, Alfa Laval Revos İnovasyon Merkezi

Gert Ternström - Global Satış Müdürü, Evaporation

Justyna Szczepanska –Geliştirme Mühendisi, Alfa Laval Membran Çözümleri için Test ve Uygulama Merkezi

 

Etkinliğin moderatörlüğünü Gıda ve Su Bölümü Sürdürülebilirlik İletişimi Müdürü Hanne Ovesen yapacak.

İlgili içerik