Hero-Culture-one-1920x480

Alfa Laval CultureOne™

Tek kullanımlık yüksek kaliteli biyofarmösatik proses separatörleri

Olağanüstü tek kullanımlık separasyon verimliliği

Türünün ilk örneği olan Alfa Laval CultureOne, tek kullanımlık biyofarmasötik işleme için birinci sınıf santrifüj separatör serisidir. Alfa Laval CultureOne ile hassas işlem ve yüksek verim sağlayan tüm eşsiz yeniliklerimiz tek kullanımlık biyofarma proses çözümleri için mevcuttur. CultureOne hücre kültürü tabanlı fermantasyon prosesleri için yeni olanaklar yaratırken maksimum separasyon verimi sağlamaktadır.

 

premium range of centrifugal separators for single use biopharmaceutical processing

CultureOne-range-bkg.jpg

Kanıtlanmış performansa ölçeklenebilirlik ekler

%99'a varan ürün geri kazanım verimiyle CultureOne Primo, daha küçük hücre kültürü gruplarını toplamak için GMP'ye hazır çözümdür. CultureOne Maxi, aynı üstün performansla büyük hacimlerin işlenmesini sağlar. Birlikte, Ar-Ge'den üretim ölçeğine kadar biyofarmaya daha fazla ürün geri kazanımı ve daha verimli bir iş akışı getiriyorlar.


CultureOne ile ilgili daha fazla bilgi

Higher yields. Better value.

Daha yüksek verim. Daha iyi değer.

CultureOne, %95'lik tipik bir verim ve %99'luk tepe verimleri ile diğer tek kullanımlık alternatiflerden daha yüksek ürün verimi sağlar. Santrifüj, separasyon sırasında yüksek konsantrasyonlu hücreleri sürekli olarak boşaltarak, merkez geri kazanımını ve merkez netliğini en üst düzeye çıkarır. Birinci hasat adımında minimum ürün kaybı, genel verimi büyük ölçüde artırır.


Rakamları görün

Spinsert™ ile güvenlik ve kalite

CultureOne'ın performansının temelinde, tamamen sterilize edilmiş ve işlemeye hazır, patentli, tek kullanımlık ve geri dönüştürülebilir Spinsert kase tertibatı yer alır. Kurulumu ve değiştirilmesi kolay olan Spinsert, basitleştirilmiş iş akışının ve daha hızlı geri dönüşün anahtarıdır. Alfa Laval'ın kanıtlanmış tüm separasyon yeniliklerini bir araya getiren:

  • Hermetik Tasarım, düşük kesme ve daha yüksek ürün geri kazanım verimi sağlar.
  • TopStream™ separasyon sırasında konsantre katıların sürekli olarak dışarı atılmasını sağlar.
  • UniDisc™ gelişmiş separasyon verimliliği için disk alanını artırır.
Safety and quality with Spinsert™ single use centrifuge
A better harvest with centrifugal separation

Santrifüj separasyon ile daha iyi hasat

Birincil hasat sırasında ürün geri kazanımı, hücre kültürü işlemlerinin üretkenliğini belirleyen çok önemli bir faktördür. Bununla birlikte, birçok tek kullanımlık hasat sistemi, daha yaygın hale gelen yüksek yoğunluklu hücre kültürlerini verimli bir şekilde ayıramaz. Yüksek oranda ürün kaybıyla sonuçlanır. Bu sorun CultureOne ile aşılmıştır. Yüksek verimli santrifüj separasyonun faydalarını tek kullanımlık işlemenin güvencesi ve rahatlığıyla birleştirir.


Separatör nasıl çalışır?

Tek kullanımlık biyofarma prosesine gerçek kullanıcı değeri sunar

CultureOne'ın geliştirilmesinin ardındaki bazı separasyon alanında inovasyon uzmanlarının yer aldığı özel bir web seminerine erişmek için burayı tıklayın. Burada CultureOne'ın benzersiz tasarım özelliklerinin gelişmiş verim, filtrelenebilirlik ve düşük ek lizis açısından kanıtlanmış performansa nasıl katkıda bulunduğunu açıklıyorlar. Genentech, Inc. ile bağlantılı ve Bioprocess International tarafından teknik bir makale olarak yayınlanan son çalışmamız hakkında daha fazla bilgi edinebilirsiniz.

 

 

Üstün, kanıtlanmış performans. Teknik makalemizde daha fazla bilgi edinin.

