Alfa Laval - Alfa Laval HSS Servis Seminerleri

2018-12-21 Ürün Haberleri

Alfa Laval HSS Servis Eğitimleri

Alfa Laval Servis Bölümünde müşteri eğitimleri devam ediyor; Alfa Laval Türkiye Servis Bölümü, en büyük müşterilerinden biri olan Zenith Gemi İşletmeciliği'nde HSS Servis eğitimi verdi.

Alfa Laval Türkiye’nin kilit müşterisi Zenith Gemi İşletmeciliği için düzenlenen Alfa Laval HSS Eğitimi, temel eğitim teorisi, partikül ayrıştırma, akaryakıt arıtma, servis ve bakım dahil olmak üzere, uygulamalı eğitim ile ayrıştırma verimliliğinin nasıl geliştirileceğine odaklandı. Eğitim Servis Bölümü Satış Müdürü Onur Yiğit, Saha Servis Müdürü Özgür Yalçın ve Kıdemli Servis Teknisyeni Yıldız Başıbüyük tarafından verildi.

Katılımcıların olumlu geri bildirimleri eğitim serisine devam edilmesinin faydalı olacağı yönünde değerlendirildi, katılımcılar; "Alfa Laval ile daha birçok harika eğitim organizasyonu planlamayı umuyoruz." şeklinde yorumda bulundu.”  

 

Zenith Gemi İşletmeciliği hakkındahip Management

Zenith Ship Management, dünyanın önde gelen denizcilik şirketlerinden biri olan Scorpio Group bünyesinde tamamen sahip olduğu bir şirkettir. Şirketin teknik olarak yönetilen gemiler filosu şu anda, tümü Hyundai Mipo Tersanesi ve SPP ShipBuilding Co., Güney Kore'de inşa edilen, ortalama 6 yıllık bir yaş ortalaması ile 31 modern MR, LR1 ve Ice Class Handymax tankerinden oluşuyor. Bugün sadece MR tankerleri için yönetim hizmetleri sunarken, gelecek yıllarda diğer gemi sınıflarını yönetmeyi planlıyorlar, başardıkları her şeyi ve tüm gereklilikleri hem karada hem de denizde çalışan profesyonellere bağımlı olmaları şartı ile kucaklıyorlar. Şirketin ilkeleri ve sürekli mesleki ve kişisel becerilerini geliştirmek.

 

Etiketler

Tümü
zenith training

İlgili içerik