Protein processing

Proteine olan talep, dünya nüfusu artmaya devam ettikçe ve dünya protein açısından daha zengin bir beslenme şekline geçtikçe artmaktadır. Sonuç olarak, protein üreticileri üretim hacimlerini en üst düzeye çıkarmak için yeni süreçler, hammaddeler ve üretim yöntemleri uygulamaktadır. Alfa Laval, bu gelişimin ön saflarında yer almakta, sektöre öncülük etmekte ve geleneksel ve yeni protein üreticilerini verimli işleme çözümleriyle desteklemektedir.

shutterstock 1043901130000

Uygulamalar

newnew

Sürdürülebilirlik odaklı

Yüksek kaynak verimliliği ve düşük enerji tüketimi, tüm sistemlerimizin ve bileşenlerimizin temel özellikleridir. Uygulama uzmanlarımız, hem işiniz hem de gezegenimiz için faydalı süreçler tasarlamanıza yardımcı olur.

Bitki bazlı, yetiştirilmiş ve fermente protein gibi yeni protein kaynakları için üretim süreçlerinin geliştirilmesinde aktif olarak yer alıyoruz.. 

Sürdürülebilir gıda hakkında daha fazla bilgi için

Servis

Hizmete yönelik sistem yaklaşımını kapsamlı süreç uzmanlığıyla birleştirerek, sorunlarınızın temel nedenlerini belirleyip tüm sürecinizin performansını optimize ediyoruz.

Tesisinizin tüm kullanım ömrünü kapsayan eksiksiz bir hizmet yelpazesi sunuyoruz. Küresel servis ağımız yaklaşık 100 ülkeyi kapsamaktadır, bu da hızlı ve profesyonel desteğin her zaman yakın olduğu anlamına gelir.

Yatırımınızdan maksimum getiri elde etmek için bir Alfa Laval Servis Sözleşmesi yapmanızı öneriyoruz. Bu tamamen özelleştirilmiş hizmet çözümü, bütçelemeyi basitleştirir ve performansı ve çalışma süresini en üst düzeye çıkarır. Siz günlük operasyonunuza odaklanırken, gerekli servis önlemlerinin planlanması, tedariki ve yürütülmesini biz hallediyoruz.

Servis hizmetimizi keşfedin