Yeni ürünler. Yeni bilgiler. Alfa Laval net sıfır lansman etkinliğine hoş geldiniz | Alfa Laval

2022-02-02 Ürün Haberleri

Yeni ürünler. Yeni bilgiler. Alfa Laval net zero lansman etkinliğine hoş geldiniz.

Alfa Laval, enerji pazarı için sürdürülebilir çözümleri hızlandırmaya kendini adamıştır. Yaklaşan lansman etkinliğimiz, artan talebi karşılamak için daha fazla enerji üretirken küresel ekonomiyi karbondan arındırma ihtiyacı da dahil olmak üzere günümüzün en acil ve zorlu sorunlarından bazılarını ele alacak. Etkinlikte ayrıca enerji verimliliğini ve sürdürülebilirliği büyük ölçüde artırabilecek bir dizi yeni ürün tanıtılacak.

Alfa Laval'ın ısı transferi ve separasyon teknolojileri, günümüzün zorluklarına mükemmel uyum sağlar.
Dünyada çok az şirket, karbon emisyonlarını önemli ölçüde azaltırken artan enerji taleplerini karşılama ihtiyacı üzerinde bu kadar hızlı ve sürekli bir etkiye sahip olabilir.

“TBu yıl, içgörü ve inovasyon etkinliğimizde, dünyanın dört bir yanındaki müşterilerimizi, sürdürülebilir çözümleri hızlandıran inovasyon temasıyla ilgili fırsatları keşfetmeye davet edeceğiz. Heyecan verici bir konuşmacı kadromuz var," diyor Alfa Laval'in Enerji Bölümü Başkan Yardımcısı Thomas Möller. "Her konuşmacı bizi kendi uzmanlık alanına derinlemesine götürecek ve günlük çalışmalarımızda enerji verimliliği, temiz enerji ve döngüsel ekonomi konusundaki taahhütlerimizi nasıl hayata geçireceğimizi gösterecek.”

Bu üç alan – enerji verimliliği, temiz enerji ve döngüsel ekonomi – Alfa Laval'ın sürdürülebilirlik çözümlerinin özüdür ve şirketin müşterilerinin başarmalarına yardımcı olabileceklerinin kalbidir. Möller, “Müşterilerimizle kalıcı ortaklıklar kurmak için zaman ayırıyoruz” diye devam ediyor, “çünkü işlerini anlamanın, karbon ekonomisinden uzaklaşmalarına ve daha yüksek termal verimliliğe geçişlerine yardımcı olacak yollar bulmak için hayati önem taşıdığını biliyoruz. Onların zorluklarını çözmeye çalışmak, hayal gücümüzü ateşleyen ve bizi daha büyük yeniliklere yönlendiren şeydir.”

Etkinlik, karşılaştığımız en yeni zorlukları ve bunlarla nasıl başa çıkabileceğimizi özetleyecek. Daha düşük iklim etkisine sahip doğal soğutucu akışkanlara geçiş, şu anda küresel ısıtma ve soğutma endüstrisinde büyük bir eğilimdir ve Alfa Laval, müşterilerimizin karşılaştığı yeni gereksinimlere uyarlanmış ısı eşanjörleriyle öncülük etmektedir. Alfa Laval ayrıca, her şirketin ihtiyaç duyduğunda hemfikir olacağı karlılığı artırmanın, maliyetleri düşürmenin ve sürdürülebilirliği iyileştirmenin en akıllı yolu olabilecek malzeme ve kaynak açısından verimli süreçlerin değeri hakkında en son düşüncelere de ev sahipliği yapar.

Etkinlik ayrıca Zero Liquid Discharge'dan olanlar da dahil olmak üzere yeni girişimlerden ve ayrıca öne çıkacak olan Alfa Laval Servis Merkezi ekibinden deneyimlerin paylaşılmasıyla da ilgilidir.

Son olarak, yeşil hidrojen değer zinciri, yenilenebilir dizel ve Alfa Laval'ın son teknoloji ürünü yeni ısı eşanjörleri, ACK540 serisi, AC65, TS45 ve PCHE Hybloc™ dahil en son yakıtlar ve teknolojiler de merkezde olacak.

Daha parlak bir gelecek inşa etmede çözümün bir parçası olmayı umut eden herkes için Alfa Laval'ın net-zero lansmanı gerçekten kaçırılmayacak bir etkinlik.

Etkinlik 16 Şubat 2022'de 14.00 CET'de gerçekleşecek (İngilizce versiyon)
ve 18 Şubat 2022 08.00 CET (Çince versiyonu)

Daha fazla bilgi için iletişime geçebilirsiniz:

Tomas Bäckefjord
Başkan Yardımcısı Pazarlama ve İletişim, Enerji Bölümü
Mobil: +46725554458
tomas.backefjord@alfalaval.com


Editor notu

Alfa Laval kimdir

Alfa Laval, Enerji, Denizcilik ve Gıda ve Su alanlarında faaliyet göstermekte olup, uzmanlığını, ürünlerini ve hizmetlerini yaklaşık 100 ülkede çok çeşitli endüstrilere sunmaktadır. Şirket, prosesleri optimize etmeye, sorumlu büyüme yaratmaya ve ilerlemeyi sürdürmeye kendini adamıştır ve müşterilerinin iş hedeflerine ve sürdürülebilirlik hedeflerine ulaşmalarını desteklemek için her zaman ekstra yol kat eder.
Alfa Laval'ın yenilikçi teknolojileri, doğal kaynakların daha sorumlu kullanımını teşvik ederek malzemelerin saflaştırılmasına, rafine edilmesine ve yeniden kullanılmasına adanmıştır. Gelişmiş enerji verimliliğine ve ısı geri kazanımına, daha iyi su arıtmaya ve azaltılmış emisyonlara katkıda bulunurlar. Böylece Alfa Laval sadece müşterileri için değil, aynı zamanda insanlar ve gezegen için de başarıyı hızlandırıyor. Her gün dünyayı daha iyi hale getirmek. Her şey daha iyi ilerlemekle ilgili "Advancing better™"
Alfa Laval'ın 16.700 çalışanı var. 2020'de yıllık satışlar 41,5 milyar SEK (yaklaşık 4 milyar EUR) idi. Şirket, Nasdaq OMX'te işlem görmektedir.

www.alfalaval.com.tr

Launch event title image 640x360-V2

7.14 intro image.jpg

Sürdürülebilir çözümleri hızlandırıyoruz

Alfa Laval, müşterilerimiz ve ortaklarımızla birlikte daha verimli, daha temiz enerji çözümlerine geçişi hızlandırıyor ve döngüsel ekonomiyi ileriye taşıyor.
Derin endüstri bilgimiz, müşteri süreçlerini optimize etmemize, en zorlu zorlukların üstesinden gelmemize ve dünyayı her gün daha iyi hale getirmeye devam etmemize olanak tanır.

Değişime buradan başlayın

İlgili içerik