UltraPure Pompalar | Alfa Laval

2018-06-21 Ürün Haberleri

Alfa Laval yeni "UltraPure" ilaç endüstrisi pompaları serisini sunar

Alfa Laval, başarılı UltraPure ilaç endüstrisi pompaları serisini daha fazla seçenek ile genişletiyor. İster ilaç endüstrisi ister biyoteknolojik bir sürecin santrifüj veya PD (pozitif deplasmanlı) pompaya ihtiyacı olsun, eksiksiz Alfa Laval UltraPure pompa serisi neredeyse tüm ilaç endüstrisinin ve biyoteknoloji endüstrisinin ihtiyaçlarını karşılar.

Alfa Laval UltraPure Ürün Portföy Müdürü John Walker, "Bunlar; hijyenik tasarım, yinelenebilirlik ve en aza indirilmiş kontaminasyon riski gibi özelliklere sahip güvenli ve güvenilir pompalardır." dedi ve şöyle devam etti: "Daha yüksek verimin, artırılmış çalışma süresinin ve düşük enerji tüketiminin yanı sıra bu, daha düşük kullanıcı maliyetleri anlamına da gelir. Piyasada sürdürülebilirlik ivme kazanmaya devam ettikçe ilaç ve biyoteknoloji sektörleri, enerji verimliliğini ve düşük CO2 ayak izini memnuniyetle karşılayacaktır." 

Genişletilmiş Alfa Laval UltraPure serisi, piyasaya yeni sürülen Alfa Laval LKH Prime UltraPure ürününü, ünlü Alfa Laval LKH UltraPure'un daha fazla seçeneğini, yeni Alfa Laval SX UltraPure ve aerodinamik yüksek performanslı Alfa Laval Solid-C UltraPure çözümlerini içerir. 

 

Alfa Laval LKH Prime UltraPure 

Alfa Laval LKH Prime UltraPure, kendinden emişli ilaç endüstrisine uygun pompalarda yeni bir standart belirler. Öncelikle sıkışmış hava içeren yerinde temizlik işlerinde kullanılan Alfa Laval LKH Prime UltraPure aynı zamanda ürün de pompalayabilir, böylece yatırım maliyetlerini daha da azaltır. 

 

Alfa Laval LKH UltraPure 

Alfa Laval LKH UltraPure, ilaç endüstrisi uygulamaları için maksimum çalışma süresi ve yüksek verimlilik sunar. Hassas şekilde üretilmiş pompa ve motor, hassas ürün yaklaşımı ile ideal verimliliği sağlar. 

 

Alfa Laval SX UltraPure 

Yeni Alfa Laval SX UltraPure, düşük sarsıntı ve nazik pompalama sunar, özel olarak hassas sıvıları verimli ve etkili şekilde taşımak için tasarlanmıştır. Hijyenik ve yüksek saflık gerektiren biyoteknoloji ve ilaç sektörü için geliştirilmiştir.  

 

Alfa Laval Solid C UltraPure  

Alfa Laval Solid C UltraPure pompalar, fiyat ve performans arasında mükemmel bir denge sağlar. Bu standartlaştırılmış santrifüj pompa, yerinde temizlik ve aralıklı ürün pompalama gibi görevlerde kullanım için idealdir.  

Alfa Laval UltraPure 

İlaç ve biyoteknoloji sektörlerinin talepleri için tasarlanan Alfa Laval'in UltraPure pompa serisi, üretimi optimize etmeye yardımcı olan yenilikçi özellikler sunar. 

Tüm Alfa Laval UltraPure pompaların özellikleri: 

Güvenlik

  • Alfa Laval UltraPure pompalar, kontaminasyon riskini düşürmek için hijyenik tasarıma ve yinelenebilirliğe çok dikkat eder. Alfa Laval'in GDP'ye (İyi Belgelendirme Uygulaması) dayalı Q-doc belgesi, ürünün tüm detaylarını sunar ve tüketici güvenliğini sağlamak için nitelendirmeyi, doğrulamayı ve değişim kontrolünü kolaylaştırır.  

