Alfa Laval - Kıbrıs 2018

2018-06-21 Ürün Haberleri

Alfa Laval Türkiye “Fart Yaratma” Toplantısı

2018 Alfa Laval Türkiye Fark Yaratma Toplantısı bu yıl Kıbrıs’ta düzenlendi.

Türkiye'nin dört bir yanından katılım gösteren 11 Alfa Laval iş ortağı, Alfa Laval Contalı Plakalı Isı Değiştiricilerinin satışı ile sürekli büyüme için gerekli pazar eğilimlerini ve stratejilerini paylaşmak üzere Kıbrıs'ta bir araya geldi. Kıbrıs, grubu güzel ve güneşli bir hava ile karşıladı. 3 gün süren etkinliğin öne çıkan konuları rakip analiz çalıştayı, grup çalışmaları ve sunumlarıydı.

Toplantının gündemini; Contalı Plakalı Eşanjörlerde Yeni Standartlar, Dijitalleşme ve 2018 Yılı Planları oluşturdu. Sunumlar sırasında temel konular ağırlıklı olarak Enerji Bölüm’ünün yeni organizasyon yapısı, genel stratejiler, potansiyel pazar fırsatları, grup çalışmaları, proje koordinasyonu, dijitalleşme şeklindeydi.

Organizasyona konuşmacı olarak; Tayfun Aydemir, Alfa Laval Türkiye Genel Müdürü, Gökhan Erciyeş, Enerji Bölüm Müdürü Zafer Ceylan, Distribütör Müdürü, Fatih Demirci, HVAC Proje Koordinatörü, İsmail Uzman ve Global İş Geliştirme Müdürü ve Alfa Laval Lund AB'den özel davetli konuk olarak Anna Blomborg katıldı.

 

Alfa Laval Hakkında          

Alfa Laval, kilit öneme sahip ısı transferi, ayrım ve sıvı işleme teknolojilerine dayanan uzmanlık ürünleri ve mühendislik çözümleri alanlarında dünya çapında faaliyet gösteren lider bir tedarikçidir. 

Şirketin ekipmanları, sistemleri ve servisleri, müşterilerine süreçlerindeki performanslarının optimizasyonunda yardımcı olmak üzere özel olarak tasarlanmaktadır. Bu çözümler, gıda ve içecek, kimyasal ve petrokimyasal, ilaç, nişasta, şeker ve etanol üretimi sektörlerinde ürünlerini ısıtmaları, ayırmaları ve taşımaları için yardımcı olmaktadır. 

Alfa Laval’in ürünleri aynı zamanda, enerji santrallerinde, gemilerde, petrol ve gaz arama aramalarında, makine mühendisliğinde, madencilikte ve atık su arıtma ile konfor iklim ve soğutma uygulamalarında kullanılmaktadır.

Alfa Laval’in dünya genelindeki organizasyonu, global arenada lider kalmalarına yardımcı olmak için, yaklaşık 100 ülkedeki müşterileriyle yakından çalışmaktadır. Alfa Laval hisseleri Nasdaq OMX borsasında işlem görmektedir ve 2017 yılında yaklaşık 35.3 milyar SEK (yaklaşık 3.6 milyar Euro) yıllık satış açıklamıştır. Şirketin yaklaşık 16.400 çalışanı bulunmaktadır.

Etiketler

Tümü
AL logo image 640x360

İlgili içerik