Carrier Alliance Supplier Programı | Alfa Laval

2021-02-16 Ürün Haberleri

Alfa Laval Carrier Alliance Supplier Programına dahil oldu

Isı transferi, santrifüj separatör ve akış ekipmanları alanında dünyanın önde gelen tedarikçilerden biri olan Alfa Laval, sağlıklı, güvenli ve sürdürülebilir bina ve soğuk zincir çözümlerinin önde gelen global sağlayıcısı Carrier Global Corporation'ın ev sahipliğini yaptığı Carrier Alliance Programına dahil olduğunu duyurdu.

 

Alfa Laval, uzun vadeli stratejik bir anlaşmanın parçası olarak Carrier’ın dünya çapındaki Ticari HVAC ve Soğutma portföylerine uygun tasarlanmış ısı eşanjörleri tedarik edecek.

Carrier Tedarik Zinciri Başkan Yardımcısı Ed Dunn, "Global ve uzun vadeli bu anlaşmayla Alfa Laval'ı Carrier Alliance tedarikçilerinden biri olarak görmekten mutluluk duyuyoruz," dedi. "Alfa Laval yıllar içinde güvenilirliği artırmaya, işletme maliyetini düşürmeye ve çalışma süresini artırmaya yardımcı olan sınıfının en iyisi bileşenleri sağlayarak Carrier'ı destekledi.”

Alfa Laval ve Carrier daha sürdürülebilir çözümler geliştirmeye ve ısıtma ve soğutma ekipmanı bileşenlerinin çevresel etkisini azaltmaya odaklanarak, Carrier’ın Soğutma ve Ticari HVAC işlerinde uzun yıllar işbirliği yaptı. Alfa Laval’ın ısı eşanjörleri için benzersiz sürdürülebilir özellikleri, termal verimliliği artırmaya ve basınç düşüşlerini optimize etmeye yardımcı olarak HVAC ve soğutma ekipmanında enerji tüketimini azaltmaktadır.

Alfa Laval’ın Carrier Alliance programına katılması Carrier'ın işlerinde anahtar bir tedarikçi olarak tanınması ve Carrier portföyünde yenilikçi teknolojiler sağlamak için gelecekteki fırsatların yolunu açması nedeniyle iki taraf için de fayda sağlayan bir anlaşma olmuştur.

Alfa Laval Lehimli ve Füzyon Bağlı Isı Eşanjörleri Bölüm Başkanı Fredrik Ekström “Sürdürülebilirlik ve enerji verimliliği Alfa Laval için temel değerlerdir ve ürün geliştirmemizde önemli bir rol oynar. Bu nedenle, ısı eşanjörlerimizin Carrier sistemlerinde bulunması ve sektöre bu değerlerle sunulması bizim için ayrıca önemlidir. Ek olarak, müşteri odaklı bir organizasyon olmamız ve birinci sınıf üretim yeteneklerimiz de bizi Carrier Alliance için doğru seçim yapmaktadır. Bu önemli işbirliğini sürdürmeyi dört gözle bekliyoruz” dedi.


Alfa Laval Kimdir?

Enerji, Denizcilik, Gıda ve Su alanlarında faaliyet gösteren Alfa Laval firması uzmanlığını, ürünlerini ve servis hizmetlerini yaklaşık 100 ülkede geniş bir endüstri yelpazesine sunmaktadır. Şirket müşterilerinin iş ve sürdürülebilirlik hedeflerine ulaşmaları için prosesleri optimize etmeye, sürdürülebilir büyüme yaratmaya ve ilerlemeyi hızlandırmaya kararlıdır.

Alfa Laval’ın yenilikçi teknolojileri, doğal kaynakların daha sorumlu kullanımını teşvik ederek, maddeleri arındırmaya, rafine etmeye ve yeniden kullanmaya adanmıştır. Bu teknolojiler geliştirilmiş enerji verimliliği ve ısı geri kazanımına, daha iyi su arıtımına ve emisyonların azaltımına katkıda bulunurlar. Dolayısıyla Alfa Laval, yalnızca müşterileri için değil, aynı zamanda insanlık ve gezegen için de başarıya ulaşmayı hızlandırmaktadır. Tüm bunlar, AlfaLaval’ın her gün dünyayı daha iyi bir yer haline getirmeyi amaç edinen Advancing better™ taahhüdü sayesindedir.

Alfa Laval'ın 17.500 çalışanı vardır. 2019'daki yıllık satışlar 46,5 milyar SEK (yaklaşık 4,4 milyar Euro) idi. Şirket Nasdaq OMX borsasında işlem görmektedir.

Carrier Hakkında

Carrier Global Corporation, sağlıklı, güvenli ve sürdürülebilir bina ve soğuk zincir çözümlerinin önde gelen global sağlayıcısı olarak, dünyayı gelecek nesiller için daha güvenli, sürdürülebilir ve daha konforlu hale getirmeye kararlıdır. Başından beri, yeni teknolojilerin ve tamamen yeni endüstrilerin icat edilmesine öncülük ettik. Bugün, liderlik etmeye devam ediyoruz çünkü müşteriyi yaptığımız her şeyin merkezine koyan birinci sınıf, çeşitli bir iş gücümüz var. Daha fazla bilgi için Corporate.Carrier.com adresini ziyaret edebilirsiniz.

 

Alfa Laval logo 640x360

brazed_family_preview640x360.jpg

Alfa Laval lehimli plakalı eşanjörler çok sayıda uygulamada ısıtma, soğutma, evaporasyon ve yoğuşma için kompakt, verimli ve bakım gerektirmeyen bir çözümdür.

Lehimli plakalı ısı eşanjör çözümleri

For further information, please contact:

Fredrik Ekström, President
Business Unit Brazed & Fusion Bonded Heat Exchangers
Energy Division, Alfa Laval
Phone: +46 705 547 409
E-mail: fredrik.ekstrom@alfalaval.com

Therese Tonning
Marketing Communication Manager

Business Unit Brazed & Fusion Bonded Heat Exchangers
Energy Division, Alfa Laval
Phone: +46 46 36 72 09
E-mail: therese.tonning@alfalaval.com

İlgili içerik