2021-11-23 Ürün Haberleri

RevosTM ile Bira Konsantrasyonu – Bira Üretimi ve Dağıtımının Geleceği | Web semineri

Alfa Laval yakın zamanda bira ve diğer içeceklerin konsantrasyonu için benzersiz Revos sistemini geliştiren yenilikçi Amerikan şirketi Sandymount Technologies'i satın aldı. Sistem, alkolü, aromaları ve lezzetleri korurken biradan suyu çıkarmak için yüksek basınçlı, düşük sıcaklıklı ters ozmoz işlemi kullanır. Konsantre daha sonra şişelendiği, kutulandığı veya fıçılandığı toplu paketleme tesislerinde ya da yine Sandymount tarafından geliştirilmiş benzersiz bir Fıçı Dağıtım sistemi kullanılarak servis edildiği bar gibi bir mekanda sulandırılır. Sistem hem standart bira ve diğer içecekleri konsantre etmek hem de sert maden suyu ve diğer içecekler için bir baz olarak kullanılabilen temiz bir etanol-su yan ürünü ile alkolsüz bira konsantreleri üretmek üzere alkol ve suyu gidermek amacıyla kullanılabilir. Bu nedenle teknoloji, kullanıcının paketleme ve nakliye maliyetlerini azaltan ve müşterileri için rahatlığı artıran, aynı zamanda teslimat lojistiğini basitleştiren ve içecek dağıtım sisteminin çevre üzerindeki etkisini azaltan konsantre bazlı bir tedarik zincirini uygulamasına olanak tanır.

23 Eylül 2021

Bu ücretsiz web seminerinde şunları öğreneceksiniz: 

  • Revos sisteminin ürün aromalarını ve kalitesini tam olarak koruyarak yüksekkaliteli bira konsantresini nasıl ürettiği 
  • Revos -NA'nın temiz su-etanol yan ürünü ile alkolsüz bira konsantresi üretmek için su ve etanolü nasıl giderebildiği 
  • Sandymount Fıçı sisteminin, servis noktasında bira konsantrelerinin dikkatlice kontrollü bir şekilde sulandırılmasına nasıl olanak tanıdığı 
  • Sulandırılmış bira konsantresinin hem körtadım paneltestinde hem de olgunlaştırma ve zorunlu olgunlaştırma testlerinden sonra orijinal birayla mükemmel aroma uyumunu nasıl verdiği 

Konuşmacı(lar) hakkında: 

Sandymount Technologies'in eski CEO'su ve Alfa Laval'ın şu anki İş Geliştiricisi Ronan McGovern. Ronan, University College Dublin'den Makine Mühendisliği alanında Mühendislik lisans derecesine ve MIT'den Yüksek Lisans ve Doktora derecelerine sahiptir.

John Ioannou, 2017'den beri Sandymount Technologies ekibinin bir parçası ve şu anda Alfa Laval'da Revos Proses Yöneticisi olarak Revos konsantrasyon sistemiyle ilgili çalışmalarına devam ediyor. John ayrıca Revos fıçı dağıtımının geliştirilmesine de öncülük ediyor. John, Drexel Üniversitesinden Makine Mühendisliği alanında lisans derecesine sahiptir.

Bu web seminerinden kimler faydalanacak: 

  • Bira konsantrasyonuyla ilgilenen bira fabrikaları 
  • Düşük alkollü veya alkolsüz bira üretimi ve konsantrasyonuyla ilgilenen bira fabrikaları (LAB/NAB) 
  • Sert maden suyu ve diğer berrak malt bazlı içeceklerin üreticileri 
  • Bira ve içecekler için perakende paketleme tesisleri 

Bunlar da ilginizi çekebilir: 

Alfa Laval - Bira alkolleştirme modülleri 

 

啤酒浓缩设备

Web seminerinin kaydını görüntülemek için formu doldurun

Gelecekteki web seminerlerimizden ve ürün bilgilerimizden haberdar olmak ister misiniz?

Bu bilgiler, gizlilik politikamıza uygun olarak saklanır ve işlenir.

İlgili içerik