İnsan ve hayvan tedavisi için terapötik ilaç üretimi

Hücre kültürleri ve hasat aşamasından son ürün ilaç ya da aşılara kadar bütün süreçlerin entegrasyonu, biyolojik tedavi edici ürünlerin başarısı açısından hayati öneme sahiptir. Alfa Laval, bütün bu zorluklarla başa çıkabilmeniz için, en yüksek ürün işleme, temizlik, güvenilirlik ve performans standartlarını karşılayan farmasötik süreç uzmanlığı ve kapsamlı hijyenik ekipman portföyünü hizmetinize sunuyor.

Human and animal therapeutics production 640x360

Beşeri ve veteriner ilaç üretimi

Biyolojik ilaçların üretiminde, kritik süreçler prosesler sürecinde entegrasyonun sağlanması gerekmektedir. Mevzuat uygunluğu, kirlenme risklerinin en aza indirilmesi, hassas ürün işleme ve uygun maliyetli işletme gibi faktörler dikkate alınmalıdır. Alfa Laval, işleme gerekliliklerinin büyük bir bölümünü karşılamak için kapsamlı ve çok çeşitli hijyenik ekipmanlar sunmaktadır.

Alfa Laval, kritik süreçlere yönelik ölçüm, pompalama, fiziksel ayrıştırma, transfer, ısıtma, soğutma, karıştırma ya da harmanlama, otomasyon, kontrol ve temizleme süreçlerinde, mühendislik deneyimi, uygulama bilgisi, talebe yönelik kurulum ve eksiksiz doğrulama desteğiyle, cGMP uyumlu üretim için beşeri ve veteriner ilaç üretimine yönelik bütün ekipmanlara sahiptir. Bütün ürünler, İyi Üretim Uygulamaları (GDP) dayanan kapsamlı dökümantasyon paketleriyle birlikte temin edilmektedir. Alfa Laval UltraPure pompaları, vanaları, tank ekipmanları ve ısı eşanjörleri için, bütün ürün temas eden parçalarının izlenebilirliğini sağlayan Alfa Laval Q-doc paketini sunuyoruz. 

Neden Alfa Laval’ı seçmelisiniz?

  • İlgili standartlara uygunluk sağlarsınız.   
  • Seriler arası uyumluluk elde edersiniz.
  • Ürün karakteristiklerini ve kalitesini korursunuz.  
  • Son ürünlerin bütünlüğünü korursunuz.
  • Aralıksız çalışma süresini ve üretim verimliliğini arttırırsınız.
  • Maksimum hijyenle maksimum verimlilik elde edersiniz.
  • Enerji ve su tüketimini azaltırsınız.
  • İşletmeye alma, kalifikasyon, temizlik ve servis süreçlerini kolaylaştırırsınız. 

360° Hizmet PortföyüAlfa Laval hijyenik ekipmanları, performansı artırmak için Alfa Laval 360° Hizmet Portföyü tarafından desteklenmektedir.  Bize Ulaşın

Broşür: İşletmeniz için sağlıklı bir enjeksiyon

Brochure: Expect more - Alfa Laval Pharma-line and Pharma-X