Aktif ilaç kimyasalı üretimi

Proses verimliliği, kompleks kimyasal maddelerden, kimyasal ilaç etkin maddelerinin (API) başarılı bir şekilde üretilmesi açısından kilit öneme sahiptir. İlaç şirketleri, Alfa Laval’ı ilaç ürünlerinin üretiminde kullanılan yüksek kaliteli kimyasal API’lerin üretimi için süreç uzmanlığı, hijyenik ekipmanlar ve hizmetlerin anahtar teslim tedarikçisi olarak görmektedir. Alfa Laval ekipmanları, mevzuat gerekliliklerini karşılamakta ve üretim masraflarını azaltmaktadır.

chemical-api 640x360

Kimyasal ilaç etkin maddelerinin üretimi

Kimyasal ilaç etkin maddelerinin (API) üretilmesi, nihai ürünün elde edilebilmesi için bazen eşsiz süreç setlerine ihtiyaç duyulmasından dolayı, önemli zorluklar içermektedir. Bundan dolayı, bu maddelerin başarıyla işlenebilmesi için, ilaçların güvenliğinin, kimliğinin, dozajının, kalitesinin ve saflığının muhafaza edilirken, güvenli, tutarlı ve uygun maliyetli bir şekilde üretilebilmesini sağlamak üzere süreç verimliliğine ihtiyaç durulmaktadır.

Alfa Laval, ilaç üreticilerinin bilgili bir iş ortağı olarak, kapsamlı hijyenik ekipman modellerine sahiptir. Kritik süreçlere yönelik ölçüm, pompalama, ayırma, bölme, ısıtma, soğutma, çalkalama, karıştırma, otomasyon, kontrol ve temizlik aşamalarında, Alfa Laval kimyasal API’lerin üretiminin desteklenmesinde gerekli bütün kapasiteye sahiptir. Süreç optimizasyonu yoluyla, masraflarınızı ve çevrim sürelerinizi azaltmanızda, bulaşma risklerinizi en aza seviyeye indirmenizde ve saflığı koruyarak API’lerden en yüksek verimi almanızda size yardımcı olabiliriz. Bütün ürünler, İyi Belge Uygulamasına (GDP) dayanan kapsamlı belge paketleriyle birlikte temin edilmektedir. Alfa Laval UltraPure pompaları, vanaları, tank ekipmanları ve ısı eşanjörleri için, bütün ürün temas parçalarının izlenebilirliğini sağlayan Alfa Laval Q-doc paketini sunuyoruz. 

Neden Alfa Laval’ı seçmelisiniz?

  • İlgili bütün standartlara ve cGMP kurallarına uygunluk sağlarsınız.
  • Seriler arası uyumluluk elde edersiniz.
  • Ürün karakteristiklerini ve kalitesini korursunuz.
  • Mamul ürünlerin bütünlüğünü korursunuz.
  • Çalışma süresini ve üretim verimliliğini arttırırsınız.
  • Maksimum hijyenle maksimum verimlilik elde edersiniz.
  • Enerji ve su tüketimini azaltırsınız.
  • İşletmeye alma, kalifikasyon, temizlik ve servis süreçlerini kolaylaştırırsınız. 

360° Hizmet PortföyüAlfa Laval hijyenik ekipmanları, performansı artırmak için Alfa Laval 360° Hizmet Portföyü tarafından desteklenmektedir.  Bize Ulaşın

Broşür: İşletmeniz için sağlıklı bir enjeksiyon

Brochure: Expect more - Alfa Laval Pharma-line and Pharma-X