Güvenilirlik 

  • Tüm Alfa Laval UltraPure pompalar, zaman içinde test edilmiş ve ilaç sektöründe kendini kanıtlamış güçlü tasarımlar kullanır. Her UltraPure pompası, hammaddeden sunulan ekipmana kadar ürünün yinelenebilirliğini garanti etmek ve %100 ürün parti kalitesi sağlamak için ürün zincirinin eksiksiz bir belgesini içerir.

Verimlilik 

  • Alfa Laval UltraPure pompaları; maksimum enerji verimliliği, düşük CO2 ayakizi, daha yüksek verim ve daha fazla çalışma süresi sunan maliyet etkin pompalardır. 

Yerel varlık ve global kapsam 

  • Geniş Alfa Laval UltraPure pompa serimiz, proses zorluklarınızın hepsine çözüm sunar. Nerede olursanız olun, size yakın bir destek ve servis ekibimiz bulunmaktadır. Tüm UltraPure pompaları, kolay spesifikasyon ve teslimat için standart parçalar kullanır, hızlı servis dönüşü sunar.   

Alfa Laval UltraPure pompaları, Alfa Laval Q-doc ile, yani doğrulama, nitelendirme ve değişiklik kontrolüne yardımcı olmak üzere hammaddeden sunulan ekipmana kadar üretim zincirinin eksiksiz bir genel bakışını sağlayan kapsamlı bir belge paketi ile sunulur.

 

Alfa Laval Hakkında          

Alfa Laval, kilit öneme sahip ısı transferi, ayrım ve sıvı işleme teknolojilerine dayanan uzmanlık ürünleri ve mühendislik çözümleri alanlarında dünya çapında faaliyet gösteren lider bir tedarikçidir. 

Şirketin ekipmanları, sistemleri ve servisleri, müşterilerine süreçlerindeki performanslarının optimizasyonunda yardımcı olmak üzere özel olarak tasarlanmaktadır. Bu çözümler, gıda ve içecek, kimyasal ve petrokimyasal, ilaç, nişasta, şeker ve etanol üretimi sektörlerinde ürünlerini ısıtmaları, ayırmaları ve taşımaları için yardımcı olmaktadır. 

Alfa Laval’in ürünleri aynı zamanda, enerji santrallerinde, gemilerde, petrol ve gaz arama aramalarında, makine mühendisliğinde, madencilikte ve atık su arıtma ile konfor iklim ve soğutma uygulamalarında kullanılmaktadır. 

Alfa Laval’in dünya genelindeki organizasyonu, global arenada lider kalmalarına yardımcı olmak için, yaklaşık 100 ülkedeki müşterileriyle yakından çalışmaktadır. Alfa Laval hisseleri Nasdaq OMX borsasında işlem görmektedir ve 2017 yılında yaklaşık 35.3 milyar SEK (yaklaşık 3.6 milyar Euro) yıllık satış açıklamıştır. Şirketin yaklaşık 16.400 çalışanı bulunmaktadır.

Pharma-Pumps-Ultrapure-640x360

Bize ulaşın

John Walker

Ürün Portfolyo Müdürü, Pompalar

+441323414631
john.walker@alfalaval.com

Bize ulaşın

Marianne Højby

Marketing Communications Manager, Business Unit Hygienic Fluid Handling

+45 28 95 44 71
marianne.hojby@alfalaval.com

Alfa Laval UltraPure pompanız için dokümantasyona mı ihtiyacınız var?

Tüm Alfa Laval UltraPure pompaları, çelik, contalar, vb. gibi tüm ürün temas parçalarının tam izlenebilirliğini sağlayan dokümantasyon paketimiz olan Alfa Laval Q-doc ile birlikte tedarik edilmektedir. Alfa Laval Q-doc her zaman mükemmel bir uyum sağlar ve olası muhtemel sorunları önler, yeniden onaylama gerektirmektedir.

Qdoc validaton

İlgili içerik