CultureOne, tek kullanımlık bileşenlere sahip birinci sınıf ve ölçeklenebilir bir santrifüj separasyon sistemidir. Kanıtlanmış tasarım özelliklerimiz sayesinde, tek kullanımlık işleme ortamlarında yeni faydalar için minimum parçalanma ile verimli separasyon sağlar. Örneğin yakın tarihli bir çalışma, CultureOne'ın %98'e varan verim sağlayabildiğini göstermiştir. Yeni teknik makalemizde bununla ilgili daha fazla bilgi edinin.

cultureone white paper vignette

Daha küçük partiler ile öngörülebilir, ölçeklendirilebilir performans

Alfa Laval CultureOne, endüstrinin daha küçük parti hacimlere olan ihtiyacını karşılamak için Alfa Laval’in kendini kanıtlamış disc-stack teknolojisine dayalı ölçeklendirilebilir bir platformdur.

smaller-batches-640x360

Doğru hermetik tasarım : en iyi kalite ve güvenlik garantisi

CultureOne’ın performansının arkasındaki sır Alfa Laval’ın tamamen hermetik tasarımı ve UniDisc ™ teknolojisi dahil tüm benzersiz özelliklerini içeren patentli, değiştirilebilir ara eklentisi ile Yeni Alfa Laval Spinsert™!

hermetic-desing-640x360

Bugünün ihtiyaçlarını karşılamak için sektörle birlikte geliştirildi

Alfa Laval önde gelen biyofarmasötik üreticileriyle iş birliği kurarak proses performansını çok çeşitli proses koşullarında doğrulamak ve CultureOne'ın sürekli değişen proses ihtiyaçlarını karşılamak için esnek bir çözüm olmasını sağladı.

Co-developed-640x360

Üretime hazır – hemen

Tek kullanımlık biyofarma operasyonunuzda üretkenliği artırmak istiyorsanız beklemeniz için hiçbir neden yok. CultureOne Primo, GMP ortamınızda doğrulama için gereken tüm belgelerle birlikte üretime hazırdır. Daha fazlasını öğrenmek için iletişime geçin.

CultureOne Range - ready for production today

Neden tek kullanımlık proseslere geçiyoruz?

Pek çok biyofarma üreticisinin tek kullanımlık proses çözümleri için sterilizasyon ekipmanlarından vazgeçmesinin birçok nedeni vardır. Hasta güvenliğinin daha da fazla güvencesi bu konuda esastır: Tıpkı doktor muayenehanelerindeki tek kullanımlık şırıngalar gibi tek kullanımlık teknolojiler de taraflar arasında çapraz bulaşmanın en mükemmel şekilde önlenmesini sağlar. Ve tek kullanımlık prosesler aynı zamanda daha az ayak izi ve daha fazla esneklik anlamına gelir. Bu da önemli yeni tedavilerin her zamankinden daha hızlı piyasaya sunulmasını mümkün kılar.

 

Yaklaşan web seminerlerimizi kaçırmayın

Tek kullanımlık proseslerin avantajlarını ve CultureOne'ın size nasıl fayda sağlayabileceği hakkında daha fazla bilgi edinmek ister misiniz? Bilmeniz gereken her şeyi öğrenmek ve Alfa Laval separasyon uzmanlarıyla tanışmak için yaklaşan web seminerlerimize kaydolun.

AL-EXPERTS-vignette640x360

Daha fazlasını öğrenmek veya yaklaşan bir web seminerine kayıt olmak istiyorum

Bu bilgiler, gizlilik politikamıza uygun olarak saklanır ve işlenir.

Doug-Osman-840x860

Doug Osman

Director, Life Science Technology

Alfa Laval tek kullanımlık biyofarmasötik prosesler için ilk yüksek kaliteli separasyon sistemini piyasaya sunuyor

Biyofarmasötik sektörü daha küçük tesislerde tek kullanımlık proses ekipmanlarından güç alarak daha esnek hücre kültürü üretim sistemlerine doğru büyük bir geçiş içerisine girdi.

Alfa-Laval-CultureONE-640x360

Separasyon Yenilikçisi

Alfa Laval’ın separasyon teknolojisindeki eşsiz yenilikleri hakkında daha fazla bilgi sahibi olmak ister misiniz? 130 yılı aşkın süredir santrifüj teknolojisini yeniden oluşturuyoruz. Separatör Geliştirme merkezimizde süreç boyunca öğrendiğimiz bilgilerin çoğunu paylaşıyoruz.

separator-innovator-640x360