2018-07-31 Ürün Haberleri

AHR Expo, Chicago'da rekorları altüst etti

AHR Expo Hakkında

Uluslararası İklimlendirme, Isıtma, Soğutma Fuarı (AHR Expo), 86 yıl önce başladı ve o günden bugüne HVACR sektörü için yılın etkinliği olmayı sürdürüyor. Bu yıl Chicago'da gerçekleştirilen 2018 fuarı da 2000'in üzerinde katılımcısı ile Amerika'nın her eyaletinden ve dünyanın 165 farklı ülkesinden 65.000'in üzerinde sektör profesyonelini ağırlayarak rekor kırdı.

Katılımcılar arasında OEM, Mühendislik ve Tasarım/İnşaat Firmaları, Müteahhit Şirketler, Distribütörler ve Temsilci Firmaların yanı sıra Kamu Hizmet Kuruluşları, Ticari, Endüstriyel ve Kurumsal Tesis İşletmecileri, Öğretim üyeleri ve Basın yer aldı.   

 

 

Alfa Laval, AHR'ye geri döndü

Fuardan iki yıl uzak kaldıktan sonra Alfa Laval, en son Kaynaklı, Füzyon Bağlantılı ve Contalı plakalı ısı eşanjörleri ile AHR'ye büyük bir hevesle geri döndü. Ayrıca fuar, yeni ABD Kaynaklı Eşanjör üretim tesisini duyurmak için de mükemmel bir platform sağladı.

 

Daha hızlı ve müşterilerimize daha yakın

Fuarın birinci günündeki basın/müşteri etkinliğini, Kaynaklı ve Füzyon Bağlantılı Isı Eşanjörleri Bölümü Başkanı Fredrik Ekstrom, Richmond-Virginia'daki yeni kaynaklı üretim tesisinin bu yılın sonuna kadar biteceğini duyurarak açtı ve heyecan zirveye çıktı. Yeni tesisin, daha hızlı ve ABD müşterilerine daha yakın olmamıza avantaj sağlamanın yanı sıra daha kısa teslimat süreleri, daha fazla esneklik ve daha düşük CO2 emisyonları gibi avantajlar da getireceğini söyleyerek devam etti.  

  

Konuşmanın sonunda mikrofonu devralan Contalı Plakalı Isı Eşanjörleri Müşteri Portföy Yöneticisi Anna Blomborg da, yeni nesil contalı plakalı ısı eşanjörlerimizi tanıttı ve Alfa Laval'in verimlilik, güvenilirlik ve servis olanağında nasıl yeni standartlar belirlediğini açıkladı.

 

Isı eşanjörleriniz için yeni standartlar talep edin

En son Contalı Plakalı Isı Eşanjörleri kampanyasından ilham alan stant teması "Isı eşanjörleriniz için yeni standartlar talep edin", grafikler ve interaktif ekranlar ile tanıtıldı.

 

 

 

70 m2 stant, aralarında aşağıdakilerin de bulunduğu HVACR sektöründeki en gelişmiş ürünlerimizle donatıldı:

- AC1000

- AC240

- AC73

- CB18DW

- AlfaNova 200

- T8 GPHE

- Yeni T25 plaka

 

Kalabalığı hayran bırakan ürünlerden biri de yeni markalı özellikleri sergileyen ve interaktif bir dokunmatik ekranda en yeni Contalı Plakalı Isı Eşanjörleri animasyonları ve "Uzmanlarımız ile Tanışın" videolarının gösterildiği T25 plaka sunumuydu. Ekran, ekibimizin ürün özelliklerini göstermesini kolaylaştırdı ve ziyaretçiler de interaktif unsurları beğeni ile karşıladı. 

İkinci bir ekran da yeni BFB animasyonlarını ve "Uzmanlarımız ile Tanışın" videolarını gösterirken yeni online Ürün Rehberinin gösterimi için kullanıldı. Ziyaretçiler, Ürün Rehberini görmekten ve ürün bilgilerini bulmanın ne kadar kolay olduğunu deneyimlemekten heyecan duydu. Kılavuzun ABD sürümü artık yayınlanmakta ve bunu yerel olarak tanıtmak için bir lansman planı da geliştirme aşamasında.

 

Sonuçlar

Üç günlük fuar sırasında stant, sürekli olarak kalabalıktı ve satış ekibimiz de distribütörler ve müşteriler ile yüz yüze iletişimin avantajından tam olarak faydalanarak, yaklaşık 200 yeni müşteri kazandı. 

Dahası yerel ve merkezi ekipler, birbirleriyle zaman geçirmenin ne kadar faydalı ve harika olduğunu ifade etti. Genel olarak fuar başarılı geçti, yeni müşteriler ile temasa geçildikçe daha ölçülebilir sonuçlar bildirmeyi dört gözle bekliyoruz.

 

Stand fotoğrafları

 

 

 

 

 

 

Etiketler

Tümü
AL logo image 640x360

İlgili içerik