Yeni standartları keşfedin
GPHE 5 services advice 1920x480
GPHE 5 services advice 640x360

Her zaman yanınızdayız. Satıştan teslimata, devreye almadan, servis ve yedek parça tedariğine kadar.

Eksiksiz bir iş ortağı

Yeni bir ısı eşanjörüne yatırım yaparken tedarikçi seçimi, ünitenin kendisi kadar fark yaratır. Teknoloji önemlidir, ama doğru çözümü bulmanıza yardımcı olacak ve ekipmanın kullanım ömrü boyunca destek sağlayacak kararlılığa ve becerilere sahip bir tedarikçi bulmak da bir o kadar önemlidir.

Alfa Laval'i seçtiğinizde dünyanın en modern ısı eşanjöründen fazlasını seçmiş olursunuz. Özel ekibimiz, sektörünüzün taleplerini anlar. Size prosesinizden en fazlasını elde etmek ve işletmenizin taleplerini karşılamak için gerekli bilgi birikimini sağlarız. 

Her zaman yanınızdayız. Satıştan teslimata, devreye almadan, servis ve yedek parça tedariğine kadar. Global destek ağımız ve kapsamlı servis tekliflerimiz ile ekipmanınızın yıllar boyu verimli, güvenilir performans sunmasını sağlarız.

Contalarınızın beklenen çalışma ömrünü öğrenin

GPredict icon

GPredict™ ekipmanınızın performansına göre contalarınızın beklenen çalışma ömrünü size söyler. Bu güçlü araç, yeniden contalamanın ne zaman gerekeceğini önceden bilmenizi sağlayacağı için plakalarınız için yenileme sürecini planlamanızı kolaylaştırır. Bu da plan dışı aksaklıklardan ve üretim süresince güvenlik risklerinden kaçınmanın daha kolay olacağı anlamına gelir.

GPredict™'in sunabileceği potansiyeli görmek için aşağıdaki deneme sürümümüzü test edin.

Conta kullanım ömrü tahmini

Conta malzemesi: NBRP

NBRP, yüksek ısılar için Alfa Laval'in özel nitril performans derecesidir.

Maks. çalışma sıcaklığı

Bu sıcaklık aralığı 0-100°C (32-212°F) arasındadır.

 

0

25

50

75

100

Yıl bazında tahmin edilen açılma sayısı

 

0

3

6

9

12

 

*GPredict™ tahminleri, sadece temiz su uygulamaları veya conta üzerinde herhangi bir kimyasal etkisi olmayan başka akışkanlar kullanan uygulamalar için geçerlidir. Agresif ortam kullanan üniteler için conta ömrü tahminleri, mevcut değildir.

Alfa Laval 360° Servis Portföyü

Alfa Laval, 130 yılı aşkın endüstriyel ekipman geliştirme deneyimi ile termal çözümlerde bir dünya lideridir. Tüm bu uzmanlık, yeni nesil contalı plakalı ısı eşanjörleri serisine ve aynı zamanda bu seriyi destekleyen kapsamlı servislere aktarılmıştır. 

 

Looking for spare parts for your Gasketed Plate Heat Exchanger?

Contalı Plakalı Isı Eşanjörünüz için yedek parça ihtiyacınız mı var?

Aşağıdaki formu doldurun ve yerel Alfa Laval ofisinden bir temsilci en kısa sürede sizinle iletişime geçecektir.

İletişim bilgileriniz

Alfa Laval İletişim Formu, E-Bülten ve Kartvizit Aydınlatma Metni’ni okudum, anladım. Alfa Laval'in isteğime yanıt verebilmesi, bülten kaydımı oluşturulabilmesi ya da tarafımla iletişime geçebilmesi için arşivleme faaliyetleri kapsamında, gönderdiğim bilgilerin yurtiçi ve yurtdışındaki sunucularda saklanmasına onay veriyorum.
Alfa Laval İletişim Formu, E-Bülten ve Kartvizit Süreçlerine İlişkin Aydınlatma Metnine ve Kişisel Verilerimizin Korunması Politikamıza erişmek için lütfen tıklayınız. 

 

Alfa Laval 360° Servis Portföyü, plakalı ısı eşanjörünüzün performansını uzun dönemde sürdürebilmesi için ihtiyacı olan tüm servisleri içermektedir. 

Devreye alma 

Kurulum 
İşletmeye alma

Bakım 
Yenileştirme
Temizlik Servisleri
Tamir
Servis Araçları

> Yedek Parça (lütfen formu inceleyin)

Destek 
Özel Stok 
Eğitim 
Sorun giderme 
Teknik dokümantasyon

Geliştirmeler 
Ekipman Güncellemeleri 
Yeniden tasarlama 
RYenisiyle değiştirme ve İyileştirme 

İzleme 
Mevcut Durum Kontrolü
Mevcut Performans Kontrolü